یخچال بالا، فریزر پایین RL730 سفید با تکنولوژی دیجیتال اینورتر، 435L

یخچال بالا، فریزر پایین RL730 سفید با تکنولوژی دیجیتال اینورتر، 435L

RL4353EBASP/H3

 • قفسه شیشه ای با تزیین فلزی
 • جریان هوای یکنواخت
 • فیلتر بو زدایی

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :

ظرفیت خود را انتخاب کنید

 • صفحه نمایش LED
  صفحه نمایش LED
 • فناوری اینورتر دیجیتال
  فناوری اینورتر دیجیتال
 • خنک کننده همه جانبه
  خنک کننده همه جانبه

ویژگی ها

 • طراحی خاص برای کسب بهره‌وری انرژی

طراحی خاص برای کمک به کاهش هزینه‌ها — و حفظ محیط زیست

طراحی خاص برای کمک به کاهش هزینه‌ها — و حفظ محیط زیست
همزمان هم مواد غذایی را حفظ کنید و هم محیط زیست را. این یخچال جدید سامسونگ نسبت به مدل‌های معمولی ‎20%‎‎ انرژی کمتری مصرف می‌کند. فناوری‌های کاهنده مصرف انرژی— از جمله کمپرسور ابتکاری اینورتر دیجیتال ما و چراغ‌های LED— به حفظ انرژی، کاهش گازهای گلخانه‌ای و کاهش هزینه قبض برق ماهانه شما کمک می‌کند. این محصول برای حسابدارها و دوست‌داران محیط زیست به یک اندازه عالی است.
سرمایش هوشمند برای دستیابی به بالاترین بهره‌وری

سرمایش هوشمند برای دستیابی به بالاترین بهره‌وری

سیستم حسگر هوشمند، که برای بهینه‌سازی عملکرد سرمایشی یخچال طراحی شده است، از پنج حسگر برای موارد مختلف استفاده می‌کند: نظارت بر دمای داخل آشپزخانه‌تان، میزان رطوبت در داخل یخچال، و حتی الگوی استفاده شما. سپس بر اساس این اطلاعات، تنظیمات مناسبت را انجام می‌دهد. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که یخچال را با مواد غذایی پر کنید. حتی حسگری وجود دارد که اگر درب یخچال به مدت زیاد باز نگه داشته شود، به شما هشدار می‌دهد. مواد غذایی‌تان را کاملاً تازه نگه دارید و قبض برقتان را کم کنید.
از کاهش مصرف انرژی، ساعاتی آرام و 10 سال گارانتی برخوردار شوید

از کاهش مصرف انرژی، ساعاتی آرام و 10 سال گارانتی برخوردار شوید

برخلاف کمپرسورهای معمولی که مکرراً روشن و خاموش می‌شود، کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ تنظیمات اندکی را بر اساس میزان رطوبت و الگوی استفاده انجام می‌دهد. این امر کمک می‌کند که دما به طور یکنواخت‌تری حفظ شود، استهلاک کمپرسور را کم می‌کند تا دوام آن بیشتر شود، و سر و صدا را به حداقل می‌رساند. همچنین به خاطر کاهش قبض برق و داشتن گارانتی 10 ساله، آسودگی خاطر را تجربه خواهید کرد.

قفسه‌ای که فضای بیشتری را باز می‌کند

قفسه‌ای که فضای بیشتری را باز می‌کند
یک قفسه سه‌گانه تاشو این امکان را به شما می‌دهد که اقلام حجیم را به نحوی هوشمندانه نگهداری کنید؛ اقلامی که هرگز نمی‌توانسته‌اید در یخچال نگه دارید. وقتی نیاز به قرار دادن یک کیک چند طبقه یا شیرینی برجی در داخل یخچال دارید، قفسه را کاملاً به عقب تا کنید. یا برای جا دادن اقلام بلند ولی باریک، مثل یک کارتن آب پرتقال، قفسه را به وسط تا کنید تا در عین حال فضای نگهداری را نیز حفظ نمایید.

محفظه های داخل درب‌ مطابق با تغییرذائقه شما

محفظه های داخل درب‌ مطابق با تغییرذائقه شما
از آنجایی که لیست خرید شما هفته به هفته ممکن است تغییر کند، یخچال سامسونگ با چهار محفظه قابل تنظیم و مجزا در درب طراحی شده است که به شما در نگهداری آسان اقلام سوپرمارکت کمک می‌کند. محفظه را می‌توان برای جا دادن بطری‌های بلندتر بالا یا پایین آورد، و یک محفظه عمیق نیز بطری‌های حجیم و/یا دو ردیف قوطی نوشابه را نگه می‌دارد.

طراحی خاص برای ایجاد فضای نگهداری بیشتر

طراحی خاص برای ایجاد فضای نگهداری بیشتر
تنها اقلام حجیم داخل یخچال شما باید مواد غذایی باشد که از سوپرمارکت می‌خرید، نه دریچه‌های یخچال و بست‌های چراغ‌های آن که بیرون زده‌اند. طراحی جداره داخلی ساده سامسونگ باعث شده که فضای نگهداری وسیعتر شود، ضمن اینکه دریچه‌های جریان چندگانه به نحوی راهبردی تعبیه شده‌اند و از چراغ‌های LED جمع و جور استفاده شده است. علاوه بر این، ظاهر داخلی آن ظریف و شیک است.

بهره‌وری انرژی هرگز تا این حد عالی نبوده است

بهره‌وری انرژی هرگز تا این حد عالی نبوده است
چراغ‌های LED پیشرفته سامسونگ که در هر دو وجه فضای داخل قرار گرفته‌اند به طور غیرمستقیم نوری درخشان‌تر و طبیعی‌تر را تولید می‌کنند تا دید شما بهتر باشد. آنچه به دنبالش هستید را به آسانی بیابید، حتی در شب، بدون اینکه نیازی به روشن کردن چراغ‌ آشپزخانه داشته باشید. چراغ LED همچنین گرمای کمتری را نسبت به لامپ‌های معمولی از خود ساطع می‌کند که این خود به خنک ماندن یخچال به طور یکنواخت کمک می‌کند. ایده‌ای درخشان است که زمانش فرا رسیده است.

LED شیک اطلاعات را برایتان نشان میدهد

LED شیک اطلاعات را برایتان نشان میدهد
یخچال جدید سامسونگ با نمایشگر LED شیک به رنگ آبی، هوشمندی بیشتری را نسبت به مدل‌های معمولی از خود نشان می‌دهد. این نمایشگر در قسمت بالا، روی قفسه بالایی قرار گفته است تا بتوانید به آسانی به آن دسترسی داشته باشید و تنظیمات را کنترل کنید. نیازی نیست مواد غذایی را بیرون بیاورید و به سراغ ته یخچال بروید تا دما را تنظیم کنید یا حالتی مثل «انجماد پرقدرت» را فعال کنید.
جریان هوای یکنواخت

جریان هوای یکنواخت

جریان هوای یکنواخت در تمامی سطوح کار می‌کند— به طوری که دریچه‌هایی کوچک در هر قفسه وجود دارد— تا دمایی یکسان در سراسر یخچال حفظ شود، بخصوص پس از باز شدن درب. این سیستم با خنک کردن کل نقاط در همه محفظه‌ها به صورت همزمان، کمک می‌کند تا مواد غذایی‌تان به مدت بیشتر و تازه‌تر نگهداری شود.
قفسه شیشه ای با تزیین فلزی

قفسه شیشه ای با تزیین فلزی

تک تک عناصری که در یخچال جدید سامسونگ بکار رفته است به گونه‌ای طراحی شده که شما را تحت تأثیر قرار دهد، از جمله قفسه‌های شیشه ای با یراق فلزی تزئینی. بین تریم استیل ضدزنگ و سطح صیقلی فلزی یکی را انتخاب کنید. هردوی آنها شمه‌ای از زیبایی و درخشش را به یخچال شما می‌بخشند که در یخچال‌های معمولی وجود ندارد.
فیلتر بو زدایی

فیلتر بو زدایی

این بوزدای بهداشتی بوهای نامطبوع را کاملاً از بین برده و طعم اصیل غذا را نگه می‌دارد.

مشخصات فنی

 • عرض خالص (میلی‌متر) 700 
 • خالص کل (لیتر) 435 
 • وزن خالص (کیلوگرم) 85 

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد