مکان و زبان خود را انتخاب کنید.

محافظت‌شده با Knox

عکس نمای نزدیک از Galaxy Note10+‎ در حالت افقی به همراه متنی با عنوان SECURE در طول صفحه، که در آن، آرم Samsung Knox جایگزین حرف U شده است.

امنیت. ماهیت ذاتی ما است.

وقتی چیزی برایتان اهمیت داشته باشد، به هر قیمتی از آن محافظت می‌کنید. امنیت بخشی حیاتی از رویکرد و ماهیت سامسونگ است. ما چندین سال را صرف تکمیل پلتفرم امنیتی Knox کرده‌ایم تا در دنیای نامطمئنی که سرشار از تهدیدهای احتمالی و رخنه‌های امنیتی است، حریم خصوصی قابل اعتماد را برای شما فراهم کنیم. دستگاه‌های تلفن همراه ما، از مقیاس تراشه با رویکرد امنیت دفاع‌محور طراحی می‌شوند، بنابراین از همان لحظه‌ای که دستگاه را روشن می‌کنید، امنیت آن توسط Knox تأمین می‌شود.

و همگام با پیشرفته‌تر شدن تهدیدها، سیستم امنیتی‌مان را پیشرفته‌تر می‌کنیم. برای مواجهه با چالش‌های پیش رویمان در آینده، پیوسته در حال نوآوری هستیم. زیرا اهمیتی ندارد چه خطراتی در پیش روی شما است، ما آماده‌ایم تا از دنیای دیجیتالی شما محافظت کنیم.

با Samsung Pass از رمز عبور خود محافظت کنید

از آنجا که هر شخص خصوصیات منحصربه‌فرد خود را دارد، اطمینان حاصل کرده‌ایم که دستگاه‌های شما، شما را تنها بشناسند. با فناوری نوآورانه تأیید هویت بیومتریک، شامل «تشخیص چهره» و «حسگر اثر انگشت مافوق صوت»، حتی در صورت گم شدن یا دزدیده شدن دستگاهتان، محافظت در برابر دسترسی به داده‌های شما امکان‌پذیر است.

استفاده از Samsung Pass، این امکان را به شما می‌دهد که به داده‌های مهم خود، مانند برنامه‌های بانکی یا ایمیل، دسترسی آسان، سریع و امن داشته باشید. لازم نیست نام‌های کاربری و رمزهای عبور بی‌شماری را به خاطر بسپارید

 • *موجود بودن قابلیت تأیید هویت بیومتریک ممکن است در هر دستگاه متفاوت باشد.
 • *به دلیل متفاوت بودن شرایط نظارتی و قانونی، ممکن است عملکردها، قابلیت‌ها و برنامه‌های سازگار موجود برای Samsung Pass در هر کشور متفاوت باشد.
 • *ورود به حساب در وب فقط در برنامه «مرورگر اینترنت سامسونگ» موجود است.

رفتن به Samsung Pass

دستی Galaxy Note10 plus را که در صفحه نمایش آن رابط کاربری Samsung Pass دیده می‌شود، نگه داشته است. شخص در رختخواب از تلفنش استفاده می‌کند تا به حساب بانکی‌اش دسترسی پیدا کند و Samsung Pass رمز عبور او را به‌طور امنی نگهداری می‌کند تا شخص بتواند از تأیید هویت بیومتریک برای ورود به حساب استفاده کند

نحوه پیکربندی Samsung Pass

با استفاده از پوشه امن،
داده‌های شخصی‌تان را شخصی نگه دارید

دستگاه‌های تلفن همراه به ابزارهای چندمنظوره‌ای مثل کیف پول، دفترچه تلفن، آلبوم عکس و رایانه قابل حمل تبدیل شده است. «پوشه امن» به‌منظور افزودن لایه امنیتی بیشتر برای حریم خصوصی، فضای رمزگذاری‌شده جداگانه‌ای برای ذخیره داده‌های شما ایجاد می‌کند، به این معنا که فقط شما به خصوصی‌ترین بخش‌های تلفنتان دسترسی دارید.

 • *موجود بودن «پوشه امن» ممکن است برای هر دستگاه متفاوت باشد.
Galaxy Note10 plus رو به بالا روی میز کاری خوابانده شده است و رابط کاربری «پوشه امن» روی صفحه آن دیده می‌شود، برنامه «گالری» با آلبوم‌هایی با نام‌های «گذرنامه»، «با پسرم»، «قراردادها» و «طرح‌ها» نشان داده می‌شود. این تصویر نشان می‌دهد که چگونه یک نفر می‌تواند داده‌های کاری حساس خود را در کنار موارد شخصی خود امن نگه دارد

نحوه ایجاد پوشه امن

حفاظت از داده‌های سلامتی

داده‌های سلامتی شما نیز باید امن باشد. برنامه Samsung Health در راستای کمک به مدیریت سلامتی شخصی شما، امکانی را برایتان فراهم می‌کند که معیارهای تندرستی خود، اعم از رژیم غذایی، ورزش، خواب، وزن یا سبک زندگی کلی را پیگیری کنید. Knox از داده‌های سلامتی شخصی شما محافظت می‌کند، زیرا سلامتی شما مربوط به شما است و به هیچ شخص دیگری ربط ندارد.

 • *قابلیت‌های Samsung Health ممکن است در هر دستگاه و کشوری متفاوت باشد.

رفتن به Samsung Health

Galaxy Note10 با رابط کاربری Samsung Health روی صفحه نمایش آن، رو به سمت بالا و روی حوله‌ای خوابانده شده است. همچنین، کلاه و عینک آفتابی وجود دارد که نشان می‌دهد پیگیری داده‌های سلامتی و امن نگه داشتن آن هنگام تعطیلات چقدر آسان است

ردیابی تلفن هوشمند خود

تلفن هوشمند بخشی ضروری از زندگی شما است و همواره در معرض خطر تهدیدات است. در صورت گم شدن یا دزدیده شدن تلفن، سرویس «یافتن تلفن من» به شما این امکان را می‌دهد از راه دور موقعیت تلفن هوشمند خود را پیدا کنید، از داده‌های ذخیره‌شده در دستگاه روی Samsung Cloud پشتیبان‌گیری کنید. صفحه نمایش را قفل کنید و حتی دسترسی به «پرداخت سامسونگ» را مسدود کنید. و همچنین در صورت لزوم، می‌توانید همه داده‌های ذخیره‌شده در دستگاه را حذف کنید.

 • *موجود بودن سرویس «یافتن تلفن من» ممکن است در هر دستگاه و/یا سیستم عاملی متفاوت باشد.
 • *برای استفاده از سرویس «یافتن تلفن من»:
 • 1) باید حساب سامسونگ را در دستگاه خود راه‌اندازی کرده باشید.
 • 2) به Google اجازه بدهید اطلاعات موقعیت مکانی شما را جمع‌آوری کند و با ضوابط و شرایط «استفاده از شبکه‌های بی‌سیم» موافقت کنید.

رفتن به «یافتن تلفن من»

لپ‌تاپی روی میز قرار دارد، در کنار آن فنجان چایی وجود دارد و رابط کاربری نسخه رایانه «یافتن تلفن من» که موقعیت مکانی دستگاه را نشان می‌دهد، روی صفحه دیده می‌شود که نشان می‌دهد در صورت گم شدن یا دزدیده شدن تلفن، چگونه می‌توانید آن را پیدا کنید یا دسترسی به داده‌های آن را کنترل کنید

امنیت چندلایه‌ای ساخته‌شده برای محافظت

Knox با ارائه امنیت چندلایه، سخت‌افزار و نرم‌افزار را یکپارچه می‌کند تا در کنار هم سطح بالایی از محافظت از داده‌ها را به شما ارائه دهد و در مقابل بدافزارها و تهدیدهای مخرب از حساس‌ترین اطلاعات شما محافظت کند. چهار مؤلفه اصلی پلتفرم امنیتی Knox را در زیر بررسی کنید.

رفتن به Samsung Knox

کلمه Secure که در آن به‌جای حرف U آرم Knox قرار گرفته است
تصویر شبیه‌سازی‌شده از صفحه مدار با تراشه‌ای در میان آن و چهار لایه شیشه‌ای آبی با آرم Knox در جلوی آن، نشان‌دهنده پنج لایه محافظتی ارائه‌شده توسط Samsung Knox است. اولین لایه Hardware Root of Trust (روت سخت‌افزار قابل اعتماد)، سپس Samsung Verified Boot (بوت تأییدشده توسط سامسونگ)، سپس TIMA (معماری سنجش یکپارچگی مبتنی بر TrustZone)، سپس SE for Android (افزایش امنیت در Android) و سپس Knox Container (محفظه Knox) است
تولید در مقیاس تراشه
سامسونگ می‌تواند هر تراشه کامپیوتری، هر بخشی از سیم‌کشی و هر یک از اجزای سخت‌افزاری را طراحی و تولید کند و قبل از استفاده از آنها برای تولید دستگاه‌های تلفن همراه در کارخانه‌های با ایمنی بالای خود در سراسر جهان، می‌تواند کیفیت آنها را تأیید کند. کنترل در مرحله طراحی، تولید و مونتاژ و امن بودن زنجیره تأمین را تضمین می‌کند به طوری که محصول نهایی کاملاً مورد اعتماد شما باشد.
جداسازی داده‌ها
دستگاه‌های تلفن همراه سامسونگ را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که در همه اجزای آن جداسازی داده‌ها تعبیه شده است. این ویژگی قفل دوگانه‌ای برای داده‌های حساس شما محسوب می‌شود، به این معنا که حتی اگر شخصی موفق به ورود به تلفن شما شود، تنها شخصی که دارای دسترسی واقعی است، شما هستید.
رمزگذاری داده‌ها
پلتفرم Knox داده‌های شما را رمزگذاری می‌کند تا حتی در صورت دزدیده شدن یا گم شدن تلفن، داده‌هایتان در معرض خطر یا آسیب نباشد. وقتی دستگاه شما خاموش می‌شود، داده‌هایتان رمزگذاری‌شده باقی می‌ماند و مادامی که قفل دستگاه را باز نکنید، رمزگشایی نمی‌شود.
محافظت هنگام اجرا
محافظت هنگام اجرا به این معنی است که دستگاه تلفن همراه سامسونگ شما در مقابل حملات مخرب علیه داده‌ها یا در مقابل بدافزارها همواره در حالتی امن اجرا می‌شود. هرگونه اقدام غیرمجاز یا ناخواسته برای دسترسی به هسته مرکزی (کرنل) تلفن شما یا تلاش برای تغییر آن، بلافاصله و در همه زمان مسدود می‌شود.

مورد اعتماد نهادهای دولتی و کارشناسان امنیتی سراسر جهان

پلتفرم امنیتی Knox مورد اعتماد سازمان‌های دولتی است که نیاز به سطح امنیت بالایی دارند. Knox با داشتن گواهی‌های امنیتی دولتی در سراسر جهان، پیشگام صنعت امنیت تلفن همراه است.

«مستحکم»

در گزارش Gartner در ماه مه 2019 با عنوان «سیستم عامل‌های موبایل و امنیت دستگاه: مقایسه‌ای بین پلتفرم‌ها»، پلتفرم Knox در 27 مورد از 30 مورد طبقه‌بندی‌شده در این گزارش، رتبه‌بندی «قوی» را کسب کرد

سامسونگ پیوسته با نهادهای نظارتی بین‌المللی همکاری می‌کند تا برای اخذ گستره وسیعی از گواهی‌ها که هدفشان محافظت از منافع ملی، ایمنی عمومی و حریم خصوصی مصرف‌کنندگان است، شرایط لازم را کسب کند.

در تمام دستگاه‌های تلفن همراه سامسونگ

پلتفرم Knox در معماری بسیاری از تلفن‌ها، تبلت‌ها و دستگاه‌های پوشیدنی سامسونگ تعبیه شده است و از دستگاه‌های مصرف‌کننده و تجاری سامسونگ محافظت می‌کند.

راهکار امنیتی چندلایه ما در سیستم عامل‌های Android و Tizen اجرا می‌شود، بنابراین از لحظه روشن شدن هر دستگاه، به‌طور فعال از آن محافظت می‌شود.

Galaxy Tab S6، ‏Galaxy Note10 plus، ‏Galaxy S20 Ultra، ‏Galaxy A80،‏ Galaxy Z Flip و Galaxy Watch Active2 به پشت خوابانده شده‌اند. روی صفحه نمایش Galaxy Tab S6 تصویری انتزاعی از حباب‌هایی به رنگ‌های آبی، صورتی و ارغوانی دیده می‌شود. تصویر حباب آبی رنگی روی صفحه نمایش Galaxy Note10 دیده می‌شود. تصویری از حباب آب روی صفحه نمایش Galaxy S20 دیده می‌شود. تصویری به رنگ صورتی، زرد و آبی روی صفحه نمایش Galaxy A80 دیده می‌شود. تصویر شکوفه‌ای به رنگ ارغوانی روی صفحه نمایش Galaxy Z Flip دیده می‌شود و رابط کاربری ساعت عقربه‌دار به رنگ مشکی روی صفحه نمایش Galaxy Watch Active2 دیده می‌شود.

اولویت ما محافظت از مهم‌ترین چیزها است.

به همین دلیل فناوری Knox را توسعه می‌دهیم تا اکوسیستمی از راهکارهای امنیتی ورای دستگاه‌های تلفن همراه باشد و اتصال‌های شبکه مثل نقاط انتهایی و تجهیزات «اینترنت اشیاء» و 5G را پوشش دهد.

همچنین، پلتفرم امنیتی Knox خود را هوشمندتر می‌کنیم تا بتواند با یادگیری از نحوه استفاده فعلی از دستگاه و شبکه، تهدیدهای آتی را پیش‌بینی کند تا گزارش رویدادها و ترمیم آسیب‌های ناشی از تهدید را ارائه کند. در نهایت، هدف ما این است که پیوسته پیشرفت کنیم و از خطرات احتمالی امنیتی، یک گام جلوتر باشیم و در جهانی که بیش از پیش متصل است، داده‌های شما را امن نگه داریم.

 • نقاط آسیب‌پذیر پلتفرم امنیتی ما را گزارش کنید و پاداش بگیرید.

 • در «سیاست حریم خصوصی سامسونگ» اطلاعات بیشتری کسب کنید.