Level U Pro ANC

EO-BG935CBEGWW
رنگ blackblack

The item is in the cart.

همگام با موسیقی

غرق در صدایی عمیق و شفاف شوید. هدفون‌های جدید Level U Pro ANC تا -20 دسیبل از نویز محیط اطراف را دفع می‌کند تا بتوانید همواره به موسیقی مورد علاقه‌تان گوش دهید

همگام با موسیقی

جوهره ی صدای واقعی

هدفون‌های Level U Pro ANC مجهز به بلندگوهای قدرتمند 13 میلی‌متری پویا و 13 میلی‌متری است که شفافیت فوق‌العاده‌ای را در تمامی دامنه‌های فرکانسی صدا ایجاد می‌کند و اینگونه شما را به شکل بی‌نظیری در صدای استودیوی متعادل غرق می‌سازد.

جوهره ی صدای واقعی

قابلیت کنترل در یک آن

حین گوش دادن به موسیقی، آماده دریافت تماس هم باشید. برای شروع فهرست پخش خود یا پاسخ دادن به تماس‌های ورودی، کافی است گوشی‌های مغناطیسی هدفون را از هم باز کنید، و برای رد تماس یا قطع پخش آهنگ‌ها، آنها را ببندید.

قابلیت کنترل در یک آن

راحتی ماندگار

طراحی دورگردنی و قابل تنظیم آن به همراه مفاصل اورتان انعطاف‌پذیر امکان اندازه‌بندی آزاد را فراهم می‌سازد، و از طرفی گوشی‌های دوکاناله مانع از ورود نویز خارجی می‌شود تا حائلی بین شما و موسیقی‌تان قرار نگیرد.

راحتی ماندگار

همساز با جهان اطراف

به کمک حالت Talk-in می‌توانید ضمن اینکه در موسیقی باکیفیت عمیقاً غرق می‌شوید، گوشتان به محیط اطراف هم باشد تا بتوانید بدون هیچ خطری به دنبال کارتان بروید.

همساز با جهان اطراف

مناسب سبک زندگی‌های پرجنب و جوش

موسیقی که پا به پای امور روزمره سخت شما می‌آید. روکش نانو با رتبه P2i می‌تواند در برابر پاشش مقاومت کرده و مانع از نفوذ عرق شود، بنابراین می‌توانید هم در فضای باز و هم بسته به تمرینات سنگین خود ادامه دهید.

مناسب سبک زندگی‌های پرجنب و جوش

هرجا می‌روید آگاه باشید

اپلیکیشن ساده Level U Pro ANC کمک می‌کند تا لذت گوش دادن به محتوا را با نیازهای خاص خود منطبق کنید. با هشدارهای لرزشی و تبدیل متن به گفتار، از تماس‌های ازدست‌رفته، رویدادهای برنامه‌ریزی شده و میزان باتری باقیمانده مطلع شوید.

هرجا می‌روید آگاه باشید
سؤالی دارید؟ اجازه بدهید کمک‌تان کنیم

این کادر الزامی است

(0 / 2000)

* کدکد داخل تصویر را وارد کنید

لطفاً موافقت خود را با سیاست حفظ حریم خصوصی سامسونگ اعلام کنید