برند

فقط حس و حال خوب:
انرژی مثبت با
میلی بابی براون

شهروندی دیجیتال با ‎#SpreadTheLove شروع می‌شود.

به مناسبت «ماه آگاهی ملی در خصوص زورگویی مجازی»، ما با میلی بابی براون عضو ‎#TeamGalaxy همکاری می‌کنیم تا عشق را گسترش دهیم (‎#SpreadTheLove) و درباره موضوع شهروندی دیجیتال موضع خود را اعلام کنیم.  بررسی کنید که چگونه به نوبه خود می‌توانید داشتن عادت‌های سالم در زمینه آگاهی مجازی و انجام کارهای مهربانانه ساده در فضای آنلاین را تمرین کنید.

گسترش عشق

اینترنت به همان اندازه که آن را دوست داریم، می‌تواند محلی منزوی‌کننده برای بسیاری از افراد باشد، حتی برای میلی که این مسئله را خودش تجربه کرده است. توصیه او چیست؟ از شبکه‌های اجتماعی به‌عنوان ابزاری برای توانمند ساختن دیگران استفاده کنیم: «ارسال پیام خصوصی خنده‌دار به دوستتان یا نوشتن نظری مثبت برای پُست دیگران یک دقیقه زمان می‌برد، اما تأثیر آن می‌تواند فوق‌العاده باشد. من معتقدم همه ما به کمک همدیگر می‌توانیم شبکه‌های اجتماعی را به مکان شادتری تبدیل کنیم، و قدرت و توانایی انجام این کار را داخل کیف و جیبمان با خود حمل می‌کنیم.»

«ارسال پیام خصوصی خنده‌دار به دوستتان یا نوشتن نظری مثبت برای پُست دیگران یک دقیقه زمان می‌برد، اما تأثیر آن می‌تواند فوق‌العاده باشد.»

تندرستی دیجیتال خود را بهبود ببخشید

اما حفظ توازن را از یاد نبرید. اگر به نیازهای خودتان رسیدگی کنید، مثلاً اگر بین زندگی واقعی و دیجیتال خود مرزبندی‌های سالمی مشخص کنید، مهربان بودن آسان‌تر می‌شود.
میلی می‌گوید: «من فکر می‌کنم حتی به اشتراک گذاشتن چیزی ساده، مثل کارتون بامزه‌ای که حاوی پیامی واقعاً روحیه‌بخش در مورد دوست داشتن خویش است، می‌تواند یادآور ساده‌ای برای دنبال‌کنندگان شما باشد که کمی تأمل کنند، نفسی عمیق بکشند و از خود مراقبت کنند». در حقیقت، تحقیقات نشان می‌دهد که محدود کردن زمان استفاده از صفحه نمایش تلفن به 30 دقیقه در روز، می‌تواند منجر به نتایج بهتری برای سلامت روانی شود.

میانه‌روی در همه جوانب

وقتی به‌صورت آنلاین دوستی پیدا می‌کنید یا به اندک دوستان واقعی خود پیام خصوصی می‌فرستید، قابلیت‌هایی مثل تندرستی دیجیتال
در Galaxy Note10 تضمین می‌کنند که زمان کافی برای مراقبت از خودتان دارید.

در ادامه این مطالب را بخوانید