اگر موقع انتخاب Eco bubble حبابی در محفظه دیده نشود، چکار باید بکنم؟

آخرین تاریخ به روز رسانی : مارس ۱۵. ۲۰۲۱

 

ماشین لباس‌شویی با ترکیب آب با ماده ی شوینده (پودر یا مایع رخت‌شویی) به منظور رفع کثیفی و لکه‌ها از پارچه، لباس‌هایتان را تمیز می‌کند. فنآوری Ecobubble سامسونگ از طریق کاهش کشش سطحی آب امکان ترکیب شدن راحت‌تر ماده ی شوینده با آب و ایجاد کف قدرتمند و در عین حال اندکی را فراهم می‌کند که راحت‌تر به پارچه نفوذ می‌کند.

شست‌و‌شو با قابلیت Eco bubble را تجربه کنید

 

Eco bubble نام فنآوری منحصربه‌فرد سامسونگ است که ماده ی شوینده را قبل از آنکه به پارچه برسد به حباب تبدیل می‌کند و برای نفوذ سریع‌تر حباب‌ها به داخل پارچه،آن‌ها را به‌ طور یکنواخت روی لباس پخش می‌کند. حباب‌های ریز بی‌شماری که در نتیجه ی ترکیب آب و ماده  شوینده ایجاد می‌شوند، کشش بین‌سطحی بین لکه و پارچه را افزایش می‌دهند و امکان نفوذ فوری ماده ی شوینده به داخل لکه را فراهم می‌کنند.

 

ماشین لباس‌شویی Ecobubble دارای قطعه ی ویژه‌ای به نام حباب‌ساز است. درست قبل از شروع چرخه، حباب‌ساز از آب اولیه ی ورودی به دستگاه برای ایجاد محلول شوینده ی فشرده استفاده می‌کند و با ورود هوای فراوان به داخل جریان، ترکیب ایجاد‌شده را به سرعت وارد دیگ شست‌و‌شو می‌کند. بعد از فشردن گزینه ی «Start»، می‌توانید شکل‌گیری و افزایش حباب‌های صابونی فراوان در داخل دستگاه را مشاهده کنید.

 

اگر البسه را به مدت ۳۰ دقیقه در این حباب‌ها خیس کنید، حباب‌ها به عمق پارچه نفوذ خواهند کرد و لکه‌های سخت را از بین خواهند برد. این حباب‌ها به رفع لکه‌ها، حتی در دماهای پایین، کمک می‌کنند. علاوه‌بر‌این، با این کار می‌توان از صرف زمان و انرژی برای گرم کردن آب یا خیس کردن اولیه لباس‌ها اجتناب کرد. فنآوری Ecobubble همچنین به ماندگاری پارچه‌های ظریف یا کارکردی کمک میکند.

در حال بارگیری

در صورتی که هیچ حبابی دیده نمی‌شود

 

هنگام استفاده از شست‌و‌شوی Eco bubble ممکن است به خاطر استفاده ی کم ماشین لباس‌شویی از آب و عملکرد دستگاه به شیوه ی اقتصادی، هیچ حبابی دیده نشود. این مسئله نشان‌دهنده ی نقص مکانیکی دستگاه نیست.

 • بررسی کنید که آیا LED مربوط به دکمه ی شست‌و‌شوی Eco bubble روشن است یا خیر؟
 • بررسی کنید که آیا حجم لباس داخل ماشین لباس‌شویی خیلی کم است یا خیر؟
 • در صورتی که لباس‌ها گردوخاک بسیار زیادی داشته باشند، تشکیل حباب ممکن است به خوبی انجام نشود.

نکته: در صورت تداوم مشکل، لطفا با برای دریافت پشتیبانی بیشتر با مرکز تماس سامسونگ تماس بگیرید.

قابلیت‌های مرتبط

لکه‌زدایی با حباب

 

قابلیت لکه‌زدایی با حباب (ایجاد حباب فراوان) برای رفع طیف وسیعی از لکه‌های سخت بکار می‌رود. با استفاده از این قابلیت، لباس‌ها به منظور شست‌و‌شوی بهتر به‌طور کامل با استفاده از حباب‌های آب خیس می‌شوند.

نحوه ی استفاده

 • دکمه‌ی Power را فشار دهید تا ماشین لباس‌شویی روشن شود.
 • برای انتخاب یکی از چرخه‌ها، انتخاب‌کننده چرخه را بچرخانید. 
 • سپس، دکمه نشان داده شده را فشار دهید تا قابلیت Bubble Soak فعال/غیرفعال شود. (مربع آبی در تصویر زیر)
 • این قابلیت برای ۵ چرخه در دسترس است و ۳۰ دقیقه به زمان چرخه‌ها اضافه می‌کند: COTTON, SYNTHETICS, BEDDING, DAILY WASH, BABY CARE و DENIM
در حال بارگیری

نکته:

 • طراحی واقعی پنل صفحه‌‌نمایش ممکن است بسته به مدل محصول شما متفاوت باشد.
 • لطفاً از راهنمای کاربری مختص مدل خودتان استفاده کنید.
 • این تصویر مرجعی به زبان انگلیسی است و برای زبان کشور شما نیز ممکن است در دسترس باشد.
شست‌و‌شوی فوق‌اقتصادی

قابلیت شست‌و‌شوی فوق اقتصادی در چرخه ی eco bubble فعال می‌شود. هنگام انتخاب چرخه ی eco bubble، اگر دما را روی کم قرار دهید، مصرف برق دستگاه کاهش می‌یابد.

در حال بارگیری

نکته:

 • حداکثر ظرفیت دستگاه در حالت شست‌و‌شوی فوق‌اقتصادی ۴ کیلوگرم است.
 • طراحی واقعی پنل نمایش ممکن است بسته به مدل شما متفاوت باشد.
 • این تصویر مرجعی به زبان انگلیسی است و برای زبان کشور شما نیز ممکن است در دسترس باشد.

از نظرات شما متشکریم