Galaxy SmartTag

EI-T5300BBEGWW

  • با SmartTag اشیاء را علامت گذاری و پیدا کنید
  • روشی نوین برای پیدا کردن اشیاء
  • وسایل علامت گذاری شده ی خود را از راه دور پیدا کنید

رنگ خود را انتخاب کنید

با SmartTag اشیاء را علامت گذاری و پیدا کنید

3 نماد به‌صورت افقی قرار گرفته‌اتد، هر کدام به ترتیب Nearby Find،‏ Galaxy Find Network و One-touch IoT Control را نشان می‌دهند. 3 نماد به‌صورت افقی قرار گرفته‌اتد، هر کدام به ترتیب Nearby Find،‏ Galaxy Find Network و One-touch IoT Control را نشان می‌دهند.

1 علامت گذاری کنید

آیا لازم است رد چیزی را بگیرید؟ یک Galaxy SmartTag را به چیزهای ارزشمندی که در زندگی دارید اضافه کنید.

فردی Galaxy SmartTag را به نوارهای داخلی چمدانی متصل می‌کند، این مورد نشان می‌دهد که SmartTag را می‌توان به چیزهای مهم وصل کرد فردی Galaxy SmartTag را به نوارهای داخلی چمدانی متصل می‌کند، این مورد نشان می‌دهد که SmartTag را می‌توان به چیزهای مهم وصل کرد

2. آن را پیدا کنید

اگر چیزی گم کرده‌اید، فقط کافی است برنامه را اجرا کنید و ببینید که آخرین بار کجا بوده است. ردیابی گام‌هایتان آسان است.

زنی در حال بررسی برنامه تلفن همراهی است که برای ردیابی اقلام موردنظرش به Galaxy SmartTag پیوند داده شده‌اند؛ برنامه مکانی را نمایش می‌دهد که می‌توانید آن را پیدا کنید زنی در حال بررسی برنامه تلفن همراهی است که برای ردیابی اقلام موردنظرش به Galaxy SmartTag پیوند داده شده‌اند؛ برنامه مکانی را نمایش می‌دهد که می‌توانید آن را پیدا کنید

3. حقیقتاً هوشمند

همین است! با بهره‌گیری از Galaxy SmartTags یافتن وسایل گمشده هوشمندانه و ساده است.

با استفاده از Galaxy SmartTag و برنامه، پیدا کردن موارد گمشده هوشمندانه و ساده شده است. چمدان گمشده اکنون در کافه‌ای پیدا می‌شود. با استفاده از Galaxy SmartTag و برنامه، پیدا کردن موارد گمشده هوشمندانه و ساده شده است. چمدان گمشده اکنون در کافه‌ای پیدا می‌شود.
  • *بند، نوار چسب دوطرفه، برچسب‌های نام به‌طور جداگانه فروخته می‌شوند و همراه دستگاه عرضه نمی‌شوند.
  • *بند، نوار چسب دوطرفه، برچسب‌های نام به‌طور جداگانه فروخته می‌شوند و همراه دستگاه عرضه نمی‌شوند.
  • *بند، نوار چسب دوطرفه، برچسب‌های نام به‌طور جداگانه فروخته می‌شوند و همراه دستگاه عرضه نمی‌شوند.

روشی نوین برای پیدا کردن اشیاء

SmartTags* با بهره‌گیری از بلوتوث به کلیدها، کیف‌ها یا حتی حیوان خانگی متصل می‌شود. اگر فکر می‌کنید چیزی در نزدیکی گم کرده‌اید ولی نمی‌توانید به راحتی پیدا کنید، روی دکمه زنگ زدن روی تلفن همراه خود بزنید و صدای زنگ آشنا با میزان صدایی را که تنظیم کرده‌اید بشنوید.

روی کاناپه، Galaxy Buds در گوشه‌ای با SmartTag متصل به آن دیده می‌شود. نماد مجازی نشان می‌دهد که تگ در پیدا کردن موارد به کاربران کمک می‌کند روی کاناپه، Galaxy Buds در گوشه‌ای با SmartTag متصل به آن دیده می‌شود. نماد مجازی نشان می‌دهد که تگ در پیدا کردن موارد به کاربران کمک می‌کند

* Galaxy SmartTags محدوده بلوتوث 120 متری در فضای بدون مانع دارد. عملکرد واقعی ممکن است بسته به محیطی که در آن استفاده می‌شود تفاوت داشته باشد.

وسایل علامت گذاری شده ی خود را از راه دور پیدا کنید

شیء علامت گذاری شده شما خارج از محدوده است؟ مشکلی نیست! حتی هنگام آفلاین بودن، Galaxy Find Network* می‌تواند از داده‌های اسکن‌شده برای یافتن آن به‌طور خصوصی استفاده کند. وپیمایش در میان تاریخچه مکانی که SmartTag در آنجا بوده برای ردیابی آسان است. همچنین می‌توانید بکمک دستگاه‌های هوشمند دیگری که در اختیار دارید برای یافتن اشیاء خود استفاده کنید.

دسته کلیدی با استفاده از SmartTag در میان چمن‌های سبز پیدا می‌شود؛ برنامه موجود در سمت چپ مکان دقیقی را نمایش می‌دهد که می‌توان آن را در آنجا پیدا کرد دسته کلیدی با استفاده از SmartTag در میان چمن‌های سبز پیدا می‌شود؛ برنامه موجود در سمت چپ مکان دقیقی را نمایش می‌دهد که می‌توان آن را در آنجا پیدا کرد

* این قابلیت فقط برای دستگاه‌های Galaxy در دسترس است.

با Smart Tags هوشمندی خانه شما بیشتر می شود.

Smart Tags می‌تواند دستگاه‌های مختلف اینترنت اشیاء را فقط با کلیک یک دکمه کنترل کند، از این رو می‌توانید چراغ خانه را حتی قبل از وارد شدن روشن کنید.

با وصل کردن SmartTag به کوله پشتی کاربر، می‌توان مکان آن را بررسی کنید و به‌محض وارد شدن به خانه، چراغ‌ها روشن می‌شوند با وصل کردن SmartTag به کوله پشتی کاربر، می‌توان مکان آن را بررسی کنید و به‌محض وارد شدن به خانه، چراغ‌ها روشن می‌شوند

* برای عمل کردن این قابلیت لازم است دستگاه‌های اینترنت اشیاء به برنامه SmartThings ثبت شوند.
** قابلیت دکمه روی SmartTags بدون اتصال به دستگاه تلفن همراه کاربر عمل نمی‌کند.
*** محصولات اینترنت اشیاء به‌طور جداگانه فروخته می‌شوند.
**** دستگاه‌های سازگار در برنامه SmartThings را می‌توان در وب‌سایت SmartThings به نشانی www.samsung.com/smartthings بررسی کرد

بسته ی دوتایی یا تکی برای راحتی بیشتر

هنگامی که آسایش SmartTags را مشاهده می‌کنید، متوجه می‌شوید چیزهای زیادی در خانه شما وجود دارد که می‌خواهید بوسیله ی SmartTag آنها را علامت گذاری کنید. از این رو آنها به‌طور مجزا و یا به‌صورت بسته 2 تایی فروخته می‌شوند.

1 SmartTag مشکی و 2 SmartTag که یکی به رنگ دانه جو است و دیگری مشکی، در زاویه‌ای به‌صورت دسته‌ای کنار هم قرار گرفته‌اند. 1 SmartTag مشکی و 2 SmartTag که یکی به رنگ دانه جو است و دیگری مشکی، در زاویه‌ای به‌صورت دسته‌ای کنار هم قرار گرفته‌اند.

مشخصات فنی

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* تصویر دو تلفن Galaxy S21 Ultra 5G با کاور کلاسوری هوشمند LED و یک تلفن Galaxy S21+ 5G‎ با کاور هوشمند LED که برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

* SmartTags محدوده بلوتوث 120 متری دارد. عملکرد واقعی ممکن است بسته به محیطی که در آن استفاده می‌شود تفاوت داشته باشد.

* تصویر شارژر بی‌سیم به رنگ سفید و شارژر بی‌سیم دوگانه به رنگ مشکی که برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.