LSP7T Projektori me lazer me distancë ultra të shkurtër The Premiere Smart 4K UHD (2020)

LSP7T Projektori me lazer me distancë ultra të shkurtër The Premiere Smart 4K UHD (2020)

SP-LSP7TFAXXH

 • 
  Teknologjia lazer
 • 
  Tingull i fuqishëm
 • ㅤㅤㅤ
  Distancë ultra e shkurtër
 • More ways to enjoy The Premiere
  Përvoja e Smart TV
. .

* Imazhet janë të simuluara dhe vetëm për qëllime ilustrimi. Specifikimet e Ndërfaqes Grafike të Përdoruesit (GUI), që nuk ndikojnë në performancën e produktit, mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.* Produkti aktual mund të ndryshojë nga imazhi i shfaqur. Ju lutemi shikoni galerinë e produkteve tona.* Projektori me lazer mund të projektohet në një mur të sheshtë të bardhë ose të ndritshëm monoton pa vendosur një ekran shtesë. Për një përvojë më të optimizuar, rekomandohet përdorimi i një ekrani të dedikuar për projektor me distancë ultra të shkurtër.

. .

Në transmetim tani! Më i madh dhe më i mirë

Ekran i madh në rezolucion 4K

Bëhuni gati për një përvojë krejtësisht të re të kinemasë në shtëpi. Pavarësisht se ku uleni, ekrani i gjerë 120 inç ju tërheq si asnjë tjetër, ndërsa rezolucioni kristal 4K u jep syve tuaj imazhe tepër të mprehta dhe shprehjet optimale të ngjyrave që meritojnë. Shihni të gjitha hollësitë e zbuluara në çdo skenë.

Në transmetim tani! Më i madh dhe më i mirë Në transmetim tani! Më i madh dhe më i mirë

Rezolucion ultra i lartë me teknologji më të fundit të lazerit

Teknologjia lazer

The Premiere përdor një burim drite lazer për të ofruar një përvojë dramatike të kinemasë në shtëpi që do t'ju bëjë të ndiheni sikur jeni në një kinema. Do të merrni saktësi të lartë të ngjyrave, një gamë super të gjerë ngjyrash dhe shkëlqim të jashtëzakonshëm në hapësirën maksimale të ekranit 120 inç. Mund të luajë madje edhe përmbajtje HDR10+.

* Të dhënat bazohen në hulumtimet e brendshme të SAMSUNG.
Rezolucion ultra i lartë me teknologji më të fundit të lazerit Rezolucion ultra i lartë me teknologji më të fundit të lazerit

Detaje edhe në dritë të fortë

2200 ANSI Lumen

Me ndriçim 2200 lumen, ju merrni të gjithë dritën që ju nevojitet për të shijuar çdo gjë që shihni. Shihni detajet edhe në mes të ditës, edhe pa perde të errëta.

* Të dhënat bazohen në hulumtimet e brendshme të SAMSUNG.
 Detaje edhe në dritë të fortë Detaje edhe në dritë të fortë

Cilësi e vërtetë kinematografike

FILMMAKER MODE™

FILMMAKER MODE™ është i pari në botë në llojin e tij në projektor, duke ju dhënë mundësinë të shihni filmin ashtu si regjisori ka dashur ta shikoni.

* Logoja e FILMMAKER MODE™ është markë tregtare e UHD Alliance, Inc.
ㅤCilësi e vërtetë kinematografike ㅤCilësi e vërtetë kinematografike

Zhytuni plotësisht në tingullin që mbush dhomën

Tingull i fuqishëm

Me 30 vat audio të integruar 2.2ch, ju merrni tingullin mahnitës të cilësisë së kinemasë që ju nevojitet për të shkuar me përvojën pamore tepër gjithëpërfshirëse të The Premiere.

 Zhytuni plotësisht në tingullin që mbush dhomën Zhytuni plotësisht në tingullin që mbush dhomën

Gërshetohet pa probleme në hapësirën tuaj

Me madhësinë kompakte të The Premiere, ju mund të shfrytëzoni në maksimum hapësirën në dhomën tuaj. I thjeshtë dhe i rrumbullakët, veçanti e tij është një nivel i lartë mjeshtërie që aktivizon stilin e jetës që dëshironi.

ㅤGërshetohet pa probleme në hapësirën tuaj ㅤGërshetohet pa probleme në hapësirën tuaj

Liria për të përshtatur hapësirën tuaj

Distancë ultra e shkurtër

Vendosja e projektorit tuaj tani është pa shqetësime. Premiera mund të vendoset super pranë murit dhe sërish të krijojë një ekran masiv. Dhe me sensorë të veçantë të integruar, ai e di kur fëmijët vijnë afër, duke zvogëluar automatikisht ndriçimin për të mbrojtur sytë e tyre. Transmetim me distancë ultra-shkurtër, shikim ultra-mahnitës.

* Shkronja “A” e treguar në foton më poshtë, i referohet madhësisë së shikimit kur projektohet fotografia nga The Premiere, e matur diagonalisht nga cepi në cep.
ㅤㅤㅤLiria për të përshtatur hapësirën tuaj ㅤㅤㅤLiria për të përshtatur hapësirën tuaj

Thjesht vendoseni pranë murit

Instalim pa ngatërresa

Mjaft patë tavanin. Ky projektor është bërë që të qëndrojë përpara murit, duke e bërë të lehtë instalimin dhe lidhjen. Dhe kur ta ndizni, do të kuptoni sa e lehtë është të rregulloni madhësinë e ekranit.

 Thjesht vendoseni pranë murit Thjesht vendoseni pranë murit

Minimizuar në mënyrë elegante

Dizajn kompakt dhe i rrumbullakët

Të gjitha tiparet e fuqishme që ju nevojiten në një formë kompakte, të rrumbullakosur mirë dhe që duket bukur nga çdo kënd. Me një finiturë prej pëlhure premium, ai gërshetohet shkëlqyeshëm me enterierin tuaj me një prekje elegante minimaliste.

Minimizuar në mënyrë elegante Minimizuar në mënyrë elegante

Shijoni përmbajtje pa ekran

Një ekran i dedikuar projektori mund t'ju japë cilësi më të gjallë të figurës, por në të vërtetë nuk ju nevojitet më një i tillë. Thjesht vendoseni dhe shijoni pamjen në një mur të thjeshtë të bardhë. E përsosur për njerëzit që duan ta mbajnë hapësirën e tyre të thjeshtë.

 Shijoni përmbajtje pa ekran Shijoni përmbajtje pa ekran

Më shumë mënyra për të shijuar The Premiere

Përvoja e Smart TV

Ju gjithashtu mund të keni përvojën e shkëlqyeshme të shërbimit Smart për të cilin janë të njohur televizorët Samsung, me ndërfaqen dhe përvojën e tyre të shkëlqyeshme të përdoruesit. Dhe, ndryshe nga projektorët e llojit me llambë konvencionale, ky përmban aktivizim të menjëhershëm.

* Shërbimet Smart dhe GUI (Ndërfaqja grafike e përdoruesit) mund të variojnë sipas rajonit, gjuhës, pajisjeve celulare ose produktit. Kërkohet një llogari Samsung për të konfiguruar The Premiere.* Përvoja aktuale e përdoruesit mund të ndryshojë.* Disa veçori dhe funksione që ofrohen nga pajisjet e lidhura mund të mos mbështeten ose kanë përdorim të kufizuar.
Më shumë mënyra për të shijuar The Premiere Më shumë mënyra për të shijuar The Premiere

Gati për transmetim

Shërbimet OTT (Over The Top)

The Premiere është gati të fillojë në mënyrë që të mund të transmetoni atë që ju pëlqen, nga YouTube në Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ dhe më shumë.

Samsung TV Smart Hub shfaqet me një larmi shërbimesh transmetimi të disponueshme. Disa janë theksuar në animacionin e shkurtër, nga e majta, ne shohim Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+ dhe YouTube. Samsung TV Smart Hub shfaqet me një larmi shërbimesh transmetimi të disponueshme. Disa janë theksuar në animacionin e shkurtër, nga e majta, ne shohim Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+ dhe YouTube.

*Shërbimet e disponueshme në përvojën e shërbimit Smart mund të ndryshojnë në bazë të rajonit.* Abonimet e shërbimit OTT duhet të blihen veç. * TV duhet të jetë i lidhur me një rrjet.

AirPlay 2

Me AirPlay 2 të integruar, mund të luani pa u munduar filmat, shfaqjet, muzikën, fotot në The Premiere direkt nga iPhone, iPad ose Mac.

* Funksioni i AirPlay 2 është i disponueshëm në të gjitha përvojat e shërbimit Smart Samsung të vitit 2020 dhe të mëvonshëm. AirPlay 2 kërkon iOS 12.3 ose version më të ri ose macOS 10.14.5 ose version më të ri. Shikoni Little Voice me një abonim në Apple TV+.
 AirPlay 2 AirPlay 2

Thjesht trokitni për ta pasqyruar

Trokitni View

Një trokitje e lehtë e thjeshtë është gjithçka që ju nevojitet për të marrë përmbajtje nga smartfoni juaj në ekran. Thjesht prekni The Premiere me telefonin tuaj dhe pasqyroni automatikisht atë që po shikoni ose dëgjoni.

* Vetëm pajisjet e përputhshme. Ju lutemi shikoni specifikimet e produktit ose faqen e mbështetjes.* Ky shërbim funksionon vetëm kur The Premiere dhe celulari janë ndezur.
 Thjesht trokitni për ta pasqyruar Thjesht trokitni për ta pasqyruar

Fitoni më shumë lojëra, kini më shumë kontroll

Game Enhancer

Hyni në lojë pa vonesë. Game Enhancer arrin cilësimin e duhur dhe ju jep optimizimin që ju nevojitet për të fituar.

*Disponueshmëria e veçorisë mund të variojë sipas konsola e lojës. * Disponueshmëria e veçorisë mund të variojë sipas madhësisë së produktit.
ㅤFitoni më shumë lojëra, kini më shumë kontroll ㅤFitoni më shumë lojëra, kini më shumë kontroll

Specifikimet

 • Produkti Projektor
 • Seria 7
 • Rezolucioni 3840 x 2160
 • HDR (Sfera e lartë dinamike) HDR

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

  {{summary.altText}} {{summary.altText}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00