MW3500K Mikrovalë Solo me shkrirje të shpejtë, 23L

MW3500K Mikrovalë Solo me shkrirje të shpejtë, 23L

MS23K3513AW/OL

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Shkrirje e shpejtë

Funksioni Shkrirje e Shpejtë shkrin ushqimin shpejt dhe në mënyrë uniforme. Algoritmi automatik i shkrirjes së tij llogarit kohën e saktë të shkrirjes për 5 lloje të zakonshme të ushqimit, prandaj duhet shumë më pak kohë për përgatitjen e përbërësve.

Mbaje të Ngrohtë

Nëse jeni duke përgatitur shumë enë, funksioni Mbaje të Ngrohtë mban gjithçka në temperaturën e duhur pa e gatuar së tepërmi, duke përdorur një nxehës grille. Pra, qëndron e ngrohtë dhe e shijshme si ushqimi i sapo përgatitur - i gatshëm për t’u shërbyer.

CERAMIC INSIDE™

CERAMIC INSIDE™ është e lehtë për t’u mbajtur e pastër dhe pa gërvishtje. Sipërfaqja e saj e lëmuar mund të pastrohet pa u gërvishur dhe nuk do të humbasë ngjyrën me kalimin e kohës. Është gjithashtu shumë rezistente ndaj ndryshkjes dhe ndaj gërvishtjeve, kështu që zgjat më shumë.

Recetë Lokale

Plotësoni dëshirat tuaja për një shije të gatimit tradicional në shtëpi duke përdorur një shumëllojshmëri të recetave të para-programuara lokale. Mund të krijoni çdo pjatë me prekjen e thjeshtë të një butoni, duke kursyer kohë për përgatitjen e vakteve.

Regjimi ECO

Regjimi ECO pakëson ndjeshëm konsumin e energjisë. Kur nuk jeni duke gatuar, energjia e përdorur për të ruajtur funksionet thelbësore është minimale, duke ju kursyer para për faturat e energjisë elektrike.

Higjenizimi

Vendosja e higjenizimit e detyron ajrin të dalë nga zgavra e brendshme, në mënyrë që çdo aromë rezistente të shpërndahet shpejt. Duke eliminuar erën e çdo gjellë menjëherë ushqimi juaj gjithmonë do të shijojë i freskët dhe i shijshëm.

Specifikimet

  • Lloji Solo
  • Kapaciteti i furrës 23L
  • Konsumi i energjisë (Mikrovalë) 1150 W
  • Jashtë (GjxLxTh) 489x275x374 mm

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.