Galaxy S7 و S7 edge لوازم جانبی

Galaxy s7 و Galaxy S7 edge با کیف

کیف

Galaxy s7 edge با کیف

کاور با نمای LED چراغ‌های LED روشن می‌شوند و اطلاعات مختلف مهمی از جمله اعلان‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین می‌توانید با کشیدن انگشت روی کاور، زنگهای هشدار را خاموش کرده و یا به تماس‌های تلفنی پاسخ دهید. و با نمادهای خاصی که به مخاطبین خود اختصاص داده‌اید، متوجه می‌شوید چه کسی با شما تماس می‌گیرد.

Galaxy s7 با LED view cover
Galaxy s7 edge دارای LED view cover

Clear View Cover یک کاور محافظ که خطوط دقیق Galaxy S7 و S7 edge را به طور واضح برجسته می‌کند. با کشیدن انگشت روی قسمت شفاف کاور می‌توانید کارهای مختلفی همچون پاسخ به تماس‌های ورودی و کنترل موسیقی را انجام دهید.

Galaxy s7 با clear view cover
Galaxy s7 edge با clear view cover

S View Cover گوشی Galaxy S7 یا S7 edge خود را در این کیف مات و شیک بگذارید. وقتی کاور بسته است، صفحه نمایش خاموش می‌شود ولی یک صفحه سفارشی شده در اختیار دارید که می‌توانید از آن به تماس‌ها پاسخ دهید، موسیقی پخش کنید و عکس بگیرید.

Galaxy s7 با s view cover
Galaxy s7 edge با s view cover

Leather Cover کاملا مناسب گوشی Galaxy S7 و S7 edge شما، Leather Cover با چرم طبیعی ظاهری شیک و زیبا به آن می‌دهد. این کاور مستحکم با طراحی خوش دست خود، نگهداشتن گوشی را آسان‌تر می‌کند.

Galaxy s7 با leather cover

Flip Wallet زیبایی و کاربری را در این Flip Wallet مشاهده کنید. کارت‌های مهم شما به صورت ایمن در داخل کاور جا می‌گیرد، این کیف بسیار شیک بوده و کاملاً محکم گوشی Galaxy S7 و S7 edge را در برمی‌گیرد و حسی مدیریتی را منتقل می‌کند.

Galaxy s7 edge با Flip Wallet

Clear Cover این کیف منطبق با طراحی Galaxy S7 و S7 edge ساخته شده است و علاوه بر لایه محافظتی قابل اطمینانی که روی گوشی ایجاد می‌کند، بسیار شیک، براق و زیبا جلوه می‌نماید.

Galaxy s7 با clear cover
Galaxy s7 edge با clear cover

Keyboard Cover هیچ چیز نمی‌تواند جای تایپ کردن روی صفحه کلید واقعی را بگیرد. آن را به جلوی گوشی وصل کنید تا صفحه به طور خودکار اندازه‌اش را تغییر دهد. در پایان، به سادگی در پشت گوشی جا می‌گیرد.

Galaxy s7 با keyboard cover
Galaxy s7 edge با keyboard cover

شارژر

نمای نزدیک یک شارژر samsung

Wireless Charger شارژ کردن حتی بدون سیم نیز بسیار سریع است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوشی Galaxy S7 یا S7 edge خود را روی پایه شارژ قرار دهید. تلفن در حالت ایستاده قرار می‌گیرد تا بتوانید حتی در حین شارژ به استفاده از گوشی ادامه دهید.

Wireless charger و galaxy s7

Battery Pack شارژر قابل حمل و قدرتمندی که نه تنها هنگام شارژ کردن Galaxy S7 یا S7 edge بسیار سریع عمل می‌کند، بلکه خودش نیز بسیار سریع شارژ می‌شود. بنابراین اگر در اتوبوس یا کنار دریا هستید، Battery Pack همراه بسیار مطمئنی برای شما خواهد بود. *با دو ظرفیت در دسترس است: 10200mAh و 5100mAh‏.

Battery Pack همراه با galaxy s7 edge

Backpack بسیار دقیق مختص Galaxy S7 و S7 edge طراحی شده است، این Backpack، عمر باتری را به روشی آسان و بدون زحمت افزایش می‌دهد. می‌توانید آن را در حالی که مانند همیشه از تلفن استفاده می‌کنید حمل کنید و عکس بگیرید و به موسیقی گوش دهید. نیازی به جدا کردن آن نیست، نیازی به کابل اضافی نیست. نشانگر وضعیت نیرو نشان می‌دهد چقدر شارژ باقی مانده است.

بسته همراه با galaxy s7
بسته همراه با galaxy s7 edge