Galaxy Buds Live

SM-R180NZWAMEA

 • طراحی ارگونومیک
 • حذف فعال سر و صدای مزاحم
 • صدای زنده و عمیق

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :
 • طراحی نمادین
  طراحی نمادین
 • رنگ
  رنگ
 • ارگونومیک
  ارگونومیک

معرفی Galaxy Buds Live

هدفون توگوشی طوری طراحی شده است تا با هر لحظه وفق پیدا کند. با طراحی ارگونومیک و شکل نمادین خود، ترکیبی مناسب برای وارد شدن به محیط طبیعی شما است، و بلندگویی که برای تجربه بهتر بهینه شده است. این هدفونها صدایی در اختیارتان میگذارند که مناسب گوشهای شما است.

یک طراحی بیسابقه از

طراحی نمادین

جدیدترین شکل هدفونهای توگوشی بیسیم واقعی

طراحی چشمگیر Galaxy Buds Live بینظیر است، حتی زمانی که در گوش شما است. انعکاسی از انحناهای گوش و چهره است تا ظاهری طبیعی داشته باشد، روکش آن پرداختی براق دارد و با جعبهای که از جعبه جواهرات الهام گرفته همراه است؛ تا وقتی در حال حرکت هستید بتوانید آن را در دست بگیرید.

Galaxy Buds Live به رنگ برنز مات از طرفین نشان داده میشود، و همانطور که میچرخند صفحه نمایش کوچک میشود تا هر دو را با هم نشان دهد.

رنگ

با پرداخت‌های براق، سبکتان را متعالی کنید

در سه رنگ موجود است که عاشق آن‌ها می‌شوید. از بین رنگ‌های عقیقی، برنز جادویی، سفید جادویی، مشکی جادویی، قرمز جادویی یا آبی جادویی یکی را انتخاب کنید تا ظاهری پر زرق و برق بیابید 1

6 Galaxy Buds Live در رنگهای مختلف دایره‌وار قرار گرفته‌اند. از بالا در جهت عقربه‌های ساعت، دو جفت هدفون توگوشی به رنگ برنز جادویی و Onyx کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند؛ و سپس، قاب‌ها و هدفون‌های توگوشی Onyx، قرمز جادویی، سفید جادویی و برنز جادویی Galaxy Buds Live قرار دارند.

ارگونومیک

مناسب گوشهای شما است

Galaxy Buds Live به نرمی درون گوش جای میگیرد، طوری که در تمام روز احساس راحتی دارید و خستگی کمتری به شما دست میدهد. طراحی ارگونومیک آن چسبان و در عین حال غیرآزاردهنده است و با دو اندازه سر بالهای، ظاهر مناسبتری پیدا میکند. پس، به دفتر بروید، یا رهسپار خانه دوستانتان شوید، بدون اینکه این هدفونهای توگوشی از گوشتان خارج شوند.

نمایی جزئی از مردی با مدل موی مردان سیاهپوست که Galaxy Buds Live به رنگ برنز مات در گوشش دارد. صفحه نمایش برای نمایی نزدیک از گوشش بزرگ میشود.
نمایی جزئی از مردی با مدل موی مردان سیاهپوست که Galaxy Buds Live به رنگ برنز مات در گوشش دارد. صفحه نمایش برای نمایی نزدیک از گوشش بزرگ میشود.

آگاه بمانید

حذف فعال سر و صدای مزاحم

بیشتر از چیزی که بخواهید میشنوید

تصویر زنی که در سکوی شلوغ مترو ایستاده و Galaxy Buds Live به رنگ برنز مات که ویژگی ANC آن خاموش است در گوشش دارد. موج صدای بلندی در زیر نشان داده میشود. سپس ANC روشن میشود، نمایی نزدیک از زن با پسزمینهای تاریک و محوشده دیده میشود که اثرات حذف سر و صدای مزاحم را به نمایش میگذارد.
موج صدای یکنواختتری در زیر نشان داده میشود.

اولین قابلیت «حذف فعال سر و صدای مزاحم» (ANC) برای نوع باز در هدفونهای توگوشی بیسیم واقعی Galaxy، سر و صدا را حذف میکند، اما به صدای محیط اجازه ورود میدهد. این ویژگی باعث میشود صداهای پسزمینه بدون از دست رفتن قسمتهای مهم آن، مانند صداها و اطلاعیهها، کاهش یابد، بنابراین بیشتر چیزهایی را که میخواهید میشنوید؛ همه این کارها فقط با یک ضربه و نگهداشتن برای روشن کردن آن میسر میشود.2

UL LOGO

*قابلیت «حذف فعال سر و صدای مزاحم» (ANC) در Galaxy Buds Live جهت حذف سر و صدای پسزمینه تا 97 درصد در باندهای فرکانسی پایین، تأییدیه UL دریافت کرده است.

صدای زنده و عمیق

همه صداها را زنده بشنوید

احساس میکنید در صف مقدم یا بخشی از یک چیز بزرگتر هستید. بلندگوهای 12 میلیمتری با صدایی از AKG با طراحی ارگونومیک Galaxy Buds Live در کنار هم قرار میگیرند تا صدای پرحجمی ارائه دهند، این در حالی است که درایور بزرگ و مجرای صدای بم به انتشار صدای بم عمیق با جریان هوا کمک میکنند تا صدا بهصورت یکپارچه جریان داشته باشد.

هدفونهای توگوشی Galaxy Buds Live به رنگ برنز مات جدا میشود تا منفذهای هوا، مجرای صدای بم، و بلندگوی 12 میلیمتری را نشان دهد.
منفذهای هوا انسداد و بسته شدن را برای صدای پرحجم کاهش میدهد
بلندگوهای 12 میلیمتری با صدایی از AKG برای نتهای واضح، بالا یا پایین
مجرای صدای بم صدای با فرکانس پایینتر را تقویت میکند

اتصال راحتتری ایجاد کنید

بیدارباش صوتی BIXBY

دستیار هوشمندی که میشنود

بیدارباش دستیار صوتی Bixby هر زمان که بخواهید آماده است. با صدای شما بیدار میشود و از این طریق میتوانید بدون اینکه حتی انگشتتان را حرکت دهید، کنترل تلفن را در اختیار بگیرید. تماسهایتان را مدیریت کنید، میزان صدا را تنظیم نمایید، یا در هنگام حرکت، آب و هوا را بررسی کنید. شما صحبت میکنید، Bixby میشنود.3,4,5

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیهسازی شده است.

حباب گفتگو که میگوید «امروز هوا چطور است؟»
حباب گفتگو که میگوید «با جسیکا تماس بگیر»
مردی که Galaxy Buds Live به رنگ مشکی مات را که از Bixby استفاده میکند در گوش خود دارد.

360 AUDIO

به اعماق سرگرمی‌هایتان بروید - ‎360 Audio

‎360 Audio صدای سینمایی قابل توجهی ارائه می‌دهد. با فناوری Dolby Head Tracking™‎ احساس می‌کنید در مرکز صحنه قرار گرفته‌اید و صدا از همه طرف شما را احاطه کرده است. این تجربه شنیداری قوی و شگرفی است و با Dolby Atmos®‎ همه چیز را با جزئیات شگفت‌انگیز خواهید شنید.

*فقط در تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند Samsung Galaxy که Android One UI با نسخه 3.1 یا بالاتر کار می‌کنند در دسترس است. پشتیبانی ‎360 Audio و Dolby Head Tracking™‎ ممکن است بسته به برنامه و محتوا متفاوت باشد.

مجموعه‌ای از Galaxy Buds Live برنز جادویی به سمت مرکز صفحه حرکت می‌کند، در حالی‌که سمت چپ از گوشه پایین سمت چپ و سمت راست از بالا سمت راست پدیدار می‌شود. وقتی در وسط به هم می‌رسند، به صورت جفتی 360 درجه می‌چرخند تا همه قسمت‌های هر دو طرف را نشان دهند. وقتی متوقف می‌شوند، بخش داخلی سمت چپ مستقیماً به سمت جلو می‌باشد تا عناصر بلندگو و میکروفون چپ و دیگری نمایش داده شود. سمت راست کمی زاویه دارد تا روبروی سمت چپ باشد.

SPOTIFY

لمس کنید و نگه دارید، و سپاتیفای (Spotify) پخش می‌شود

با یکپارچه‌سازی سپاتیفای (Spotify)از Galaxy Buds Live می‌توانید میانبری روی تلفنتان اختصاص دهید. یک ثانیه لمس کرده و نگه دارید تا فوراً به همه لیست‌های پخش دلخواهتان وصل شوید. اینکار شنیدن را آسان می‌کند. اکنون نیم میلیون پادکست و 50 میلیون آهنگ در دستان شماست.6,7,8

*لازم است که تنظیمات پد لمسی از طریق برنامه Wearables Galaxy پیکربندی شود.

Galaxy Note20 در حال نمایش رابط کاربری گرافیکی Spotify.
زنی که Galaxy Buds Live به رنگ برنز جادویی در گوش خود دارد و با لمس Galaxy Buds Live از سپاتیفای (spotify)استفاده می‌کند.

کیفیت درجه یک صدا و تماس

کلمات واضح و شفاف هستند

با وجود سه میکروفن داخلی و «واحد انتخاب صوتی»، به بهترین کیفیت تماس هدفونهای توگوشی بیسیم واقعی دست یابید. «واحد انتخاب صوتی» نسبت به حرکت فک شما حساس است، و هنگامی که فک شما حرکت میکند، این دادهها به سیگنالهای صوتی تبدیل میشوند تا کیفیت صدای تقویتشدهای ارائه دهند؛ حتی اگر در میان سر و صدا باشید.6

میکروفن ثانویه
میکروفن اولیه
واحد دریافت صدا
میکروفن داخلی
نمای کناری Galaxy Buds Live به رنگ مشکی مات، یکی در جلو و یکی در پسزمینه. هدفونی که در جلو است اشعه x هدفون توگوشی را برای نمایش محل میکروفن نشان میدهد. سپس به تصویر هدفون دیگری میرود تا شتابسنج و میکروفن داخلی را نشان دهد.

صدایی که هرگز نباید متوقف شود

مدت کارکرد باتری

تا ساعتها طول میکشد. سپس برای عملکردی افزوده باقی میماند

با باتری بادوام Galaxy Buds Live، ضمن کار، پخش و تا مدتها صدایی قدرتمند دراختیار داشته باشید.7, 8

حداکثر تا 6 ساعت شنیدن بدون توقف
حداکثر تا 21 ساعت عمر باتری با جعبه شارژ
تایپوگرافی 21 ساعته نشان میدهد Galaxy Buds Live به مدت 21 ساعت شارژ دارد.

در حال شارژ

قدرتمند حتی برای زمان پخش بیشتر

فقط چند دقیقه شارژ کنید تا بتوانید دوباره به روند عادی برگردید. پنج دقیقه شارژ معادل یک ساعت است، فرقی نمیکند برای لیست پخش دلخواهتان باشد یا جدیدترین پادکست. اگر کمی شارژ بیشتر نیاز دارید، حتی میتوانید از شارژ تلفن هوشمند استفاده کنید تا زمانی که درحال حرکت هستید به Galaxy Buds Live شارژ برسانید.9,10,11

شارژ
5 دقیقه
زمان پخش
حدود 1 ساعت
جعبه Galaxy Buds Live که در بالای Galaxy Note20 قرار دارد و نشان میدهد چگونه از اشتراکگذاری شارژ بیسیم برای شارژ شدن استفاده میکند.
The Galaxy Buds Live case is placed on top of Galaxy Note20 showing how it can use Wireless PowerShare to charge up.

همه دنیای شما در همنوایی است

BUDS در کنار هم

با دوستی به اشتراک بگذارید و بشنوید

موسیقی را به اشتراک بگذارید بدون اینکه هدفون توگوشیتان را به اشتراک بگذارید. با «هدفونهای توگوشی با هم»، خیلی راحت Galaxy Buds Live خودتان و دوستتان را به تلفنتان وصل کنید و با هم به آهنگهای دلخواهتان گوش دهید. موسیقی برای هر دوی شما همچنان پخش میشود.12

موسیقی را با دوستان به اشتراک بگذارید. زنی که Galaxy Buds Live به رنگ مشکی مات در گوشش دارد و دیگری Galaxy Buds Live به رنگ برنز مات است.

یک گام تا اتصال

اتصال به Galaxy

خیلی راحت از طریق حساب سامسونگ خود، Galaxy Buds Live را به دستگاههای سامسونگ دیگر وصل کنید. وقتی برای اولین بار وصل میکنید، پنجره بازشوی تلفنتان به شما اجازه میدهد سریع جفتسازی کنید، و زمانی که جفت شدند، هدفونهای توگوشی در لیستهای جفتشده دستگاههای متصل ظاهر میشوند. سپس با «همگامسازی اطلاعات از طریق بلوتوث» میتوانید بهطور کامل بین اتصالات جابجا شوید.

Galaxy Buds Live در جعبه بسته نزدیک تبلت قرار دارد، تلفن هوشمندی با رابط کاربری گرافیکی پخشکننده موسیقی، و ساعت مچی Galaxy Watch3.
جعبه Galaxy Buds Live باز است و تبلت و تلفن هوشمند سازگار رابط کاربری گرافیکی جفت شدن را روی صفحه نشان میدهند. صفحه ساعت مچی Galaxy Watch3 به رابط کاربری گرافیکی پخشکننده موسیقی تغییر میکند.

سازگار با ANDROID و IOS

با Android و iOS کار میکند

برنامه محصول پوشیدنی Galaxy را در Android یا برنامه Galaxy Buds Live را در iOS دانلود کنید و دستگاههای هوشمندتان را از طریق بلوتوث جفت کنید. 13,14

دستگاههای سازگار اطراف Galaxy Buds Live به بیرون محور میشوند در حالی که Galaxy S20 ظاهر میشود. یک هدفون توگوشی Galaxy Buds Live بیرون از جعبه است.

با رایانه جفت کنید تا آسانتر کار کنید

جفت شدن راحت با رایانه

Galaxy Buds Live را در حالت جفت شدن و نزدیک رایانه قرار دهید و آنچه را لازم است انجام دهید. برای اتصال راحتتر این دو، از Swift Pair مربوط به رایانه دارای Windows 10 استفاده کنید.15

نمایش Buds Live جدید با رابط کاربری اتصال یافتشده
مردی که Galaxy Buds Live به رنگ برنز مات در گوشش دارد در حال استفاده از رایانه است که از طریق جفت شدن Galaxy Buds Live با رایانه کار میکند.

طراحی پایدار

سبز شدن

Galaxy Buds Live با بازیافت ضایعات لوازم مصرفی و ذخیره منابع، تولید شده است. اولین هدفون توگوشی Galaxy است که با مواد بازیافتی ساخته شده، Galaxy Buds Live تلاشی برای ایجاد یک اثر زیست محیطی مثبت برای ساختن دنیایی بهتر با کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای (CO2) می‌باشد.

*قطعات بیرونی Galaxy Buds Live شامل پلاستیک ساخته شده از 20% مواد بازیافتی مصرف‌شده از شرکت شیمیایی Lotte Chemical Corporation است، که توسط UL تأیید شده است.

Galaxy Buds Live در یک محفظه باز در جلوی یک جنگل دیده می‌شود.

بیاموزید که چگونه از Galaxy Buds Live خود بیشترین بهره را ببرید

 • Getting the perfect fit
 • Using touch controls & ANC
 • Locating and charging your earbuds
 1. رنگهای موجود ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.
 2. این ویژگی در برنامه Galaxy Wearable قابل پیکربندی است.
 3. موجود بودن سرویس Bixby ممکن است برای هر کشور، شرکت مخابراتی، و دستگاه متفاوت باشد.
 4. Galaxy Buds Live باید به یک دستگاه هوشمند دارای شبکه دادهها یا اتصال Wi-Fi وصل باشد تا ویژگیهای Bixby بهطور کامل اجرا شوند؛ ورود به حساب سامسونگ هم الزامی است.
 5. موجود بودن ویژگیهای Bixby و ارائهدهندگان محتوا ممکن است برای هر کشور یا زبان متفاوت باشد؛ Bixby لهجهها و گویشهای خاص زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، کرهای، ماندارین، اسپانیایی و پرتغالی را تشخیص میدهد.
 6. نتایج بدست آمده بر اساس آزمایش مربوط به آزمایشگاه داخلی سامسونگ با استفاده از POLQA، یک آزمایش جهانی استاندارد برای کیفیت تماس، میباشد.
 7. براساس آزمایش داخلی است. زمان پخش صوتی با استفاده از جفت کردن نسخه پیشتولید Galaxy Buds Live‎ با یکی از تلفنهای هوشمند Galaxy که اخیراً عرضه شده است و با تنظیمات (حذف فعال سر و صدای مزاحم بر روی روشن، بیدارباش دستیار صوتی Bixby بر روی خاموش) آزمایش شده است. عمر واقعی باتری و زمان شارژ ممکن است با توجه به شرایط استفاده، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت باشد.
 8. هدفونهای توگوشی و جعبه با باتری که تا 100% شارژ شده برای دوام تا 21 ساعت ارائه میشود
 9. زمان پخش ممکن است براساس تنظیمات متفاوت باشد.
 10. سازگاری Galaxy Buds Live با عملکرد اشتراکگذاری شارژ بیسیم در سری Galaxy Note20، ‏Galaxy Z Fold2، سری S20، ‏Z Flip، سری Note10، سری S10، و Fold موجود است. اگر شارژ باتری تلفن هوشمند کمتر از 30% باشد، ممکن است اشتراکگذاری شارژ بیسیم عمل نکند.
 11. عمر واقعی باتری و زمان شارژ ممکن است با توجه به شرایط استفاده، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت باشد.
 12. این ویژگی تنها بر روی دستگاههایی که One UI 2.5 یا بالاتر دارند پشتیبانی میشود.
 13. با تلفنهای هوشمند و تبلتهایی که Android 5.0 یا بالاتر دارند و دارای رم بیشتر از 1.5 گیگابایت هستند سازگار است. همچنین با مدلهای iPhone7 یا بالاتر که با iOS 10 یا بالاتر کار میکنند نیز سازگار است.
 14. ممکن است برخی ویژگیها در دستگاههای غیر سامسونگ موجود نباشند.
 15. با رایانههای دارای Windows 10 با بهروزرسانی آوریل 2018 یا جدیدتر سازگار است. برای فعال کردن Swift Pair در رایانهتان، به «بلوتوث و دستگاههای دیگر» بروید و مطمئن شوید «نمایش اعلانها برای اتصال با استفاده از Swift Pair» علامت داشته باشد.