دوربین

Galaxy s7 edge نگهداشته شده به صورت افقی

عملکرد در نور کم

بیشتر وقت‌هایی که باید عکس گرفت، نور به اندازه کافی وجود ندارد. یا داخل ساختمان هستیم یا خورشید غروب کرده است. با Galaxy S7 و S7 edge دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت. ‌با دریچه لنز بازتر F1.7 و پیکسل‌های بزرگتر 1.4µm ، نور بیشتری در سنسور تصویر دریافت می‌شود، که باعث می‌شود عکس‌های شما کاملا واضح و دقیق باشند.

*عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge.

منظره در غروب
منظره در صفحه نمایش galaxy s7 نشان داده شده است

Dual Pixel 12MP

برای اولین بار در تلفن‌های هوشمند، همه پیکسل‌های سنسور تصویر به جای یک دیود، دو دیود حساس نسبت به نور دارند، به این معنی که با Dual Pixel Sensor همانند دوربین‌های DSLR می‌توانید با سرعت و دقت چشم‌های انسان روی سوژه فوکوس کنید.

قطعات دوربین galaxy s7، ویژگی dual pixel sensor را نشان می‌دهد.

فوکوس انقلابی

تمام پیکسل‌ها در Dual Pixel Sensor برای شناسایی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد، و فوکوس خودکار را که بسیار سریع و یکپارچه عمل می‌کند، فعال کرده و حرکت‌های ناگهانی را حتی اگر نور کم باشد، ثبت می‌کند.

*عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge.

حرکت‌های سریع با دوربین Galaxy s7 edge گرفته می‌شود

Hyperlapse

سرزندگی شهر خود را در time-lapse حرفه‌ای ثبت کنید. با فناوری vDIS حرکات ایجاد شده در اثر لرزش دست جبران شده و فقط واضح‌ترین فریم‌ها به هم متصل می‌شوند و یک عکس با کیفیت ارائه می‌گردد. *vDIS : تثبیت دیجیتال تصویر ویدیویی *عکس صفحه نمایش گرفته شده با Galaxy S7 یا S7 edge.

  • Hyperlapse در galaxy s7 edge نشان داده می‌شود
گوشی galaxy s7 edge در دست
0.46mm

دوربین پشت

نمای galaxy s7 edge از بغل