Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you
Lajme lokale

Seria e Samsung Galaxy Note20 e disponueshme në Shqipëri

21/08/2020
Seria e Samsung Galaxy Note20 e disponueshme në Shqipëri Seria e Samsung Galaxy Note20 e disponueshme në Shqipëri

Për kënaqësinë e të gjithë fansave të inovacionit dhe telefonave më të mirë inteligjentë, pajisjet e reja Samsung Note20 do të mbërrijnë në tregun shqiptar të premten më  21 Gusht. Këto janë pajisjet më të fuqishme Note deri më tani- Galaxy Note20 dhe Galaxy Note20 Ultra, qëllimi i të cilave është të sigurojnë një përvojë moderne dhe unike të përdoruesit.

 

Krijuar për të çuar produktivitetin personal në një nivelin tjetër, seria e Galaxy Note20 ju lejon të merreni me angazhimet private dhe të punës -në çdo kohë, kudo. Përveç dizajnit mahnitës, këto pajisje janë të pajisura me mjete të dobishme, të tilla si S Pen i avancuar, Samsung Notes, tastierë Book Cover dhe maus Bluetooth-i. Më i saktë se kurrë më parë, S Pen i ri lejon përdoruesit të mbajnë shënim idetë në mënyrën më të mirë, në momentet e frymëzimit.

 

Për të krijuar kujtime të momenteve  të bukura dhe për të siguruar fotografitë më të pastra dhe më të mira, seria e re Note20 vjen me tre kamera. Galaxy Note 20 Ultra është i pajisur me një kamera me kënd ultra të gjerë 12 MP, kamera me kënd me gjerësi 12 MP dhe kamera telefoto 64 MP, ndërsa Galaxy Note20 Ultra vjen me një kamera me kënd ultra të gjerë 12 MP, kamera me kënd të gjerë 108 MP dhe kamera telefoto 12 MP .

 

“Së fundmi Samsung prezantoi pesë pajisje të ekosistemit Galaxy të dizajnuara për punë dhe argëtim dhe ajo që na bën veçanërisht të lumtur është lançimi i serive Galaxy Note20. Këto pajisje funksionojnë në mënyrë perfekte së bashku për ta bërë më të lehtë jetën tonë të përditshme, të punojmë më shpejt dhe me efikasitet, dhe në fund të fundit na lënë më shumë kohë për të dashurit. Ato janë gjithashtu një shembull i një teknologjie të jashtëzakonshme që funksionon si një kompjuter dhe ofron një përvojë të vërtetë të lojërave, "tha Pavle Zobundžija, Drejtor i Komunikimeve në Samsung Electronics Adriatic.

 

Seria e re Galaxy Note20 është krijuar për të përmbushur nevojat specifike të tregut të sotëm të smartphone-ve falë një eksperience superiore të ekranit, kamerës dhe lojrave.

 

Zgjidhni të preferuarin tuaj midis pajisjeve Galaxy Note20. Modelet Note20 janë në dispozicion në ngjyrat  bronz mistik, e gjelbër mistike, gri mistike me një çmim të sugjeruar me pakicë prej 117.999 lekë dhe Galaxy Note20 Ultra 5G modelet në bronz mistike, i zi mistik, i bardhë mistik me një çmim të rekomanduar me pakicë prej 148.999 lekë.

 

Me serinë e re Galaxy Note20, nesër do të fillojnë shitjet e tabletave të rinj Samsung Galaxy Tab S7 dhe S7 +, si dhe kufjet inovative pa tel Galaxy Buds Live, të cilat plotësojnë në mënyrë të përkryer serinë e re të telefonave inteligjentë Note. Më shumë informacion në lidhje me serinë Note20 mund të gjeni këtu https://www.samsung.com/al/smartphones/galaxy-note20/buy/.

Seria e Samsung Galaxy Note20 e disponueshme në Shqipëri Seria e Samsung Galaxy Note20 e disponueshme në Shqipëri