Prezantimi i Galaxy Tab S4 i ri

Samsung Tablet

Përjetoni lojra të fuqishme në Galaxy Tab S4

fortnite tab s4

Zgjidh tabletën tënde

SHIKO TË GJITHA TABLETAT

Krejtësisht i ri, Tab S3 me veçori të shumta

Me një dizajn xhami të ri dhe përvojë të shtuar të shikimit në Tab S3. Sistemi i katër altoparlantëve dhe mbështetja HDR ofrojnë cilësi serioze për argëtim dhe lojëra.

MËSO MË SHUMË
Galaxy Tab S3

Galaxy Tab A, gjallëroni përmbajtjen tuaj

Zgjidhja e imazhit realist që do të ndriçojë sytë tuaj. Ekrani 10.1-inç WUXGA ofron qartësi të jashtëzakonshme që e bën shikimin e filmave dhe lojërave një eksperiencë të jashtëzakonshme.

MËSO MË SHUMË
tab A