محصول پوشیدنی خود را انتخاب کنید

دیدن تمام محصولات پوشیدنی

Gear Sport

همراه سلامت بر روی مچ شما

با Gear Sport مربی تناسب اندام، هر روز برای حرکت انگیزه بیشتری داشته باشید، بهتر بخورید و زندگی سالمی داشته باشید. زیبا و کارآمد با ویژگی‌هایی مانند مقاوم در برابر آب تا 5 ATM (‌معادل 50 متر*)، ردیاب شنا، موسیقی، تشخیص خودکار تمرین ورزشی و در دو رنگ موجود است.

Gear Sport

Gear Fit2 Pro

دستبد تناسب اندام ردیاب شنا با GPS داخلی

برای رسیدن به اهداف بدنسازی خود، در میدان دو یا در استخر با کمک Gear Fit2 Pro ضد آب بیشتر تلاش کن‍ید. نظارت مداوم بر ضربان قلب، GPS داخلی، مقاوم در برابر آب تا 5 ATM (‌معادل 50 متر*) و ردیابی شنا، همراه با ویژگی های دیگر، شما را در بهترین حالتتان نگه می‌دارند.

Gear Fit2 Pro

ساعت Gear S3

ظاهر گیرا، عملکرد قوی

ساعت Gear S3 ظاهر و حس یک ساعت برتر را دارد؛ شما قاب آن را می‌چرخانید و این ساعت هوشمند با ویژگی‌های پیشرفته خود، زندگی شما را می‌گرداند

ساعت Gear S3

Gear IconX

از تجربه موسیقی بدون مزاحمت سیم و ورزش پرانرژی روزانه لذت ببرید.

با Gear IconX در حال حرکت به موسیقی گوش دهید و بر روی تناسب اندامتان تمرکز کنید. از تجربه موسیقی بدون مزاحمت سیم لذت ببرید، تمرین‌های ورزشی خود را با کمک مربی تناسب اندام داخل گوش تنظیم کنید. پیشرفتتان را با کمک ردیاب خودکار فعالیت، ثبت کنید. و با کتنرل لمسی بی‌نقص برنامه روتین خودتان را داشته باشید.

Gear IconX

Gear 360

زندگی را همان طور که هست ثبت کنید.

لحظات خاص زندگی را در سطح کاملا جدیدی ثبت کنید، سپس آنها را بر روی گوشی‌های هوشمند Galaxy یا Gear VR همراه با ریموت-کنترل دوباره تجربه کنید. پخش زنده لحظاتی که می‌خواهید با خانواده یا دوستان شریک شوید؛ از یک اتفاق ساده گرفته تا فعالیت‌های روزمره‌تان.

Gear 360

همیشه وصل باشید

برنامه‌های Gear S2

تمرینات تناسب اندام‌تان را با S Health و +Nike پیگیری کنید، راننده‌ای را از Uber فرا بخوانید، و این تمام ماجرا نیست

برنامه‌های سامسونگ Gear S2