برند

ما پرسیدیم،
شما پاسخ دادید،
بنابراین آنچه را دوست داشتید ارائه کردیم

به ما گفتید که از تلفن رؤیایی خود چه می‌خواهید، تلفن Galaxy S21 FE 5G پاسخ ما به خواسته شما است.
در نسخه Fan Edition داستانی نهفته است.

کلاژی از سه سلفی که زنی با موی فر و تیره را نشان می‌دهد که ژست‌ها و حالت‌های چهره مختلف را امتحان می‌کند و درحالی‌که روی زمین سالن نشیمن نشسته است به دوربین لبخند می‌زند. کلاژی از سه سلفی که زنی با موی فر و تیره را نشان می‌دهد که ژست‌ها و حالت‌های چهره مختلف را امتحان می‌کند و درحالی‌که روی زمین سالن نشیمن نشسته است به دوربین لبخند می‌زند.

به عنوان یک برند، همواره در حال گوش دادن، یادگیری و تکامل هستیم، درست مثل شما. و Galaxy S21 FE 5G تنها یکی از نمونه محصولاتی است که نشان می‌دهد چطور بازخوردهای شما را با گوش دل شنیدیم و تلفنی ساختیم که شما عاشقش شوید. ما چیزهایی را که در Galaxy S21 دوست داشتید نگه داشتیم و همه نوآوری‌هایمان را به کار بردیم تا متناسب با دنیای شما باشد. چه در حال استفاده از S21 FE 5G باشید که استوری‌های خود را هایلایت کنید، چه مهارت‌های عکاسی خود را به رخ بکشید یا ساعت‌ها بازی کنید، می‌توانید مطمئن باشید که این تلفن پاسخگوی همه نیازهای شما است. این جزئیات نحوه‌ طراحی Galaxy S21 FE 5G را نشان می‌دهد تا همه آنچه را می‌خواهید داشته باشد و بتواند هر کاری را که دوست دارید انجام دهد.

ویژگی‌هایی که عاشقشان هستید

Super Steady؟ حالت پرتره؟ حالت شب؟ Space Zoom؟ البته، ما ویژگی‌هایی از دوربین را برای شما حفظ کرده‌ایم که برای ثبت لحظاتی که باید به اشتراک گذاشته شود، امتحان خود را پس داده و حقیقی است. فرقی نمی‌کند که قرار است در چالش بعدی ظاهر شوید، سلفی‌های هنری بگیرید یا جزئیاتی را ثبت کنید که در رقابت تعیین کننده است، می‌توانید همه جزئیات واضح را ثبت کنید.

4
چند تلفن هوشمند Galaxy S21 FE 5G جلوی تصویر زمینه‌ای سفید ایستاده به‌صورت حلقه قرار گرفته‌اند. هر Galaxy S21 FE 5G رنگ متفاوتی دارد، از جمله سربی، بنفش، زیتونی و سفید. چند تلفن هوشمند Galaxy S21 FE 5G جلوی تصویر زمینه‌ای سفید ایستاده به‌صورت حلقه قرار گرفته‌اند. هر Galaxy S21 FE 5G رنگ متفاوتی دارد، از جمله سربی، بنفش، زیتونی و سفید.
روان پیمایش کنید، سریع بازی کنید
Super Smooth 120Hz نرخ تازه‌سازی را بهینه‌سازی می‌کند و زمان‌های پاسخ لمسی سریع‌تری در «حالت بازی» ارائه می‌دهد.³

رنگ‌های تلفن که محبوب و پرطرفدارند

می‌دانیم که لوازم جانبی نقشی کلیدی در زیبایی فردی‌تان دارند، بنابراین چرا تلفنتان نیز امتیازات مثبتی به سبک شما اضافه نکند؟ بعد از اینکه از رنگ‌های دلخواهتان مطلع شدیم، مشغول به کار شدیم و طیف‌های جدیدی برای Galaxy S21 FE 5G ارائه کردیم، از زیتونی و بنفش گرفته تا سربی و سفید کلاسیک و ساده.² با این تعداد گزینه‌ها حتماً می‌توانید رنگی انتخاب کنید که با حال‌وهوای منحصربفردتان مطابقت داشته باشد.

زنی که کت سبز به تن دارد مستقیماً به دوربین نگاه می‌کند، در حالی که دست راستش صورتش را از زیر نگه داشته است. زنی که کت سبز به تن دارد مستقیماً به دوربین نگاه می‌کند، در حالی که دست راستش صورتش را از زیر نگه داشته است.

هر چیزی به غیر از معمولی

تصمیم گرفتن درباره یک تلفن جدید می‌تواند شبیه حس انتخاب بین بریز و بپاش کردن برای بهترین ویژگی‌ها و قانع بودن به قابلیت‌های پایین‌تر است. اما با Galaxy S21 FE 5G، نیازی نیست به کم قانع شوید. شما ویژگی‌های مورد نظر Galaxy S21 FE خود را بدون خالی کردن کیف پولتان، دریافت خواهید کرد. به کمک همکار درجه یک ما (که خود شما هستید)، برای چیزهای خارق‌العاده، معیارهای جدیدی تعیین کرده‌ایم.

  • ¹‏Space Zoom ‏30 برابر شامل «بزرگنمایی اپتیکال 3 برابر» و «بزرگنمایی با وضوح فوق‌العاده 30 برابر» است. بزرگنمایی بیشتر از 3 برابر ممکن است باعث افت کیفیت برخی تصاویر شود.
  • ²موجود بودن رنگ ممکن است برای هر کشور یا شبکه مخابراتی متفاوت باشد.
  • ³پشتیبانی از «حالت بازی» ممکن است بر اساس برنامه متفاوت باشد.

وقت آن رسیده است که به چیزهای خارق‌العاده عادت کنید

با Galaxy S21 FE 5G به عالی‌ترین درجات برسید. ساخته شده برای همه، اما مطابق با علاقمندی شما.

در ادامه این مطالب را بخوانید