Galaxy-fitues i çmimeve

Galaxy-fitues i çmimeve

Çmimet për novacionin më të mirë CES® 2021

Best of Innovation iu dha Galaxy Note20 5G dhe Note20 Ultra 5G të fuqishëm, ndërsa Galaxy Z Flip 5G dhe Galaxy A51 5G u emëruan Honorees.

*Çmimet e Inovacionit CES® u jepen produkteve bazuar në materiale të paraqitura nga të nderuarit. CTA as nuk verifikon saktësinë e paraqitjeve dhe as nuk teston ndonjë produkt.

Galaxy Z Flip në e zezë Pasqyrë, e palosur dhe parë nga përpara; Galaxy S20 në Cloud White shihet nga pas, Galaxy Note20 në Mystic Grey, shihet nga përpara me një sfond grafik në ekran dhe S Pen mbështetur në të, dhe Galaxy Note20 Ultra në bronz Mystic shihet nga pjesa e pasme. Logoja e çmimit Honoree të Çmimit të Inovacionit 2021 CES. 2021 CES Çmimi i Inovacionit Logoja më e Mirë e Çmimit të Inovacionit. Galaxy Z Flip në e zezë Pasqyrë, e palosur dhe parë nga përpara; Galaxy S20 në Cloud White shihet nga pas, Galaxy Note20 në Mystic Grey, shihet nga përpara me një sfond grafik në ekran dhe S Pen mbështetur në të, dhe Galaxy Note20 Ultra në bronz Mystic shihet nga pjesa e pasme. Logoja e çmimit Honoree të Çmimit të Inovacionit 2021 CES. 2021 CES Çmimi i Inovacionit Logoja më e Mirë e Çmimit të Inovacionit.

Galaxy Z Fold2

Ky është telefoni që po ndryshon formën e së ardhmes Zbuloni teknologjinë e përparuar të menteshave që e lejon të paloset si një libër, të qëndrojë vetë dhe thyen rregullat e asaj që mendonit se duhet të bëjë një smartfon.

Galaxy Z Fold2 i shpalosur dhe i parë nga përpara me sfondin e grafikut të fluturës në ekran. Galaxy Z Fold2 i shpalosur dhe i parë nga përpara me sfondin e grafikut të fluturës në ekran.

Galaxy
S21 | S21+ 5G

Mos humbisni kurrë më pozën e përsosur. Njihuni me Galaxy S21 dhe S21+ 5G. I krijuar për të revolucionarizuar videon dhe fotografinë, me rezolucion që tejkalon 8K, në mënyrë që të bëni fotografi mbreslënëse direkt nga videoja. Ka gjithçka në dy madhësi: 64MP, procesori ynë më i shpejtë dhe një bateri masive për gjithë ditën. Gjërat sapo u bënë të mrekullueshme.

Imazh i telefonit Galaxy S21+ 5G në Lejla e tejdukshme dhe i telefonit Galaxy S21 5G në Rozë e tejdukshme përkrah njëri-tjetrit, të simuluar për qëllime ilustrimi. Imazh i telefonit Galaxy S21+ 5G në Lejla e tejdukshme dhe i telefonit Galaxy S21 5G në Rozë e tejdukshme përkrah njëri-tjetrit, të simuluar për qëllime ilustrimi.

Galaxy Note20 |
20 Ultra

Ky nuk është një smartfon siç e njihni atë. Ky është telefoni i krijuar për normën e re, me një suitë kompjuteri në xhepin tuaj, video dhe montazh 8K të kategorisë profesionale dhe ekranin më të lëmuar të Galaxy — të komanduar nga S Pen më i fuqishëm ndonjëherë. Ky është telefoni i ri i fuqishëm: Galaxy Note20 dhe Note20 Ultra.

Galaxy Note 20 në Mystic Green dhe Note 20 Ultra në Mystic Bronze, të dy të parë nga pas. S Pen që përputhet është i vendosur ndaj Galaxy Note 20 Ultra. Galaxy Note 20 në Mystic Green dhe Note 20 Ultra në Mystic Bronze, të dy të parë nga pas. S Pen që përputhet është i vendosur ndaj Galaxy Note 20 Ultra.

Zgjidhni një telefon të ri Galaxy A

Gjenerata e ardhshme Galaxy A sapo u përmirësua.

Po ju prezantojmë serinë e smartfonëve që lejon brezin e ri të bëjë atë që të tjerët nuk mund ta bëjnë.
Më shumë lente në një kamera ultra të gjerë ju lejojnë të shihni shumë më tepër. Infinity Display ju lejon të shihni detaje të qarta, thellësi dhe ngjyra të gjalla për një përvojë vizuale më intensive në ekranin më të madh dhe të ndriçuar.

Samsung Galaxy A71 Samsung Galaxy A71

Galaxy XCover 4s

Fortësi dhe sofistikim që jepen së bashku. Galaxy XCover 4s 9.7mm i hollë u krijua të përballojë kushtet e vështira dhe qëndron me ju kur vijnë kohët e vështira. Finitura e tij kundër rrëshqitjes e mban atë të sigurtë në dorën tuaj edhe kur jeni në lëvizje.

Galaxy XCover 4s Galaxy XCover 4s
Kapak LED i zi për Galaxy Note10 plus Kapak LED i zi për Galaxy Note10 plus

Kapak

Mbrojtja me stil

Mbajtëse karikuesi me valë e bardhë Mbajtëse karikuesi me valë e bardhë

Karikues me valë

Vendosni telefonin tuaj për ta karikuar

Karikues baterish me valë argjend Karikues baterish me valë argjend

Karikues baterish

Merrni karikuesin e baterive me vete

*Imazh i telefonit Galaxy S21 Ultra 5G në E zezë e tejdukshme dhe i kamerave të tij të pasme, të simuluara vetëm për qëllime ilustrimi.

*Imazh i telefonit Galaxy S21+ 5G në Lejla e tejdukshme dhe i telefonit Galaxy S21 5G në Rozë e tejdukshme, i simuluar për qëllime ilustrimi.

*Pamje e simuluar e Galaxy S20 FE për qëllime ilustruese.

*Foto e njëmbëdhjetë telefonave Galaxy S20 FE që rrinë ngritur në rreth të simuluar për qëllime ilustrimi. 

*Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra në E zezë e tejdukshme me sfond të kuq grafik në ekran, i simuluar për qëllime ilustrimi.

*Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G në E zezë e tejdukshme me sfond të kuq grafik në ekran, i simuluar për qëllime ilustrimi.

*Foto e simuluar. Disponueshmëria e ngjyrës mund të variojë sipas vendit ose operatorit celular. Galaxy A52, Galaxy A52 5G dhe Galaxy A72 kanë vlerësimin IP67. Bazuar në kushtet e testimit për zhytje deri në 1 metër në ujë të freskët për deri në 30 minuta. Nuk këshillohet për përdorim në plazh, pishinë dhe ujë me sapun. Në rast se derdhni lëngje që përmbajnë sheqer në telefon, ju lutemi shpëlajeni pajisjen në ujë të pastër dhe jo të rrjedhshëm ndërsa klikoni butonat. I sigurt vetëm ndaj presionit të ulët të ujit. Presioni i lartë i ujit, siç është uji i rrjedhshëm i çezmës ose dushi, mund ta dëmtojë pajisjen. Pajisja e paraqitur në këtë imazh është Galaxy A52.