Galaxy J2 Core

SM-J260FZKDTHR
حافظه 8GB
ویرایش

The item is in the cart.

بهینه‌سازی‌شده برای داشتن بهترین عملکرد

Android Oreo (ویرایش Go)

آزادی برای انجام کارهای بیشتر

آزادی برای انجام کارهای بیشتر

گوشی هوشمندتان را بهتر مدیریت کنید

گوشی هوشمندتان را بهتر مدیریت کنید

قدرتی که تدوام دارد

قدرتی که تدوام دارد

گوشی Galaxy J خود را به Galaxy A جدید ارتقا دهید.

ما قابلیت‌هایی را که در سری J دوست داشتید انتخاب کردیم تا سری جدید و بهتری را با نام Galaxy A بسازیم. ببینید که سری J چگونه متناسب با عصر پخش زنده ارتقا یافته است.

بیشتر بدانید
دستگاه‌های Galaxy A جدید در مقابل حرف J کمرنگ.

با وجود صفحه‌نمایش عریض بیشتر لذت ببرید

نوعی از طراحی که واقعاً میدرخشد. گوشی Galaxy J2 Core به واسطه داشتن صفحه نمایش qHD درخشان 5.0 اینچی، بخش بزرگی از صفحه را پوشش میدهد تا تجربه مشاهده جذابتری را ارائه دهد. بعلاوه، این گوشی با داشتن رنگهای چشمنواز و متنوع و پشت براق برای کسانی که میخواهند متمایز باشند، گزینه ای فوق العاده محسوب میشود.

با وجود صفحه‌نمایش عریض بیشتر لذت ببرید

بهینه‌سازی‌شده برای داشتن بهترین عملکرد

همیشه بالاترین سرعت را داشته باشید. اکنون می‌توانید از سیستم عامل ™Android™ Oreo (ویرایش Go) لذت ببرید. این سیستم عامل به‌واسطه عملکرد بهبودیافته‌اش، تجربه‌ای بدون اختلال و پربازده را از کار با گوشی هوشمند در اختیارتان قرار می‌دهد. گوشی Galaxy J2 Core به‌گونه‌ای بهینه‌سازی شده که با اجرای برنامه‌های Go، همیشه شما را یک قدم جلوتر نگه دارد و گوشیتان را تحت کنترل شما قرار دهد.

بهینه‌سازی‌شده برای داشتن بهترین عملکرد

*Android، Google Play و سایر علائم، از جمله علائم تجاری شرکت Google (با مسئولیت محدود) هستند; Oreo علامت تجاری گروه شرکت‌های Mondelez International است.

آزادی برای انجام کارهای بیشتر

برای تفریح کردن، فضای ذخیره بیشتری داشته باشید. گوشی Galaxy J2 Core با بهره‌گیری از سیستم عامل Android Oreo (ویرایش Go)، از همان ابتدا فضای ذخیره آزاد بیشتری به شما می‌دهد. این گوشی به‌لطف برنامه‌های بهینه از پیش نصب‌شده خود، عملکرد بهتری نسبت به دستگاه‌های Android هم‌نوع با قابلیت‌های مشابه دارد.

آزادی برای انجام کارهای بیشتر

گوشی هوشمندتان را بهتر مدیریت کنید

روشی هوشمندانه‌تر برای مدیریت گوشی هوشمند. گوشی Galaxy J2 Core، به‌لطف داشتن قابلیت Smart Manager، مدیریت آسان فایل‌ها و آزادسازی فضای ذخیره را برای کاربران میسر می‌کند. به‌علاوه، قابلیت Performance Enhancer برای بهینه کردن عملکرد گوشی هوشمندتان، برنامه‌های ناخواسته در حال اجرا در پس‌زمینه را به حالت خواب می‌برد.

گوشی هوشمندتان را بهتر مدیریت کنید

قدرتی که تدوام دارد

گوشی Galaxy J2 Core به دلیل برخورداری از باتری 2,600 میلی‌آمپری در ساعت، ظرفیت باتری بالایی را ارائه می‌دهد. به‌علاوه، این گوشی با بهره‌گیری از قابلیت صرفه‌جویی در مصرف باتری، سطح روشنایی را به‌طور خودکار کاهش می‌دهد و در عین حال، برای افزایش زمان استفاده، عملکرد برنامه‌ها و CPU را مدیریت می‌کند.

قدرتی که تدوام دارد

*ویژگی‌ها و توضیحات ارائه‌شده در اینجا ممکن است با ویژگی‌ها و توضیحات حقیقی محصول متفاوت باشند. محتواهای درون صفحه‌نمایش و تصاویر صرفاً برای اهداف نمایشی، شبیه‌سازی شده‌اند. تمام اطلاعات مربوط به کاربردها، قابلیت دسترسی‌، ویژگی‌ها، مشخصات، GUI و سایر اطلاعات مربوط به محصول ارائه‌شده در اینجا ممکن است بدون هیچ تعهد یا اطلاع قبلی تغییر کنند.

  • 1.4 گیگاهرتز سرعت CPU
  • 8.0 مگاپیکسل دوربین عقب - وضوح
  • 154 وزن (گرم)
  • 2600 ظرفیت استاندارد باتری ‎ (میلی‌آمپر ساعت) ‎

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد
* باند فرکانسی: پهنای باند های پشتیبانی شده توسط دستگاه، ممکن است براساس منطقه و سرویس دهنده شبکه متفاوت باشد.

*حافظه داخلی: حافظه در دسترس کاربر، کمتر از میزان حافظه کل خواهد بود زیرا مقداری از این حافظه توسط سیستم عامل و نرم افزارها جهت اجرای قابلیت های گوشی اشغال می گردد. حافظه در دسترس بسته به نحوه کاربری گوشی متفاوت خواهد بود و ممکن است بعد بروزرسانی های نرم افزاری تغییر کند.
*Wi-Fi: (نوع) ارتباط Wi-Fi و سرعت آن بسته به محیط استفاده.
*مدت زمان استفاده از باتری براساس محیط آزمایشگاهی ما می باشد، و ممکن است براساس تنظیمات دستگاه، الگوی استفاده و نحوه کاربرد متفاوت باشد.