OM46D-W

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

OM46D-W (OM46D-W)

Ekrani
 • Madhësia diagonale 46"
 • Lloji i panelit S-VA
 • Rezolucioni 1920 x 1080 (16:9)
 • Madhësia e ekranit aktiv (HxV) 1018.08(H) x 572.67(V)
 • Ndriçimi (Tipik) 2,500 cd/m2
 • Shkalla e kontrastit 5,000:1
 • Këndi i shikimit (H/V) 178/178
 • Koha e reagimit 6 ms
 • Ngjyra e ekranit 8 bit - 16.7M
 • Gama e ngjyrave 72 %
 • Frekuenca e skanimit H 30 ~ 81kHZ
 • Frekuenca maksimale e pikselëve 148.5Mhz
 • Frekuenca e skanimit V 48 ~ 75Hz
Lidhja
 • RGB hyrës D-SUB analog, DVI-D, Porta e Ekranit 1.2
 • RGB dalës DP1.2 (Dalja)
 • Audio hyrëse Spina Mini Stereo
 • Audio dalëse Spina Mini Stereo
 • Video hyrëse HDMI1, HDMI2, Element përbërës (CVBS i zakonshëm)
Ushqyesi
 • Furnizimi me energji AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
 • Konsumi i energjisë (Regjimi joaktiv) nën 0,5 W (KR,EN) / nën 0,3 W (NA)
 • Konsumi i energjisë (Regjimi aktiv) Maks.: 385 W, Zakonisht: 216 W (KR,EN) / 217 W (NA), BTU (maks.): 1312,85 W
 • Konsumi i energjisë (Regjimi i fjetjes) nën 0,5 W (KR,EN) / nën 0,3 W (NA)
Përmasat
 • Përmasat e setit (GjxLxTh) 1,035.9 x 590.5 x 139.0 mm
 • Përmasat e paketës (GjxLxTh) 1,123 x 686 x 236 mm
Pesha
 • Pesha e setit 18.7 kg
 • Pesha e paketimit 22.6 kg
Kushtet e punës
 • Temperatura 0~30 (në dritë të drejtpërdrejtë nga dielli), 0~50 (pa dritë të drejtpërdrejtë nga dielli)
 • Lagështia 10~80 %
Specifikimi mekanik
 • Kllapë montimi VESA 600 x 400 mm
 • Gjerësia e kornizës 9,3 (lart) / 6,5 (poshtë) / 7,8 (majtas/djathtas) mm
 • Lloji i opsionit të Media Player I integruar, SIM (modul me rrëshqitje)
Veçori të përgjithshme
 • Speciale Vendos-dhe-Përdor, MagicInfo S2, Modul me Rrëshqitje, Zinxhirë Dixhitale (100 secili)), Altoparlantë të Integruar, Zbulimi i Gabimeve të Llampës, Kundër Mbetjes së Imazhit, Sensor Temperature, RS232C/RJ45 MDC, PIP/PBP, Muri i Videos (10x10), Mbështetje për Instalim Portreti, Kyçje e Butonave, Planifikim Inteligjent, Wi-Fi e Integruar, Mund të Shikohet me Syze Dielli
 • Altoparlanti Altoparlant i integruar (10 W + 10 W)
Veçori opsionale
 • Xhami mbrojtës N/A
Lexuesi i brendshëm (MagicInfo)
 • Mbështetja MagicInfo Po
Eco
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë D
Aksesor
 • Përfshirë Sensor i Jashtëm Infrakuq/Ndriçimi, Udhëzuesi i Konfigurimit të Shpejtë, Udhëzuesi i Rregulloreve, Karta e Garacisë, Kabllo D-Sub, Kablli i Energjisë, Telekomanda, Bateritë
Certifikimi dhe përputhshmëria
 • EMC FCC (SHBA): Pjesa 15, Nënpjesa "B", Kategoria "A", CE (EUropë): EN55022, EN55024, VCCI (Japoni): V-3 (CISPR22), KCC (Kore): KN22, KN24, BSMI (Taivan): CNS13438 (CISPR22), C-Tick (Australi): AS/NZS3548 (CISPR22), CCC (Kinë): GB9254-2008, GB17625.1-2012
 • Siguria UL (SHBA) : UL 60950-1, CSA (Kanada): CSA C22.2 No. 60950-1, TUV (Gjermani): EN60950-1, NEMKO (Norvegji): EN60950-1, KC (Kore): K60950-1, CCC (Kinë): GB4943.1-2011, PSB (Singapor): IEC60950-1, GOST (Rusi): IEC60950-1, EN55022, SIQ (Slloveni): IEC60950-1, EN55022, PCBC (Poloni): IEC60590-1, EN55022, NOM (Meksikë): NOM-019-SCFI-1998, IRAM (Argjentinë): IEC60950-1, SASO (Arabia Saudite): IEC60950-1

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Në Internet

Ka një numër mënyrash të ndryshme për të na kontaktuar përmes Bisedave të Drejtpërdrejta, Email-it, Twitter, Dërguesit të Mesazheve në Facebook dhe më shumë.


MËSONI MË SHUMË >

Telefononi

Bisedoni me një nga ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar.MËSONI MË SHUMË >

Keni nevojë për një riparim?

Pavarësisht nëse produkti juaj ka garanci apo jo, jemi këtu për t’ju ndihmuar.REZERVONI NJË RIPARIM ME NE >
GJENI NJË QENDËR TË NDIHMËS >