Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you
Galaxy S22 Ultra
 • به معیار قهرمانی خوش آمدید
 • سریعترین تراشه ما تا به امروز
 • دوربین تصویربرداری در شب
 • باتری بسیار فراتر از تمام طول روز1
 • قلم S Pen داخلی
 • Galaxy S22 Ultra
لایه پخش‌کننده فیلم
×
×

ظاهر نو و خیره کننده

با Galaxy S22 Ultra دارای قدرت Note آشنا شوید. باریک و جسور، قابی صیقلی که به منظور حفظ تقارنی ظریف، قسمت های دیگر دستگاه را دربر گرفته است. و دوربین خطی که توسط حلقه‌های عدسی آینه‌ای برجسته می‌شود، گویی که در جای خود شناور است.

Galaxy S22 Ultra که از کنار دیده می‌شود، بالا می‌آید و می‌چرخد تا صفحه و پایین تلفن نمایان شود. همزمان قلم S Pen از پایین تلفن خارج می‌شود. هم Galaxy S22 Ultra و هم قلم S Pen در دو طرف مقابل از صفحه خارج می‌شوند.

S Pen

اولین Galaxy S مجهز به قلم S Pen توکار

برای اولین بار قلم S Pen درست در S قرار می‌گیرد. برای نوشتن، طراحی یا کنترل تلفن خود، آن را از پایین تلفن بیرون بیاورید. تأخیر بهبود یافته در Samsung Notes باعث می‌شود هر حرکت قلم به اندازه جوهر روی کاغذ طبیعی باشد - و با آن می‌توانید ایده‌های شتابزده را به متن خوانا تبدیل کنید.

قلم S Pen از خارج از صفحه، رو به بالا ظاهر می‌شود.

رنگ‌ها

نشان خود را با رنگ برجا بگذارید

فاکتور فرم دلپذیر Galaxy S22 Ultra در چهار گزینه در دسترس است. یکی از رنگهای شیک شرابی و سبز یا رنگهای اختصاصی Samsung، یعنی سفید سایه‌دار و مشکی سایه‌دار، را انتخاب کنید.2 2

با نمای 360 درجه مشاهده کنید

Galaxy S22 Ultra به رنگ شرابی از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.
Galaxy S22 Ultra به رنگ سبز از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.
Galaxy S22 Ultra به رنگ سفید براق از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.
Galaxy S22 Ultra به رنگ مشکی براق از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.

جهش شکوهمندی برای تکنولوژی تلفن هوشمند

پردازنده 4 نانومتری

سریع‌ترین تراشه در دستگاه‌های Galaxy تا به امروز
نیمه بالایی Galaxy S22 Ultra از زاویه باز از کنار، با نمای شناور روی چیپ‌ست، دیده می‌شود.

تراشه 4 نانومتری قدرت رده جهانی خود را تقریباً در تمام جنبه‌های تلفن شما به‌کار می‌گیرد – که منجر به گرفتن عکس‌هایی باشکوه در شب، عکس‌های فوق‌العاده واضح طی روز تا شب و تجربه بهینه بازی با تلفن همراه می‌شود تا شما را به پیروزی برساند.

صفحه نمایش

روشن‌ترین صفحه نمایش ما برای روشن‌ترین لحظات روز
نمایی نزدیک از Galaxy S22 Ultra که از جلو دیده می‌شود و دارای تصویر زمینه گرافیکی رنگی روی صفحه نمایش خود است. تصویر زمینه تاریک است، اما صفحه نمایش شروع به روشن شدن کرده و صفحه نمایش روشن و شفافی را بجا می‌گذارد.

نمایشگر Dynamic AMOLED 2X مجهز به تقویت دید بدترین کابوس برای تابش خیره‌کننده است که در اوج خود به 1750 نیت رسیده است.3 و نرخ تازه‌سازی تطبیقی 120 هرتز پیمایش را روان کرده و برای در اختیار داشتن نمای بهینه شده با آنچه روی صفحه است تنظیم می‌شود.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

لوگوی VDE مربوط به Galaxy S22 Ultra. شماره شناسایی: 40054365

باتری

تمام روز ادامه بدهید و شب خود را فوق‌العاده شارژ کنید1

هوش مصنوعی پیشرفته 5000 میلی‌آمپر ساعت (اسمی) از یک روز تا روز دیگر انرژی را حفظ کرده و به‌طور هوشمندانه‌ای با نحوه استفاده شما از تلفنتان سازگار می‌شود.4 خلاصه اینکه برای زمان‌هایی که بیشتر نیاز دارید انرژی ذخیره می‌کند، و عمر باتری که ساعت‌ها بیشتر از یک روز دوام می‌آورد.

شارژ فوق سریع

با سرعت به جلو. شارژی فوق سریع دریافت کنید که از همان روزی که آن را به آداپتور برق 45 واتی وصل می‌کنید دوام بیشتری داشته باشد.5

PowerShare بی‌سیم

با داشتن این همه انرژی باتری، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. به دوستتان کمک کنید یا در حال حرکت، هدفون‌های خود را به صورت بی‌سیم شارژ کنید.6

USB Implementers Forum, Inc. (USB-IF) در سال 1995 برای پشتیبانی و تسریع در بازاریابی و پذیرش دستگاه‌های سازگار با USB تأسیس شد. شارژر فوق سریع Galaxy S22 Ultra دارای گواهی‌نامه رعایت استانداردهای USB بوده که به این معنی است که محصولات شما بالاترین استانداردهای صنعت را دارند. این گواهی‌نامه را می‌توان در www.usb.org مشاهده کرد.

لوگوی USB-IF. شارژر سریع 45 واتی تأیید شده USB.
نمای یک منظره شهری در شب‌هنگام که تغییر می‌کند و به روز تبدیل می‌شود. وقتی آسمان تاریک می‌شود تا آسمان شب را نشان دهد، بزرگ‌نمایی صورت می‌گیرد تا به تصویری روی صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra تبدیل شود، گذشت زمان نشان می‌دهد که عمر باتری چقدر طول می‌کشد.
نمای یک منظره شهری در شب‌هنگام که تغییر می‌کند و به روز تبدیل می‌شود. وقتی آسمان تاریک می‌شود تا آسمان شب را نشان دهد، بزرگ‌نمایی صورت می‌گیرد تا به تصویری روی صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra تبدیل شود، گذشت زمان نشان می‌دهد که عمر باتری چقدر طول می‌کشد.
با هم بودن بهتر است آداپتور برق 45 واتی5

برای شارژ سریع‌تر

دوام

خبر فوری: این یک گوشی Galaxy مستحکم است

قاب آلومینیومی Armor مانند یک زره عمل می‌کند و جلو و عقب به شیشه محکم Corning® Gorilla® Glass Victus®+‎ مجهز شده است. و هم Galaxy S22 Ultra و هم S Pen دارای رتبه IP68 هستند.7

داستان‌های روایت‌نشده - تقویت دید و توزیع گرما

کلاژی از چهار تلفن Galaxy S22 Ultra. یک تلفن از جلو از زاویه‌ای دیده می‌شود که لایه‌هایی از صفحه نمایش جدا می‌شوند تا قدرت آن را نشان دهند. دو تلفن از کنار برای نشان دادن شکل اکسترود شده و سه حلقه عدسی آینه‌ای دوربین عقب خطی دیده می‌شوند. چهارمین Galaxy S22 Ultra با زاویه از جلو دیده می‌شود. صفحه نمایش دارای تصویر زمینه گرافیکی رنگارنگ بر روی صفحه بوده و قلم S Pen کمی از پایین تلفن بیرون زده است. در اطراف تلفن آب می‌پاشد.

باشکوه کردن شب‌ها با تصویربرداری در شب

دوربین رده حرفه‌ای Galaxy

تصویر کلی‌تر را ثبت کنید
بهبوددهنده جزییات Galaxy S22 Ultra که از پایین با زاویه بسیار باز دیده می‌شود.

این تلفن، با داشتن حسگرهای بزرگ پیکسل و پیکسل‌های متغیر، پیشرفته‌ترین دوربین رده حرفه‌ای ما را در خود جای داده و قدرت یک ابزار حرفه‌ای را در گجتی که با یک دست حمل می شود گنجانده است. در شب، بدون از دست رفتن کیفیت، عکسبرداری کنید.

داستان‌های روایت‌نشده - تصویربرداری در شب

دوربین جلو در Galaxy S22 Ultra.
40MP
دوربین سلفی
دوربین عقب در Galaxy S22 Ultra.
12MP
دوربین فوق عریض
108MP
دوربین زاویه عریض
10MP 3 برابر بزرگنمایی اپتیکال
دوربین تله‌فتو 2
10MP 10 برابر بزرگنمایی نوری
دوربین تله‌فتو 1

دوربین تصویربرداری در شب

دوربین‌های دیگر را پشت سر می‌گذارد

ما سخت‌افزار و نرم‌افزار را در دوربین رده حرفه‌ای تغییر داده‌ایم و اکنون درخشان‌ترین نوآوری خود به نام تصویربرداری در شب را عرضه کرده‌ایم. با حسگر بزرگ پیکسل که از قابلیت جذب نور بیشتر با نویز اندک برای ایجاد روشنایی مناسب فیلمبرداری برخوردار است، امکانات بیشتری هنگام شب در اختیار شما قرار می‌گیرد. شیشه و لنز فوق شفاف میزان تاری لنز را برای ایجاد قابهای شفاف و روشن، کاهش می‌دهد.

‎#withGalaxy‎

فیلمبرداری در شب

تصویربرداری در شب در هر ساعت از شبانه روز معجزه می‌کند

چشمگیرترین پیشرفت در فناوری فیلمبرداری تا کنون. قابلیت تنظیم خودکار سرعت فریم می‌تواند میزان نور را تشخیص دهد و سرعت fps بهینه را به‌طور خودکار انتخاب کند. با استفاده از پردازنده 4 نانومتری با امکان سوپر نایت که نویز تک‌تک فریم‌ها را حذف می‌کند، امکان فیلمبرداری از طلوع تا غروب با جزییات یکدست و خیره‌کننده برای شما فراهم می‌شود.

بررسی کنید
‎#withGalaxy‎
پخش

عکسبرداری در شب

با فناوری تصویربرداری در شب از این پس همه شرایط نوری، مناسب محسوب می‌شوند

توانایی هوش مصنوعی نور را، هم در دوربین زاویه عریض 108MP و هم دوربین سلفی 40MP، به اشیاء تاریک می‌رساند. امکان سوپر نایت، هوشمندانه صحنه را روشن می‌کند تا بتوانید از ویژگی‌های شب برای شکل دادن به تصاویر حالت پرتره (عمودی)، بدون حذف جزییات، بهره بگیرید.

بررسی کنید
‎#withGalaxy‎
مردی روی نیمکتی در اتاق تاریکی نشسته است و در مقابلش کاغذهای چرکنویس دیده می‌شود. او S Pen در دست دارد و به صفحه دستگاه نگاه می‌کند. تصویر چهره او شفاف و روشن است. این وضعیت نشان می‌دهد که امکان سوپر نایت چگونه تصاویر پرتره گرفته‌شده در محیط کم‌نور را شفاف‌تر و زیباتر می‌کند.

فیلمبرداری روان

آماده. بی‌حرکت. برو

روان‌ترین در کهکشان. دوربین رده حرفه‌ای Galaxy S22 Ultra لرزش را در زاویه عریض 58 درصدی اصلاح می‌کند و نمونه‌برداری حرکت سریع را برای تشخیص دقیق حرکات و ایجاد شفافیت یکدست در هر فریم، ارائه می‌کند.

Super HDR نماهای شما را برای دستیابی به جزییات و رنگهای به‌یاد‌ماندنی تنظیم می‌کند و 64 برابر نور بیشتر، حتی در سایه‌های بدقلق یا نماهای دارای نور زمینه، ارائه می‌کند. 8

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

‎#withGalaxy‎
پخش

EXPERT RAW

استودیو حرفه‌ای در جیب شما
‎#withGalaxy‎
Galaxy S22 Ultra از نمای جلو در حالی دیده می‌شود که برنامه دوربین روی صفحه باز است. زنی در قاب دیده می‌شود.

ما حالت حرفه‌ای را به سطح بالاتری ارتقا داده‌ایم. Expert RAW را برای دستیابی به کنترل کامل بر عکسها و ذخیره‌سازی مستقیم فایلهای RAW در «گالری» دانلود کنید.9 قابها را در دوربین خود به‌دقت تنظیم کنید یا آنها را برای ویرایش در نمایشگر بزرگتر، به رایانه یا تبلت منتقل کنید. می‌توانید فایلهای RAW را مستقیماً با تلفن‌های دیگر به اشتراک بگذارید و به همگروه‌های خود نشان دهید.

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

دو تلفن Galaxy S22 Ultra از نمای جلو دیده می‌شوند. در یکی از آنها، پنجره Quick Share روی صفحه باز است. در صفحه دیگری، برنامه «گالری» باز است و انبوه عکسها و ویدئوهای ارسال‌شده با Quick Share را نشان می‌دهد.

با Quick Share، می‌توانید شاهکارهایتان را با یک ضربه انتقال دهید. به آسانی فایل‌های ویدیویی و عکس‌های بزرگ را به تلفن یا رایانه شخصی‌ منتقل کنید.10

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

بررسی کنید

وضوح بالا

از این عکس بگیر: بزرگترین حسگر پیکسل تا امروز
مجموعه‌ای از نماها که تنوع گسترده روشنایی، عمق و وضوحی را که می‌توان با دوربین Galaxy S22 Ultra و قابلیت بهبوددهنده جزییات در حالت وضوح بالا ثبت کرد، نشان می‌دهد.
‎#withGalaxy‎

حسگر 108MP به شما امکان می‌دهد که شب و روز عکسهای شفافی بگیرید. پیش از فشردن شاتر، «پیکسل تطبیقی» (Adaptive Pixel) بین حالت وضوح بالا 108MP و حالت حساس 12MP پشت صحنه جابجا می‌شود تا عکسهایی شفاف‌تر و واضح‌تر بگیرد.8 ترکیب این ویژگی با بهبوددهنده جزییات باعث می‌شود که سایه‌ها و بخشهای نورانی برای ایجاد عمق تنظیم شود.

بررسی کنید

Space Zoom

زوم 100 برابر. 100% شگفت انگیز
‎#withGalaxy‎
مجموعه‌ای از سه نما که جلوه‌ای بصری از کارکرد سامانه Tele Zoom ارائه می‌کند. ابتدا زنی در فاصله دور و ایستاده در میان درختان و گیاهان دیده می‌شود. تصویر حرکت می‌کند و به بخشی از مجموعه شامل سه چشم‌انداز واضح و شفاف تبدیل می‌شود. بزرگ‌نمایی بیشتر در همان گالری صورت می‌گیرد.
مجموعه‌ای از سه نما که جلوه‌ای بصری از کارکرد سامانه Tele Zoom ارائه می‌کند. ابتدا زنی در فاصله دور و ایستاده در میان درختان و گیاهان دیده می‌شود. تصویر حرکت می‌کند و به بخشی از مجموعه شامل سه چشم‌انداز واضح و شفاف تبدیل می‌شود. بزرگ‌نمایی بیشتر در همان گالری صورت می‌گیرد.

سامانه Dual Tele Zoom از قابلیت ارائه زوم نوری قدرتمند، با جابجایی از 3 برابر به 10 برابر، برخوردار است. پس از آن، لنزهای دوگانه جدید و Super Resolution تقویت‌شده با هوش مصنوعی، کار می‌کنند تا شما، بدون برداشتن حتی یک قدم، 100 برابر به سوژه نزدیک‌تر شوید.11

سرآمدی دوربین نوآوری به ارزش یک نما (و بیشتر)
 • قاب‌بندی خودکار

  ویدئوی شما در مرکز و در حالت فوکوس يا تمرکز باقی می‌ماند، حتی اگر شما حرکت کنید یا افراد دیگری به قاب وارد یا از آن خارج شوند.12, 13 برای قفل کردن سوژه، می‌توانید روی صفحه تلنگر بزنید.

 • نمای کارگردان

  از سامانه دوربین چهارتایی کامل که از زوایای مختلف تصویر می‌گیرد، به همراه دوربین سلفی و عقب، همزمان استفاده کنید. سپس از فیلم بی‌نظیر خود لذت ببرید، یا تصاویر اصلی را برای ویرایش کارگردان ذخیره کنید.

 • Single Take

  برای ضبط فیلم 20- ثانیه‌ای، روی شاتر تلنگر بزنید. سپس صبر کنید تا «گالری» قالب‌های گوناگون - مانند ثابت، حلقه، ویدئو هایپرلپس و غیره- را برای انتخاب شما ایجاد کند.14

 • ویرایش با هوش مصنوعی

  افزونه‌های هوشمند «گالری» امکان ویرایش حرفه‌ای عکسها را به شما می‌دهد. پاککن اشیا بخشهایی از عکس را بدون کوچک کردن آن، برش می‌دهد و Photo Remaster روتوش آسان را برای شما امکان‌پذیر می‌کند.

 • سلفی

  برای ساخت فیلم جدیدی که قرار است به طور کامل با Galaxy S22 Ultra فیلمبرداری شود، به نمایی از چهره خود نیاز دارید. این کار را با دوربین سلفی ارتقایافته انجام دهید.

فهرست کارهای روزمره را غافلگیر کنید

بهره‌وری با S PEN

قدرت کاری که انگشتان قادر به انجامش نیستند
نیمه پایینی S Pen در صفحه ظاهر می‌شود و عبارت «Check this out!» را می‌نویسد. نمایشگر Galaxy S22 Ultra از پشت ظاهر می‌شود و برنامه Samsung Notes روی صفحه دیده می‌شود. روی صفحه یادداشت، طرحی از ساختمان به چشم می‌خورد. پس از کوچک‌نمایی، دستخط S Pen به متن زیر طرح تبدیل می‌شود.

ظرافت S Pen یادداشت‌ها و پیام‌های شما را به شاهکار تبدیل می‌کند. با تبدیل دستخط به متن، طرحهایی خوانا در Samsung Notes ایجاد کنید، یا برای نمایش خلاقیت، به ویدئوهای خود پویانمایی اضافه کنید.15 برای کنترل بی‌سیم از طریق Air Actions، یک گام (یا چند گام) به عقب بردارید.

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

بررسی کنید

Galaxy Tab S8 Ultra

در تنهایی فوق‌العاده است. موقع باهم بودن بهتر هم می‌شود

فضای خود را با Galaxy Tab S8 Ultra ساده کنید.16 Samsung Notes به‌صورت لحظه‌ای همگام می‌شود تا امکان ویرایش مستمر از یک Galaxy به دستگاه دیگر فراهم شود.17 کار را از صفحه‌ای بزرگ آغاز کنید و با رشد کردن ایده‌ها، به صفحه جادارتری منتقل شوید. برای بهره‌مندی از تجربه صفحه دوتایی، می‌توانید آنها را با هم جفت کنید.

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

بررسی کنید
Galaxy Tab S8 Ultra و Galaxy S22 Ultra هر دو از نمای جلو دیده می‌شوند. برنامه مشابه Samsung Notes در صفحه آنها دیده می‌شود. طرحی اولیه از یک ساختمان در هر دو صفحه دیده می‌شود و پیوستگی روان از یک صفحه به صفحه دیگر نمایان است.

تماس تصویری

ارتباط از راه دور

با Google Duo، همکاران را گرد هم بیاورید.18 با تماس تصویری، با دوستان و بستگان خود ارتباط برقرار کنید و حتی صفحه خود را برای تماشای فیلم، درست مانند IRL، با آنها به اشتراک بگذارید.19 با آنها تماس بگیرید و با انتقال محتوای به صفحه تلویزیون، همه را یکجا ببینید.20

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

با هم بودن بهتر است Galaxy Buds Pro21

برای صدای واضح

رفتن به Galaxy Buds Pro
یک تلویزیون و Galaxy S22 Ultra از نمای جلو. تماس تصویری Google Duo بین چهار نفر روی هر دو صفحه دیده می‌شود. تماس‌ها را می‌توان از تلفن به تلویزیون منتقل کرد.

حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی

به کمک Samsung Knox، داده‌های خصوصی خود را از همان لحظه روشن کردن تلفن محافظت کنید. Knox Vault اطلاعات زیست‌سنجی شما را حفظ می‌کند و Secure Folder داده‌های خصوصی شما را نگهداری می‌کند. با داشبورد جدید «مجوز کاربرد» (Permission Usage) می‌توانید ببینید که کدام برنامه‌ها در حال تبادل داده‌های شما یا رهگیری وضعیت شما هستند. بدین‌ترتیب، می‌توانید مجوز دسترسی را بر اساس ضوابط خود صادر یا باطل کنید.22

Galaxy S22 Ultra از نمای جلو با زاویه دیده می‌شود و لایه شناوری بالای نمایشگر به چشم می‌خورد. لوگو Samsung Knox روی لایه درج شده است تا امنیت ارائه‌شده به کل تلفن را نشان دهد.
تنهایی لذت‌بخش است. با هم توقف‌ناپذیریم
Galaxy Tab S8 Ultra (Wi-Fi) اطلاعات بیشتر

*Galaxy S22+‎، Galaxy Tab S8 Ultra، Galaxy Buds Pro و Galaxy Watch4 جداگانه فروخته می‌شود.

جابجایی هوشمند را انجام دهید

جعبه را باز کنید. راه‌اندازی کنید. ایجاد کنید. Smart Switch امکان انتقال بی‌وقفه داده از گالری، یادداشت‌ها، مخاطبان و... تلفن فعلی را فراهم می‌کند. حتی اگر سیستم عامل شما متفاوت باشد.23

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

برو به Smart Switch
یک تلفن هوشمند Galaxy قدیمی‌تر از عقب و Galaxy S22 Ultra از جلو دیده می‌شود. تلفن‌ها با زاویه به سمت یکدیگر قرار دارند و آیکون Smart Switch در مرکز قرار گرفته است. صفحه شروع Smart Switch روی صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra قرار دارد.
Galaxy Excellence ویژگی‌های حماسی و بی‌نظیر
 • حافظه

  فضایی برای تک‌تک شاهکارهای کم‌نور

  وقتی بتوانید، شب و روز، عکسهای شفاف بگیرید، «گالری» به‌سرعت پر می‌شود. با حافظه 512 گیگابایتی توکار، همه فریم‌ها را در دسترس داشته باشید.24

 • اثر انگشت فراصوت

  قفل‌گشایی مختص شما

  رمز در داخل صفحه است. با حسگر بزرگی که درون نمایشگر جاسازی شده است، «اثر انگشت التراسونیک» رمزگشایی سریع و ایمن تک-لمسی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 • One UI

  Galaxy شما. راه و روش شما.

  زندگی دیجیتال خود را سفارشی کنید و خود را، آن‌چنان‌که دوست دارید، به نمایش بگذارید. با ورود ساده به همه دستگاه‌ها، از تجربه کامل Galaxy رمزگشایی کنید.

پرسش‌های متداول

 • فاکتور فرم دلپذیر Galaxy S22 Ultra در چهار گزینه در دسترس است. یکی از رنگهای شیک شرابی و سبز یا رنگهای اختصاصی Samsung، یعنی سفید سایه‌دار و مشکی سایه‌دار، را انتخاب کنید.2

  برو به رنگها
 • Galaxy S22 Ultra از قابلیت ضبط ویدئو 8K با دوربین عقب برخوردار است. به کمک 8K Video Snap می‌توانید عکسهایی با وضوح 33MP استخراج کنید.

  برو به دوربین
 • Galaxy S22 Ultra نخستین Galaxy S با S Pen توکار است. دقت نوک و تاخیر اندک باعث شده است که همه حرکات احساس حرکت قلم روی کاغذ را ایجاد کند. در پایان کار، می‌توانید تلفن خود را با Air Actions از طریق Bluetooth کنترل کنید. سپس، کافی است آن را دوباره درون تلفن قرار دهید تا شارژ شود.

  برو به S pen
 • Galaxy S22 Ultra به دلیل داشتن سامانه Dual Tele Zoom 3 برابری و Optical Zoom 10 برابری و نیز بزرگ‌نمایی Super Resolution قدرت‌گرفته از هوش مصنوعی که زوم 100 برابری را ایجاد می‌کند، به Space Zoom 100 برابری دست یافته است.11

  برو به Space Zoom
 • Galaxy S22 Ultra به صفحه 6.8 اینچی گسترده و نسبت صفحه سینمایی 19.3:9، برای ارائه تجربه نمایش فراگیر، مجهز شده است.25

  برو به طراحی
 • Galaxy S22 Ultra دارای نمایشگر 6.8 اینچی Edge Quad HD+‎ Dynamic AMOLED 2X با تقویت دید است.25 این چشمگیرترین تجربه نمایشگر ما، با افزایش میزان روشنایی 16 درصدی و نسبت کنتراست 3,000,000:1، است.8 سرعت تازه‌سازی تطبیقی 120Hz باعث حفظ روانی پیمایش صفحه و تنظیم محتوای صفحه برای دستیابی به کیفیت نمایش بهینه می‌شود.

  برو به نمایشگر
 • Galaxy S22 Ultra تلفن مناسبی برای افرادی است که خواستار دستیابی به تجربه فوق‌العاده بازی همراه هستند. این دستگاه به پردازنده سریع 4 نانومتری، باتری بادوام و فضای حافظه بزرگ مجهز است.

  برو به عملکرد
 • دوربین رده حرفه‌ای Galaxy S22 Ultra به کمک برخی امکانات بی‌نظیر هوش مصنوعی، اجرای تصویربرداری در شب را ممکن ساخته است. از این امکانات می‌توان به حسگر بزرگ پیکسل، شیشه و لنز فوق شفاف، بهبوددهنده جزییات ، تنظیم خودکار سرعت فریم، امکان سوپر نایت و پیکسل تطبیقی اشاره کرد.

  برو به دوربین رده حرفه‌ای Galaxy

مشاهده Galaxy S22 Ultra در واقعیت افزوده

باز کردن در واقعیت افزوده

برای دسترسی به نمای AR (واقعیت افزوده)، کد QR را با دوربین تلفن خود اسکن کنید.
Galaxy S22 Ultra از نمای جلو با کاغذ دیواری گرافیکی رنگارنگ که فراتر از صفحه و روی پس‌زمینه باز می‌شود.

چرا Galaxy

با Galaxy دریچه‌ای به زندگی شما باز می‌شود

ما به کل چرخه عمر تلفن‌هایمان اهمیت می‌دهیم. محصولات ما متفاوت ساخته شده‌اند تا نه تنها در زندگی شما، بلکه در کل جهان تفاوت ایجاد کنند.

بررسی بیشتر