تلفن Galaxy S10+‎ سامسونگ در پس‌زمینه سفیدی قرار گرفته است که توسط تبلت S5e سامسونگ، Galaxy Watch Active سامسونگ و ‏هدفون توگوشی Galaxy Buds سامسونگ احاطه شده است.

براحتی گلکسی خود را متصل کنید.

به جهانی بدون وقفه خوش آمدید. معرفی Galaxy S10، ‏Buds، ‏Watch Active و Tab S5e - مجموعه‌ای از محصولات که به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که بلافاصله پس از خارج شدن از جعبه به شکلی بی‌نقص در کنار هم کار کنند تا شما بتوانید زندگی خود را در جریان نگه دارید.

* تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند

با هم بودن بهتر است

بدون وقفه جفت‌سازی کنید.

قاب Galaxy Buds را نزدیک تلفن یا تبلت باز کنید تا فوراً از طریق بلوتوث جفت شود یا ساعت خود را با ضربه‌ای متصل کنید.

تلفن Galaxy S10+‎ در قسمت بالای میز، در کنار قاب باز شده Galaxy Buds قرار دارد. دستی که Galaxy Watch Active روی آن بسته شده است و در جلوی سایر دستگاه‌ها قرار دارد. صفحه‌ای را در S10+‎ می‌بینیم که نشان می‌دهد دستگاه‌ها در حال اتصال هستند.

شارژ بی‌سیم

قابلیت اشتراک‌گذاری شارژ.

با قابلیت کاملاً جدید Powershare‏1، کابل‌ها دیگر مانعی برای شما نیستند. اکنون می‌توانید دستگاه‌های Galaxy خود را به صورت بی‌سیم و درست در پشت S10 خود شارژ کنید.

تلفن S10+‎ سامسونگ روی سطحی سفید قرار دارد و صفحه نمایش آن رو به پایین است. در بالای آن قاب باز شده Galaxy Buds را با دو Galaxy Buds داخل آن می‌بینیم.

متصل بمانید

با ضربه‌ای موسیقی را به حرکت درآورید.

بدون مشکل به Spotify متصل2 شوید و با یک ضربه ادامه موسیقی را در Galaxy S10 یا تلویزیون سامسونگ گوش دهید. بنابراین اهمیتی ندارد کجا می‌روید، آهنگ شما متوقف نمی‌شود. نسخه آزمایشی رایگان Spotify Premium

تلفن Galaxy S10+‎ در پیش‌زمینه در قسمت جلویی عکس در اتاق نشیمن قرار دارد. پشت آن، دیوار اتاق نشیمن را می‌بینیم، که در آن تلویزیون هوشمند سامسونگ در میان میز تلویزیون، لامپ و برخی لوازم تزئینی کوچک قرار گرفته است.

* تجربه شبیه‌سازی‌شده کاربر

اتصال بی‌نقص

پیام‌ها را روی مچ خود بررسی کنید.

اعلان‌ها را دریافت کنید3، با برنامه‌های آرام‌بخش مراقبه انجام دهید، پیگیر سلامتی خود باشید و موسیقی را به‌طور کامل از مچتان کنترل کنید.

شخصی را می‌بینیم که Galaxy Watch Active را روی مچ دست خود بسته است و با دست دیگرش با صفحه ساعت کار می‌کند.

همگام‌سازی تماس‌ها و متن‌ها

در تبلت خود، به تلفن پاسخ دهید.

تماس‌ها و پیام‌هایتان به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌شوند، بنابراین اگر Galaxy S10 شما در دسترس نیست، کافی است به Tab S5e دسترسی یابید.4

در پس‌زمینه سفیدی تلفن Galaxy S10+‎ را در کنار تبلت Galaxy Tab S5e سامسونگ که صفحه بسیار بزرگتری دارد، می‌بینیم.

آزادانه حرف بزنید و پیام ارسال کنید

با صدایتان پیام متنی ارسال کنید.

با Galaxy Buds خود به Bixby‏5 بگویید hello. پیام‌های متنی برایتان خوانده می‌شود و می‌توانید با صدای خود به آنها پاسخ دهید. وقتی دستتان بند است، از هدفون‌های توگوشی Buds استفاده کنید و مکالمه‌هایتان را ادامه دهید. درباره Bixby بیشتر بدانید

از شانه به بالای مردی را می‌بینیم که هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds را به گوش دارد. او یک انگشتش را بالا برده است تا به کناره Buds ضربه بزند.

تماس بدون قطعی

بدون افت کیفیت تماس، صداهای مزاحم را حذف کنید.

فناوری نوآورانه میکروفن دوگانه در Galaxy Buds، سطح صداهای مزاحم را تشخیص می‌دهد و به‌طور پویا میکروفن خارجی و داخلی را جابه‌جا می‌کند تا صداهای مزاحم پس‌زمینه کمتر شود، بنابراین در هر حال صدایتان شنیده می‌شود.

تصویر بزرگ‌شده از دو هدفون توگوشی Galaxy Bud در قسمت بالای صفحه در پس‌زمینه‌ای خاکستری دیده می‌شود. لایه بیرونی هدفون‌های توگوشی عمداً شفاف شده است تا فناوری میکروفون دوگانه داخل Galaxy Buds قابل مشاهده باشد.

ناشناخته‌های Galaxy Buds و Watch Active را کشف کنید.

 • صفحه نمایش بزرگ و بدون بریدگی تجربه خاص و لذت‌بخشی برای چشم‌ها است

  Mashable
  Galaxy S10، فوریه 2019

  لنز فوق عریض پویایی کاملاً جدیدی را ارائه می‌کند

  androidcentral
  Galaxy S10، فوریه 2019<

  حسگر اثر انگشت جدید بهترین امنیت را ارائه می‌کند

  ZDNet
  Galaxy S10، فوریه 2019<
  Galaxy S10e
  Galaxy S10
  Galaxy S10+‎

  رنگ‌ها

  Galaxy S10e
  • سفید منشوری
  • مشکی منشوری
  Galaxy S10
  • سفید منشوری
  • مشکی منشوری
  Galaxy S10+‎
  • سفید منشوری
  • مشکی منشوری

  اندازه صفحه نمایش

  Galaxy S10e "5.8
  Galaxy S10 "6.1
  Galaxy S10+‎ "6.4

  نوع صفحه نمایش

  Galaxy S10e تخت
  Galaxy S10 منحنی
  Galaxy S10+‎ منحنی

  حسگر اثر انگشت

  Galaxy S10e حسگر اثر انگشت (کناره)
  Galaxy S10 حسگر اثر انگشت اولتراسونیک (روی صفحه)
  Galaxy S10+‎ حسگر اثر انگشت اولتراسونیک (روی صفحه)

  دوربین جلو

  Galaxy S10e دوربین سلفی
  Galaxy S10 دوربین سلفی
  Galaxy S10+‎ دوربین سلفی دوربین عمق میدان RGB

  دوربین پشت

  Galaxy S10e دوربین زاویه باز دوربین فوق عریض
  Galaxy S10 دوربین Telephoto دوربین زاویه باز دوربین فوق عریض
  Galaxy S10+‎ دوربین Telephoto دوربین زاویه باز دوربین فوق عریض

  گنجایش باتری*

  Galaxy S10e 3100mAh ‎(typical)‎
  Galaxy S10 3400mAh ‎(typical)‎
  Galaxy S10+‎ 4100mAh ‎(typical)‎
  • موجودی مدل و رنگ بر اساس کشور و اپراتور ممکن است متفاوت باشد
  • نسخه سرامیکی فقط در مدل‌های +Galaxy S10 دارای رم 8 گیگابایت و حافظه داخلی 512 گیگابایت و رم 12 گیگابایت و حافظه داخلی 1 ترابایت موجود است.
  • با اندازه‌گیری قطری، اندازه صفحه Galaxy S10e در حالت مستطیل کامل 5.8 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 5.6 اینچ است؛ اندازه صفحه Galaxy S10 در حالت مستطیل کامل 6.1 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.0 اینچ است؛ اندازه صفحه Galaxy S10+‎ در حالت مستطیل کامل 6.4 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.3 اینچ است؛ ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل گرد بودن گوشه‌ها و وجود سوراخ دوربین کمتر است.
  • 3100mAh، 3400mAh، و 4100mAh (معمولی) اشاره به مقدار معمولی ظرفیت باتری را که تحت شرایط آزمایشی آزمایشگاه سوم آزمایش شده است اشاره می کند. ظرفیت رتبه (حداقل) کمتر است. ارزش نمونه ای تحت شرایط آزمایشگاهی شخص ثالث آزمایش شده است. مقدار معمولی مقدار متوسط ​​تخمین زده شده با توجه به انحراف در ظرفیت باتری در نمونه های باتری تحت آزمایش استاندارد استاندارد IEC 61960 می باشد. دارای حداکثر ظرفیت 3000mAh برای Galaxy S10e، 3300mAh برای Galaxy S10 و 4000mAh برای Galaxy S10 + است. عمر باتری واقعی ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای استفاده و سایر عوامل متفاوت باشد.

  برای دیدن تفاوت مدل‌های Galaxy S10 باز کنید.