Një pamje nga sipër e dy grave të shtrira pranë e pranë në bar. Gruaja në të majtë ka veshur një këmishë me jakë blu ndërsa gruaja në të djathtë ka veshur një bluzë jeshile të hapur. Kanë vendosur kokat së bashku nga anët e kundërta. Të dyja janë duke i buzëqeshur kamerës. Një pamje nga sipër e dy grave të shtrira pranë e pranë në bar. Gruaja në të majtë ka veshur një këmishë me jakë blu ndërsa gruaja në të djathtë ka veshur një bluzë jeshile të hapur. Kanë vendosur kokat së bashku nga anët e kundërta. Të dyja janë duke i buzëqeshur kamerës.
Një pamje nga sipër e dy grave të shtrira pranë e pranë në bar. Gruaja në të majtë ka veshur një këmishë me jakë blu ndërsa gruaja në të djathtë ka veshur një bluzë jeshile të hapur. Kanë vendosur kokat së bashku nga anët e kundërta. Të dyja janë duke i buzëqeshur kamerës.

Brand

Ne pyetëm,
ju u përgjigjet,
ju dhamë atë që kërkuat

Na thatë se çfarë dëshironit në telefonin e ëndërruar—Galaxy S20 FE është përgjigja jonë.
Ja historia pas Edicionit të Admiruesit.

Një vajzë shikon në një kuti me një shprehje të befasuar. Një vajzë shikon në një kuti me një shprehje të befasuar.
Një vajzë shikon në një kuti me një shprehje të befasuar.

PËRVOJAT

Shpaketo dhe zbulo

Shpaketoni ekrane të fymëzuara pikërisht nga ju.
Zbuloni mënyra të reja për të shijuar jetën.

Një zog i punuar me dorë, i bërë me karton nga paketimi ekologjik i Samsung është duke fluturuar mbi pyllin e pafund me rreze dielli nga lart mbi qiellin Një zog i punuar me dorë, i bërë me karton nga paketimi ekologjik i Samsung është duke fluturuar mbi pyllin e pafund me rreze dielli nga lart mbi qiellin
Një zog i punuar me dorë, i bërë me karton nga paketimi ekologjik i Samsung është duke fluturuar mbi pyllin e pafund me rreze dielli nga lart mbi qiellin

Brand

Ri-imagjinoni një planet më të mirë

Për të siguruar një të ardhme të gjelbër, Samsung krijon produkte të qëndrueshme që nga thelbi.

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë rezultat.

Njihuni me fotot më të
mira #withGalaxy

Vendoseni #Samsung #TheFrame si një vepër të vërtetë arti me kllapën e re për mur Slim Fit Wall-Mount që lejon që ekrani të përshtatet përsosmërisht në çdo enterier.
Ndihmoni botën të kursejë miliona bateri me telekomandën e re #Samsung #SolarCell që karikohet nëpërmjet dritës. #NeoQLED
Relaksohuni me episodin e ri të shfaqjes tuaj të preferuar pa ndjesi të rrymave të ftohta, me teknologjinë revolucionare WindFree™ pa rrjedhje të pakëndshme të ajrit.
Çelësat dhe #Samsung #GalaxyZFlip3 mund të vendosen së bashku në një xhep falë mbrojtjes Corning® Gorilla® Glass Victus™ në pjesën e përparme dhe të pasme të pajisjes.
Rriteni nivelin e fotove tuaja me modalitetin e argëtimit në #GalaxyA52s #5G të ri.
Shfaqni një stil unik me sfondin tuaj të preferuar dhe një zgjedhje të personazheve nga AR emoji për fushën tuaj të re të #Samsung #GalaxyWatch4.
Qëndroni gjithmonë të përditësuar me gjithçka që ndodh, sepse të gjitha njoftimet tuaja të rëndësishme ju presin në një ekran të përparmë prej 1,9 inç! #Samsung #GalaxyZFlip3
Kanavacë dixhitale me mbi 1200 vepra arti, tani nga rehatia e dhomës suaj të ndenjes! #Samsung #The Frame
Dëgjoni të gjitha albumet e grupit tuaj të preferuar pa u shqetësuar për një bateri të zbrazët, sepse #Samsung #Buds2 dhe kutia kompakte e karikimit janë aty për ju!
Shumica e artdashësve mund t'i vlerësojnë veprat e famshme të artit në muze. Por jo ata me The Frame. Me Art Mode, shijoni një galeri kryeveprash nga rehatia e shtëpisë dhe transformoni hapësirën tuaj të jetesës në një galeri arti. #TheFrame
Kapni të gjithë aksionin tuaj në mënyrë ultra realiste, me modalitetin fenomenal Super Steady. #Samsung #GalaxyA52
Sistemi i kamerave me lente të shumëfishta në #GalaxyA52s #5G bën fotografi të një niveli tjetër.
Bëhuni pjesë e familjes Awesome Galaxy A dhe shijoni fotografi fantastike, lundrim të shpejtë dhe aventura gjatë gjithë ditës me modelet e reja #GalaxyA22 #A32 dhe #A52s #5G.
Dëshironi të shfaqni një vepër arti apo të zhyteni në një premierë filmi? #Samsung #TheFrame me teknologjinë Quantum Dot dhe shikueshmëri 100% të ngjyrave ju sjell një pamje krejtësisht realiste,  pavarësisht ndriçimit të dhomës.
Shijoni ngjyra të gjalla dhe mos humbisni asnjë detaj në ekranin 6,5'' Super AMOLED të Samsung Galaxy #A52s #5G të ri.
Aksesori perfekt këtë sezon vjen në 2 nuanca tërheqëse të #Samsung #GalaxyZFlip3!
Fantastikja ka një formë të re. #GalaxyA52s #5G është këtu.
Bashkoni stërvitjen dhe njerëzit e dashur. Garoni me miqtë tuaj, bëni tifo për ta dhe festoni fitoret e tyre në stërvitje me opsionin e sfidës në grup dhe #Samsung #GalaxyWatch4 të ri. #SamsungUnpacked
Shfrytëzoni avantazhin fillestar dhe bëhuni fitimtarë me modalitetin e jashtëzakonshëm të lojës të #Samsung #NeoQLED me një shkallë rifreskimi ultra të shpejtë.
Përqendrohuni vetëm në atë që ka rëndësi me kamerën e thellësisë 5MP të #Samsung #GalaxyA32
Dëgjoni vetëm çka dëshironi të dëgjoni dhe asgjë tjetër. Opsioni i anulimit aktiv të zhurmës në #Samsung #GalaxyBuds2 bllokon deri në 98% të zhurmës në sfond dhe ju lejon të vendosni tingull ambiental në tre nivele të ndryshme. #SamsungUnpacked
Dizajn minimalist dhe nuanca elegante, për një kuzhinë të përsosur dhe të personalizuar sipas dëshirës suaj! #Samsung #Bespoke
Asgjë nuk do ta pengojë ditën tuaj në pishinë, sepse telefoni i parë i palosshëm në botë rezistent ndaj ujit ka mberritur! #Samsung #GalaxyZFold3
Çlironi argëtim dhe produktivitet në ⬆️ me monitorin e parë inteligjent "të gjitha-në-një" në botë! #Samsung #SmartMonitorM7
Nuk shihni televizor? #Samsung #TheFrame e kthen ekranin tuaj të zi e të mërzitshëm në art! #ArtMode