Celularë, Tableta, Aksesorë

Telefona inteligjentë

Zbuloni smartfonët Galaxy, si Galaxy Note9 dhe Galaxy S9, me kamera inteligjente dhe Infinity Display mahnitës

MËSO MË SHUMË
Galaxy Note9 Blu Oqeani qëndron në këmbë me dizajn blu dhe të verdhë të përzier në ekran dhe S Pen i verdhë mbështetur në të, pranë një Galaxy S9 Vjollcë e purpurt e parë nga mbrapa

Pajisje Wear

Ora Smart, VR, kamera 360 dhe rripat Smart Fitness

Zbuloni Samsung Galaxy Gear që përshtatet me jetën tuaj, nga thirrja e smartwatch Gear S3 te Gear Fit2 Pro, gjurmuesi i fitnesit që ju jep motivimin për të dhënë më të mirën tuaj. Gëzoni përvojën intersante të teknologjisë 360 me Gear VR dhe kamerën Gear 360.

MËSO MË SHUMË
Zbuloni Samsung Gear, VR, Gear 360, Gear IconX, Gear S3, Gear Sport, Gear Fit2 Pro

Tableta

Galaxy Tab S, Tab A dhe Tab E

Lehtësisht i transportueshëm, performancë e fuqishme, ekran HD dhe memorje që shtohet, ka një tabletë për të gjithë. Zbuloni mundësitë e tabletës së fuqishme premium - Galaxy Tab S3. Gëzoni elegancën dhe produktivitetin me Galaxy Tab A dhe shfrytëzoni rutinën tuaj të përditshme me Galaxy Tab E

MËSO MË SHUMË
Zbuloni Samsung Galaxy Tab S3

Aksesorë

Karikues me valë, kapak për telefona, stacioni DeX dhe kufje

Karikoni pajisjen tuaj celulare me karikuesin pozicionues me valë të shpejtë ose paketa të ndryshme baterie. Mbroni dhe dekoroni telefonin tuaj me një nga kapakët e bukur. Zbuloni potencialin e plotë të telefonit tuaj dhe përdoreni atë si desktop kompjuteri me stacionin Samsung DeX. Gëzoni tingullin e përsosur me kufjet Level, wireless ose altoparlantët portative.

MËSO MË SHUMË
Zbuloni aksesorët Samsung: Kapak, Karikues, Rripat, DeX, Bateritë