Xcover550 / SM-B550H

Xcover550 / SM-B550H

SM-B550H

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Xcover550 / SM-B550H (SM-B550H)

Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Jedna SIM kartica
 • Madhësia e kartës SIM Puna veličina (FF)
 • Infra 3G WCDMA
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1(2100), B8(900)
Lidhja
 • Versioni USB USB 2.0
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v3.0
 • NFC Ne
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, FTP, HFP, HSP, OPP
 • PC Sync. Kies
OS
Osnovni OS
Ekrani
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 2.4" (61.2mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 240 x 320 (QVGA)
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 262K
Procesori
 • Shpejtësia e CPU 460MHz
 • Lloji i CPU Dvojezgreni
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Monoblok
Memorja
 • Madhësia e RAM (MB) 128 MB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MikroSD (do 16GB)
Kamera
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos QVGA (320 x 240) @15fps
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 3.1 MP
 • Kamera e përparme - Rezolucioni N/A N/A
 • Kamera kryesore - Blici Da
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Ne
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 129 x 56.2 x 13.95
 • Pesha (g) 120.4
Bateri
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 1500
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Do sati: 8
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, 3GP
 • Rezolucioni i luajtjes së videos QVGA (320 x 240) @24fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, AAC, WAV, AMR, MIDI
 • Music Player Da
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mobile TV Ne
 • FM Radio Da
 • Internet HTML Browser Da

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Në Internet

Ka një numër mënyrash të ndryshme për të na kontaktuar përmes Bisedave të Drejtpërdrejta, Email-it, Twitter, Dërguesit të Mesazheve në Facebook dhe më shumë.


MËSONI MË SHUMË >

Telefononi

Bisedoni me një nga ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar.MËSONI MË SHUMË >

Keni nevojë për një riparim?

Pavarësisht nëse produkti juaj ka garanci apo jo, jemi këtu për t’ju ndihmuar.REZERVONI NJË RIPARIM ME NE >
GJENI NJË QENDËR TË NDIHMËS >