مطمئن شوید که برچسب‌های محافظ روی گوشی جدیدتان کاملا جدا شده است

آخرین تاریخ به روز رسانی : اوت ۰۲. ۲۰۲۱

 

ممکن است روی گوشی گلکسی جدیدتان در مراحل تولید یا توزیع نوار یا برچسب‌های محافظی نصب شده باشد. اگر پس از خرید دستگاه بدون جدا کردن برچسب‌های  محافظ از آن استفاده کنید، ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شوید. توصیه می‌شود قبل از استفاده همه برچسب‌های  محافظ را به طور کامل از دستگاه جدا کنید.

 

قبل از امتحان کردن توصیه‌های زیر، از بروز‌ بودن سیستم عامل دستگاه‌ و اپلیکیشن‌های مرتبط به آخرین نسخه‌ موجود مطمئن شوید. برای بروز‌رسانی سیستم عامل گوشی موبایلتان گام‌های زیر را دنبال کنید:

گام ۱. به تنظیمات (Settings) > بروز‌رسانی سیستم عامل  (Software update) بروید.

گام ۲. روی دانلود و نصب (Download and install)  بزنید.

گام ۳. دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.

برچسب‌های محافظی را که بر روی دستگاه نو نصب است به طور کامل جدا کنید

 

به منظور محافظت از گوشی گلکسی، در حین تولید دستگاه در کارخانه یا توزیع آن برچسب‌های  محافظی روی جلو، پشت، دوربین و کناره‌های دستگاه نصب می‌شود. این برچسب‌های  محافظ به طور مستقیم به دستگاه می‌چسبد و عمدتاً سوکت شارژ، میکروفون‌ها، شکاف های اسپیکر و دوربین‌ها را می‌پوشاند. فقط برای شکاف میکروفون پایین دستگاه، ممکن است علاوه بر برچسب محافظ بزرگ یک استیکر کوچک به صورت دولایه نصب شود و بنابراین، این استیکر کوچک نیز باید به طور کامل جدا شود.

 

اگر صدای دریافتی یا ارسالی واضح نیست یا صدا گهگاه قطع می‌شود، شاید برچسب  محافظی که روی شکاف های بلندگو و میکرفون چسبیده است، این شکاف ها را مسدود کرده باشد. به‌علاوه، اگر برچسب  محافظ دوربین جدا نشود، تصاویر ثبت‌شده ممکن است خارج از فوکوس باشند یا نور ورودی به دوربین دچار شکست شده و در نتیجه، تصویر حاصله کیفیت پایینی داشته باشند.

نکته: محافظ صفحه‌نمایش یا لوازم جانبی غیراصلی که به طور کامل گوشی را می‌پوشانند می‌توانند عملکرد میکروفون را مختل کنند.

اگر در استفاده از موبایل، تبلت، یا وسایل جانبی سامسونگتان با مشکل مواجه هستید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن Samsung Members سوالتان را برایمان ارسال کنید.

بدین ترتیب، قادر خواهیم بود مسئله را دقیق‌تر بررسی کنیم. داده‌های ارسالی توسط شما ناشناس خواهد بود و تنها طی مدت بررسی نزد ما نگه داشته خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  نحوه‌ ارسال گزارش خطا، به لینک نحوه‌ی استفاده از اپلیکیشن Samsung Members بروید.

لطفاً روی گزینه ارسال که در زیر مشاهده میکنید کلیک کنید تا نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید. از شما برای مشارکت تان سپاسگزاریم.

از نظرات شما متشکریم