UD46E-C

UD46E-C

UD46E-C

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

UD46E-C (UD46E-C)

Ekrani
 • Madhësia diagonale 46"
 • Lloji i panelit D-LED DID
 • Rezolucioni 1920 x 1080
 • Pjerrësia në piksel (HxV) 0.53025mm(H) x 0.53025mm(V)
 • Madhësia e ekranit aktiv (HxV) 1018.08mm x 572.67mm
 • Shkalla e kontrastit 3500:1
 • Këndi i shikimit (H/V) 178/178
 • Koha e reagimit 8 ms
 • Ngjyra e ekranit 8 bit - 16.7M
 • Gama e ngjyrave 72 %
 • Frekuenca e skanimit H 30kHz ~ 81kHz
 • Frekuenca maksimale e pikselëve 148.5MHz
 • Frekuenca e skanimit V 48Hz ~ 75Hz
 • Ndriçimi 500 cd/m2
 • Raport i kontrastit dinamik 10,000:1
Lidhja
 • RGB hyrës Analog D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
 • RGB dalës DP1.2(Loop-out)
 • Audio hyrëse Minifishë stereo
 • Audio dalëse Minifishë stereo
 • Video hyrëse HDMI1,HDMI2
Dizajni
 • Lloji i mbajtëses N/A
Ushqyesi
 • Furnizimi me energji AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
 • Konsumi i energjisë (Regjimi joaktiv) më pak se 0,5 W
 • Konsumi i energjisë (Regjimi aktiv) Maks.: 143W, Tip.:108W, BTU (Maks.): 488W
 • Konsumi i energjisë (Regjimi i fjetjes) më pak se 0,5 W
Përmasat
 • Përmasat e setit (GjxLxTh) 1024 x 578.6 x 113.6 mm
 • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 1160 x 715 x 295 mm
Pesha
 • Pesha e setit 18.3 kg
 • Pesha e paketimit 23.5 kg
Specifikimi mekanik
 • Kllapë montimi VESA 600 x 400 mm
 • Gjerësia e kornizës 3.7mm(U/L), 1.8mm(R/B)
 • Lloji i opsionit të Media Player SBB-C/DA/DI (Slide In)
Kushtet e punës
 • Temperatura 0℃~ 40 ℃
 • Lagështia 10~80 %
Veçori të përgjithshme
 • Special Mbështetje ACM (Advanced Color Management), Ndërrim dhe rikuperim automatik i burimit, Veshje 44%, Sensor temperature, RS232C/RJ45 MDC, Plug and Play (DDC2B), Panel video për mur (15x15(OSD)), Daisy Chain për Panel video për mur (10x10), Ekran me bosht, Rrotullim imazhi, Kyçje me buton, DP 1.2 Daisy Chain Dixhitale (Mbështet rezolucionin UHD, mbështet HDCP), Përditësim inteligjent F/W, Bateri ore (80 orë mbajtje ore)
 • Altoparlanti N/A
Veçori opsionale
 • Xhami mbrojtës N/A
 • Montimi WMN-46VD
Eco
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë B
Certifikimi dhe pajtueshmëria
 • EMC FCC (SHBA) FCC Pjesa 15, Nënpjesa B Kategoria A, CE (Evropë) EN55022, EN55024, VCCI (Japoni) V-3 (CISPR22), KCC (Kore) : KN22, KN24, BSMI (Tajvan) : CNS13438 (CISPR22), C-Tick (Australi) : AS/NZS3548 (CISPR22), CCC (Kinë) : GB9254-2008, GB17625.1-2012
 • Siguria UL (SHBA) : UL 60950-1, CSA (Kanada) : CSA C22.2 No. 60950-1, TUV (Gjermani) : EN60950-1, NEMKO (Norvegji) : EN60950-1, KC (Kore) : K60950-1, CCC (Kinë): GB4943.1-2011, PSB (Singapor): IEC60950-1, GOST (Rusi): IEC60950-1, EN55022, SIQ (Slloveni): IEC60950-1, EN55022, PCBC (Poloni): IEC60590-1, EN55022, NOM (Meksikë) : NOM-019-SCFI-1993, IRAM (Argjentinë): IEC60950-1, SASO (Arabi Saudite) : IEC60950-1
Aksesor
 • Përfshirë Udhëzuesi i konfigurimit të shpejtë, Karta e garancisë, Kablloja DP, kablloja stereo në DB9, Kordon energjie, Telekomandë, Bateri

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush