مکان و زبان خود را انتخاب کنید.
Galaxy S22 Ultra
 • به استاندارد حماسی خوش آمدید
 • سریع‌ترین تراشه ما
 • دوربین تصویربرداری در شب
 • باتری با ظرفیت بسیار فراتر از طول روز1
 • قلم S Pen داخلیn
Movie player Layer
 • Galaxy S22 Ultra

  «شگفت‌انگیزترین عکس‌های حالت پرتره که تاکنون از یک تلفن هوشمند دیده‌ام.»

  The Verge

  ظاهر تازه و قابل توجه

  با Galaxy S22 Ultra دارای قدرت Note آشنا شوید. باریک و جسور، قابی صیقلی که به‌منظور حفظ تقارن ظریف، شکل اکسترودشده را دربرگرفته است. و دوربین خطی که توسط حلقه‌های عدسی آینه‌ای برجسته می‌شود، گویی که در جای خود شناور است.

  Galaxy S22 Ultra که از کنار دیده می‌شود، بالا می‌آید و می‌چرخد تا صفحه و پایین تلفن نمایان شود. همزمان قلم S Pen از پایین تلفن خارج می‌شود. هم Galaxy S22 Ultra و هم قلم S Pen در دو طرف مقابل از صفحه خارج می‌شوند.

  قلم S PEN

  اولین Galaxy S مجهز به قلم S Pen داخلی

  برای اولین بار قلم S Pen درست در S قرار می‌گیرد. برای نوشتن، طراحی یا کنترل تلفن خود، آن را از پایین تلفن بیرون بیاورید. تأخیر بهبودیافته در Samsung Notes باعث می‌شود هر حرکت قلم به اندازه جوهر روی کاغذ طبیعی باشد - و با آن می‌توانید ایده‌های شتابزده را به متن خوانا تبدیل کنید.

  قلم S Pen از خارج از صفحه، رو به بالا ظاهر می‌شود.

  رنگ‌ها

  علامت خود را با رنگ برجا بگذارید

  الهام‌بخش باشید و از رنگ‌های جسورانه شرابی یا سبز استقبال کنید. یا با ظرافتِ سفید یا شاید مشکی، خودتان را متمایز کنید. این رنگ‌های پیچیده و جاودانه، طراحی شیک را بهبود می‌بخشند. 2

  با نمای 360 درجه مشاهده کنید

  Galaxy S22 Ultra به رنگ شرابی از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.
  Galaxy S22 Ultra به رنگ سبز از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.
  Galaxy S22 Ultra به رنگ سفید سایه‌دار از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.
  Galaxy S22 Ultra به رنگ مشکی سایه‌دار از سه زاویه برای نشان دادن جلو، پشت و کناره‌ها دیده می‌شود. قلم S Pen داخلی به کناره تکیه داده است.

  منحصراً آنلاین

  شگفت‌انگیز و منحصربه‌فرد

  این تلفن سطح تازه‌ای از شگفت‌انگیز بودن را مطرح می‌کند، پس چرا رنگی را انتخاب نکنید که شما را بیش از پیش از دیگران متمایز کند؟ برای این سه رنگ خیره‌کننده و منحصربه‌فرد به Samsung.com روید. 2, 3

  • سربی
  • آبی آسمانی
  • قرمز

  با نمای 360 درجه مشاهده کنید

  سه Galaxy S22 Ultra که به‌صورت عمودی ایستاده‌اند از پشت دیده می‌شوند و هرکدام به رنگ‌های انحصاری آنلاین نوک مدادی، آبی آسمانی و قرمز هستند.

  جهشی شگفت‌انگیز برای تکنولوژی تلفن هوشمند

  پردازنده 4 نانومتری

  سریع‌ترین تراشه در دستگاه‌های Galaxy تا به امروز
  نیمه بالایی Galaxy S22 Ultra از زاویه باز از کنار، با نمای شناور روی چیپ‌ست، دیده می‌شود.

  تراشه 4 نانومتری قدرت رده جهانی خود را تقریباً در تمام جنبه‌های تلفن شما به‌کار می‌گیرد – که منجر به گرفتن عکس‌هایی باشکوه در شب، عکس‌های فوق‌العاده واضح طی روز تا شب و تجربه بهینه بازی با تلفن همراه می‌شود تا شما را به پیروزی برساند.

  صفحه نمایش

  روشن‌ترین صفحه نمایش ما برای روشن‌ترین روز
  نمایی نزدیک از Galaxy S22 Ultra که از جلو دیده می‌شود و دارای تصویر زمینه گرافیکی رنگی روی صفحه نمایش خود است. تصویر زمینه تاریک است، اما صفحه نمایش روشن می‌شود و صفحه نمایش روشن و شفافی را به جا می‌گذارد.

  نمایشگر Dynamic AMOLED 2X مجهز به Vision Booster بهترین راهکار برای مقابله با تابش خیره‌کننده است و در در اوج خود به 1750 نیت میرسد4و نرخ تازه‌سازی تطبیقی 120 هرتز، پیمایش را روان می‌کند و برای بهره‌مندی از نمای بهینه‌شده با آنچه روی صفحه است تنظیم می‌شود.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

  لوگوی VDE مربوط به Galaxy S22 Ultra. شماره شناسایی: 40054365

  باتری

  تمام روز ادامه بدهید و شب خود را فوق‌العاده پابان دهید1

  هوش مصنوعی پیشرفته 5000 میلی‌آمپر ساعت (اسمی) از یک روز تا روز دیگر انرژی را حفظ می‌کند و به‌طور هوشمندانه‌ای با نحوه استفاده شما از تلفنتان سازگار می‌شود5خلاصه اینکه برای زمان‌هایی که بیشتر نیاز دارید انرژی ذخیره می‌کند، و عمر باتری چند ساعت بیشتر از یک روز دوام می‌آورد.

  شارژ فوق سریع

  با سرعت به جلو. شارژی فوق سریع دریافت کنید که از همان روزی که آن را به آداپتور برق 45 واتی وصل می‌کنید دوام بیشتری داشته باشد.66

  Wireless PowerShare

  با داشتن این همه انرژی باتری، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. به دوستتان کمک کنید یا در حال حرکت، هدفون‌های خود را به‌صورت بی‌سیم شارژ کنید.7

  *The USB Implementers Forum, Inc.‎ ‏(USB-IF) با هدف پشتیبانی از دستگاه‌های سازگار USB و شتاب بخشیدن به بازار آن و مقبولیتش در نزد مصرف‌کنندگان، در سال 1995 تأسیس شد. «شارژ فوق‌العاده سریع» Galaxy S22 Ultra دارای گواهی سازگاری با استانداردهای USB است، یعنی محصولات شما بالاترین استانداردهای این صنعت را برآورده می‌کنند. این گواهیناهه را می‌توان در سایت www.usb.org مشاهده کرد.

  لوگوی USB-IF. شارژر سریع 45 واتی تأیید شده USB.
  نمای یک منظره شهری در شب‌هنگام که تغییر می‌کند و به روز تبدیل می‌شود. وقتی آسمان تاریک می‌شود تا آسمان شب را نشان دهد، بزرگ‌نمایی صورت می‌گیرد تا به تصویری روی صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra تبدیل شود، گذشت زمان نشان می‌دهد که عمر باتری چقدر طول می‌کشد.
  A view of an evening cityscape changes to become daytime. As the sky darkens to show a late night sky, it zooms out to become an image on Galaxy S22 Ultra's screen, the time lapse demonstrating how long the battery life lasts.
  در کنار هم بودن لذت بیشتری دارد آداپتور برق 45 واتی

  برای شارژ سریع‌تر

  دوام

  خبر فوری: این یک تلفن Galaxy محکم است

  قاب Armor Aluminum مانند یک زره عمل می‌کند و جلو و عقب به شیشه محکم Corning® Gorilla® Glass Victus®+‎ مجهز شده است. و Galaxy S22 Ultra و همینطور قلم S Pen دارای رتبه IP68 هستند8

  کلاژی از چهار تلفن Galaxy S22 Ultra. یک تلفن از جلو از زاویه‌ای دیده می‌شود که لایه‌هایی از صفحه نمایش جدا می‌شوند تا قدرت آن را نشان دهند. دو تلفن از کنار برای نشان دادن شکل اکسترود شده و سه حلقه عدسی آینه‌ای دوربین عقب خطی دیده می‌شوند. چهارمین Galaxy S22 Ultra با زاویه از جلو دیده می‌شود. صفحه نمایش تصویر زمینه گرافیکی رنگارنگی دارد و قلم S Pen کمی از پایین تلفن بیرون زده است. در اطراف تلفن آب می‌پاشد.

  شگفت‌انگیز کردن شب‌ها با تصویربرداری در شب

  دوربین رده حرفه‌ای Galaxy

  نمای کلی‌تر را ثبت کنید
  دوربین عقب Galaxy S22 Ultra که از پایین با زاویه بسیار باز دیده می‌شود.

  این تلفن، با داشتن حسگرهای بزرگ پیکسل و پیکسل‌های متغیر، پیشرفته‌ترین دوربین رده حرفه‌ای ما را در خود جای داده و قدرت یک بسته حرفه‌ای را در وسیله‌ای دستی گنجانده است. در شب، بدون از دست رفتن کیفیت، عکسبرداری کنید.

  دوربین جلو در Galaxy S22 Ultra.
  40MP
  دوربین سلفی
  دوربین عقب در Galaxy S22 Ultra.
  12MP
  دوربین فوق عریض
  108MP
  دوربین زاویه عریض
  10MP زوم اپتیکال 3 برابر
  دوربین تله‌فتو 2
  10MP زوم اپتیکال 10 برابر
  دوربین تله‌فتو 1

  دوربین تصویربرداری در شب

  دوربین‌های دیگر را پشت سر می‌گذارد

  ما سخت‌افزار و نرم‌افزار را در دوربین رده حرفه‌ای تغییر داده‌ایم و اکنون درخشان‌ترین نوآوری خود به نام تصویربرداری در شب را عرضه کرده‌ایم. با حسگر بزرگ پیکسل که از قابلیت جذب نور بیشتر با نویز اندک برای ایجاد روشنایی مناسب فیلمبرداری برخوردار است، امکانات بیشتری هنگام شب در اختیار شما قرار می‌گیرد. شیشه و لنز فوق شفاف میزان تاری لنز را برای ایجاد قاب‌های شفاف و روشن، کاهش می‌دهد.

  #withGalaxy

  فیلمبرداری در شب

  تصویربرداری در شب در هر ساعت از روز معجزه می‌کند

  چشمگیرترین پیشرفت در فناوری فیلمبرداری تاکنون. قابلیت تنظیم خودکار سرعت فریم می‌تواند میزان نور را تشخیص دهد و سرعت fps بهینه را به‌طور خودکار انتخاب کند. با استفاده از پردازنده 4 نانومتری با قابلیت Super Night Solution که نویز تک‌تک فریم‌ها را حذف می‌کند، امکان فیلمبرداری از طلوع تا غروب با جزئیات یکدست و خیره‌کننده برای شما فراهم می‌شود.

  بررسی کنید
  #withGalaxy
  پخش

  عکسبرداری در شب

  با فناوری تصویربرداری در شب از این پس همه شرایط نوری، مناسب محسوب می‌شوند

  توانایی هوش مصنوعی نور را، هم در دوربین زاویه عریض 108MP و هم دوربین سلفی 40MP، به عکس‌های تاریک می‌رساند. قابلیت Super Night Solution هوشمندانه صحنه را روشن می‌کند تا بتوانید از ویژگی‌های شب برای شکل دادن به تصاویر حالت پرتره (عمودی)، بدون حذف جزئیات، بهره بگیرید.

  بررسی کنید
  #withGalaxy
  مردی روی نیمکتی در اتاق تاریکی نشسته است و در مقابلش کاغذهای چرکنویس دیده می‌شود. او قلم S Pen در دست دارد و به صفحه دستگاه نگاه می‌کند. تصویر چهره او شفاف و روشن است. این وضعیت نشان می‌دهد که قابلیت Super Night Solution چگونه تصاویر پرتره گرفته‌شده در محیط کم‌نور را شفاف‌تر و زیباتر می‌کند.

  فیلمبرداری روان

  آماده. بی‌حرکت. برو

  روان‌ترین در سری Galaxy. دوربین رده حرفه‌ای Galaxy S22 Ultra لرزش را در زاویه عریض 58 درصدی اصلاح می‌کند و نمونه‌برداری حرکت سریع را برای تشخیص سریع و دقیق حرکات و ایجاد شفافیت یکدست در هر فریم، ارائه می‌دهد.

  Super HDR نماهای شما را برای دستیابی به جزئیات و رنگ‌های به‌یاد‌ماندنی تنظیم می‌کند و 64 برابر نور بیشتر، حتی در سایه‌های بدقلق یا نماهای دارای نور زمینه، ارائه می‌کند. 9

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  #withGalaxy
  پخش

  EXPERT RAW

  استودیوی حرفه‌ای در جیب شما
  #withGalaxy
  Galaxy S22 Ultra از نمای جلو در حالی دیده می‌شود که برنامه دوربین روی صفحه باز است. زنی در قاب دیده می‌شود.

  ما حالت حرفه‌ای را به سطح بالاتری ارتقا داده‌ایم. Expert RAW را برای دستیابی به کنترل کامل بر عکس‌ها و ذخیره‌سازی مستقیم فایل‌های RAW در Gallery دانلود کنید

  10
  قاب‌ها را در دوربین خود به‌دقت تنظیم کنید یا آنها را برای ویرایش در نمایشگر بزرگتر، به رایانه یا تبلت منتقل کنید. می‌توانید فایل‌های RAW را مستقیماً با تلفن‌های دیگر به اشتراک بگذارید و به هم‌تیمی‌های خود نشان دهید.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  دو تلفن Galaxy S22 Ultra از نمای جلو دیده می‌شوند. در یکی از آنها، پنجره Quick Share روی صفحه باز است. در صفحه دیگری، برنامه Gallery باز است و انبوه عکس‌ها و ویدیوهای ارسال‌شده با Quick Share را نشان می‌دهد.

  با Quick Share، می‌توانید شاهکارهایتان را با یک ضربه انتقال دهید. به آسانی فایل‌های ویدیویی و عکس‌های بزرگ را به تبلت یا رایانه شخصی‌ منتقل کنید. 11

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید

  وضوح بالا

  از این عکس بگیر: بزرگترین حسگر پیکسلی تا امروز
  مجموعه‌ای از نماها که تنوع گسترده روشنایی، عمق و وضوحی را که می‌توان با دوربین Galaxy S22 Ultra و قابلیت تقویت کننده هوشمند جزئیات در حالت وضوح بالا ثبت کرد، نشان می‌دهد.
  #withGalaxy

  حسگر 108MP به شما امکان می‌دهد که شب و روز عکس‌های شفافی بگیرید. پیش از ضربه زدن روی شاتر، «پیکسل تطبیقی» بین حالت وضوح بالا 108MP و حالت حساس 12MP در پشت صحنه جابجا می‌شود تا عکس‌هایی شفاف‌تر و واضح‌تر بگیرد

  9
  ترکیب این ویژگی با تقویت کننده هوشمند جزئیات باعث می‌شود که سایه‌ها و بخشهای نورانی برای ایجاد عمق تنظیم شود.

  بررسی کنید

  SPACE ZOOM

  زوم 100 برابر. 100 درصد شکوهمند
  #withGalaxy
  مجموعه‌ای از سه نما که جلوه‌ای بصری از کارکرد سامانه Tele Zoom ارائه می‌کند. ابتدا زنی در فاصله دور و ایستاده در میان درختان و گیاهان دیده می‌شود. تصویر حرکت می‌کند و به بخشی از مجموعه شامل سه چشم‌انداز واضح و شفاف تبدیل می‌شود. بزرگ‌نمایی بیشتر در همان گالری صورت می‌گیرد.
  مجموعه‌ای از سه نما که جلوه‌ای بصری از کارکرد سامانه Tele Zoom ارائه می‌کند. ابتدا زنی در فاصله دور و ایستاده در میان درختان و گیاهان دیده می‌شود. تصویر حرکت می‌کند و به بخشی از مجموعه شامل سه چشم‌انداز واضح و شفاف تبدیل می‌شود. بزرگ‌نمایی بیشتر در همان گالری صورت می‌گیرد.

  سیستم Dual Tele Zoom از قابلیت ارائه زوم نوری قدرتمند، با تغییر از 3 برابر به 10 برابر، برخوردار است. پس از آن، لنزهای دوگانه جدید و قدرت تفکیک فوق‌العاده تقویت‌شده با هوش مصنوعی، کار می‌کنند تا شما، بدون برداشتن حتی یک قدم، 100 برابر به سوژه نزدیکتر شوید12

  سرآمدی دوربین نوآوری به ارزش یک نما (و بیشتر)
  • قاب‌بندی خودکار

   ویدیوی شما در مرکز و در حالت فوکوس يا تمرکز باقی می‌ماند، حتی اگر شما حرکت کنید یا افراد دیگری به قاب وارد یا از آن خارج شوند.13، 14 برای قفل کردن سوژه، می‌توانید روی صفحه تلنگر بزنید.

  • نمای کارگردان

   از سامانه دوربین چهارتایی کامل که از زوایای مختلف تصویر می‌گیرد، به همراه دوربین سلفی و عقب، همزمان استفاده کنید. سپس از فیلم بی‌نظیر خود لذت ببرید، یا تصاویر اصلی را برای ویرایش کارگردان ذخیره کنید.

  • برداشت تکی

   برای ضبط فیلم حداکثر 20 ثانیه‌ای، روی شاتر ضربه بزنید. سپس صبر کنید تا Gallery قالب‌های گوناگون — مانند ثابت، حلقه، ویدیو هایپرلپس و غیره — را برای انتخاب شما ایجاد کند. 15

  • ویرایش با هوش مصنوعی

   افزونه‌های هوشمند Gallery امکان ویرایش حرفه‌ای عکس‌ها را به شما می‌دهد. پاک‌کن اشیا بخش‌هایی از عکس را بدون کوچک کردن آن، برش می‌دهد و Photo Remaster رتوش آسان را برای شما امکان‌پذیر می‌کند.

  • سلفی

   برای ساخت فیلم جدیدی که قرار است به‌طور کامل با Galaxy S22 Ultra فیلمبرداری شود، به نمایی از چهره خود نیاز دارید. این کار را با دوربین سلفی ارتقایافته انجام دهید.

  فهرست کارهای روزمره را غافلگیر کنید

  بهره‌وری با قلم S PEN

  قدرت کاری که انگشتان قادر به انجامش نیستند
  نیمه پایینی S Pen در صفحه ظاهر می‌شود و عبارت «Check this out!‎» را می‌نویسد. نمایشگر Galaxy S22 Ultra از پشت ظاهر می‌شود و برنامه Samsung Notes روی صفحه دیده می‌شود. روی صفحه یادداشت، طرحی از ساختمان به چشم می‌خورد. پس از کوچک‌نمایی، دستخط S Pen به متن زیر طرح تبدیل می‌شود.

  ظرافت قلم S Pen یادداشت‌ها و پیام‌های شما را به شاهکار تبدیل می‌کند. با تبدیل دستخط به متن، طرح‌هایی خوانا در Samsung Notes ایجاد کنید، یا برای نمایش خلاقیت، به ویدیوهای خود پویانمایی اضافه کنید.16 سپس برای کنترل بی‌سیم از طریق Air Actions، یک گام (یا چند گام) به عقب بردارید.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید

  Galaxy Tab S8 Ultra

  در تنهایی فوق‌العاده است. موقع باهم بودن بهتر هم می‌شود

  فضای خود را با Galaxy Tab S8 Ultra ساده کنید

  17‏
  Samsung Notes به‌صورت لحظه‌ای همگام می‌شود تا امکان ویرایش مستمر از یک Galaxy به دستگاه دیگر فراهم شود
  18
  کار را از صفحه‌ای بزرگ آغاز کنید و با رشد کردن ایده‌ها، به صفحه جادارتری منتقل شوید. برای بهره‌مندی از تجربه صفحه دوتایی، می‌توانید آنها را با هم جفت کنید.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  بررسی کنید
  Galaxy Tab S8 Ultra و Galaxy S22 Ultra هر دو از نمای جلو دیده می‌شوند. برنامه مشابه Samsung Notes در صفحه آنها دیده می‌شود. طرحی اولیه از یک ساختمان در هر دو صفحه دیده می‌شود و پیوستگی روان از یک صفحه به صفحه دیگر نمایان است.

  تماس تصویری

  تماس تصویری از راه دور

  با ایجاد ارتباط با دوستانی که دور از شما هستند، با آنها گفتگو کنید، اخبار مهم را با یکدیگر مبادله کنید یا صرفاً احوال‌پرسی کنید.

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
  *موجود بودن Galaxy Book در هر کشور فرق می‌کند. طراحی بیرونی Galaxy Book ممکن است، برای هر کشور متفاوت باشد.

  Galaxy S22 Ultra seen from the front. A Samsung Video Call between two women is onscreen.

  حریم خصوصی

  حریم خصوصی شما. امن.

  به کمک Samsung Knox، داده‌های خصوصی خود را از همان لحظه روشن کردن تلفن محافظت کنید. Knox Vault اطلاعات زیست‌سنجی شما را حفظ می‌کند و «پوشه امن» داده‌های خصوصی شما را نگهداری می‌کند. با داشبورد جدید «کاربرد مجوز» می‌توانید ببینید که کدام برنامه‌ها در حال تبادل داده‌های شما یا رهگیری وضعیت شما هستند. بدین ترتیب، می‌توانید مجوز دسترسی را بر اساس شرایط و ضوابط خود صادر یا باطل کنید. 23

  Galaxy S22 Ultra از نمای جلو با زاویه دیده می‌شود و لایه شناوری بالای نمایشگر به چشم می‌خورد. لوگو Samsung Knox روی لایه درج شده است تا امنیت ارائه‌شده به کل تلفن را نشان دهد.
  تنهایی لذت‌بخش است. در کنار هم توقف‌ناپذیر می‌شویم
  Galaxy Tab S8 Ultra هم‌اکنون بخرید

  *Galaxy S22+‎،‏ Galaxy Tab S8 Ultra،‏ Galaxy Buds Pro و Galaxy Watch4 جداگانه فروخته می‌شود.

  جابجایی هوشمند را انجام دهید

  جعبه را باز کنید. راه‌اندازی کنید. ایجاد کنید. Smart Switch امکان انتقال بی‌وقفه داده از گالری، یادداشت‌ها، مخاطبان و... تلفن فعلی را فراهم می‌کند. حتی اگر سیستم عامل شما متفاوت باشد. 24

  *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  رفتن به Smart Switch
  یک تلفن هوشمند Galaxy قدیمی‌تر از عقب و Galaxy S22 Ultra از جلو دیده می‌شود. تلفن‌ها با زاویه به سمت یکدیگر قرار دارند و نماد Smart Switch در مرکز قرار گرفته است. صفحه شروع Smart Switch روی صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra قرار دارد.
  Galaxy Excellence ویژگی‌های شکوهمند و بی‌نظیر
  • 5G

   تبادل لحظه‌ای ویدیو

   Hyperfast 5G سرعت باورنکردنی دانلود و آپلود را ارائه می‌کند. بدین‌ترتیب، می‌توانید تازه‌ترین وبلاگ تصویری خود را منتشر کنید و دیدگاه‌ها را بلافاصله ببینید. 25

  • WI-FI 6E

   حتی سریع‌تر از Wi-Fi

   با کمترین تأخیر، به اشتراک بگذارید و منتشر کنید. Wi-Fi 6E از باندهای جدید 6GHz برای دستیابی به سرعت 2 برابری استفاده می‌کند و اتصالی یکدست، حتی در نقطه اتصال عمومی، فراهم می‌سازد. 26

  • حافظه

   فضایی برای تک‌تک شاهکارهای کم‌نور

   وقتی بتوانید، شب و روز، عکس‌های شفاف بگیرید، Gallery به‌سرعت پر می‌شود. با حافظه 512 گیگابایتی توکار، همه فریم‌ها را در دسترس داشته باشید. 27

   آرم OneDrive

   Gallery خود را با OneDrive همگام کنید و همراه با سری Galaxy S22 به مدت 6 ماه از حافظه ابری 100 گیگابایتی OneDrive بهره‌مند شوید.*شرایط و ضوابط اعمال می‌شود. 28 *شرایط و ضوابط اعمال می‌شود.

  • اثر انگشت فراصوت

   قفل‌گشایی مختص شما

   رمز در داخل صفحه است. با حسگر بزرگی که درون نمایشگر جاسازی شده است، «اثر انگشت فراصوت» رمزگشایی سریع و ایمن تک-لمسی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  • One UI

   Galaxy شما. راه و روش شما

   زندگی دیجیتال خود را سفارشی کنید و خود را، آنچنان که دوست دارید، به نمایش بگذارید. با ورود ساده به همه دستگاه‌ها، از تجربه کامل Galaxy رمزگشایی کنید.

  پرسش‌های متداول

  • Galaxy S22 Ultra در رنگ‌های گوناگونی در دسترس است: چهار رنگ پایه، شرابی، سبز، سفید سایه‌دار، مشکی سایه‌دار و سه رنگ اختصاصی آنلاین که فقط در Samsung.com در دسترس است. سربی، آبی آسمانی و قرمز.2, 3

   رفتن به رنگ‌ها
  • Galaxy S22 Ultra از قابلیت ضبط ویدیو 8K با دوربین عقب برخوردار است. به کمک 8K Video Snap می‌توانید عکس‌هایی با وضوح 33MP استخراج کنید.

   رفتن به دوربین
  • Galaxy S22 Ultra نخستین Galaxy S با S Pen توکار است. دقت نوک و تأخیر اندک باعث شده است که همه حرکات احساس حرکت قلم روی کاغذ را تداعی کند. در پایان کار، می‌توانید تلفن خود را با Air Actions از طریق بلوتوث کنترل کنید. سپس، کافی است آن را دوباره درون تلفن قرار دهید تا شارژ شود.

   رفتن به قلم S PEN
  • Galaxy S22 Ultra به‌دلیل داشتن سیستم بزرگ‌نمایی تله دوگانه 3 برابری و بزرگ‌نمایی اپتیکال 10 برابری و نیز بزرگ‌نمایی قدرت تفکیک فوق‌العاده مجهز به هوش مصنوعی که زوم 100 برابری را ایجاد می‌کند، به Space Zoom 100 برابری دست یافته است.12

   رفتن به Space Zoom
  • Galaxy S22 Ultra به صفحه 6.8 اینچی گسترده و نسبت صفحه سینمایی 19.3:9، برای ارائه تجربه نمایش فراگیر، مجهز شده است.29

   رفتن به طراحی
  • Galaxy S22 Ultra دارای نمایشگر 6.8 اینچی Edge Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X با Vision Booster است.29 این چشمگیرترین تجربه صفحه نمایش ما، با افزایش میزان روشنایی 16 درصدی و نسبت کنتراست 3,000,000:1، است.9 نرخ تازه‌سازی تطبیقی 120 هرتزی باعث حفظ روان بودن پیمایش صفحه و تنظیم محتوای صفحه برای دستیابی به کیفیت نمایش بهینه می‌شود.

   رفتن به صفحه نمایش
  • Galaxy S22 Ultra تلفنی مناسب برای افرادی است که خواستار دستیابی به تجربه فوق‌العاده بازی همراه هستند. این دستگاه به پردازنده سریع 4 نانومتری، باتری بادوام و فضای حافظه بزرگ مجهز است.

   رفتن به عملکرد
  • دوربین رده حرفه‌ای Galaxy S22 Ultra به کمک برخی امکانات بی‌نظیر هوش مصنوعی، انجام تصویربرداری در شب را ممکن ساخته است. از این امکانات می‌توان به حسگر پیکسلی بزرگ، شیشه و لنز فوق شفاف، تقویت کننده هوشمند جزئیات، تنظیم خودکار نرخ فریم، Super Night Solution و پیکسل تطبیقی اشاره کرد.

   رفتن به دوربین رده حرفه‌ای Galaxy

  مشاهده Galaxy S22 Ultra در واقعیت افزوده

  OPEN IN AR

  برای دسترسی به نمای AR (واقعیت افزوده)، کد QR را با دوربین تلفن خود اسکن کنید.
  Galaxy S22 Ultra از نمای جلو با کاغذ دیواری گرافیکی رنگارنگ که فراتر از صفحه و روی پس‌زمینه باز می‌شود.

  چرا GALAXY

  با Galaxy دریچه‌ای به زندگی شما باز می‌شود

  ما به کل چرخه عمر تلفن‌هایمان اهمیت می‌دهیم. محصولات ما متفاوت ساخته شده‌اند تا نه تنها در زندگی شما، بلکه در کل جهان تفاوتی رقم بزنند.

  بررسی بیشتر