سخت‌افزار

گوشی Galaxy s7 edge در دست

سرعت و قدرت فوق‌العاده

CPU سفارشی جدید، GPU پرقدرت و 4GB RAM در کنار هم جمع شده‌اند تا ترکیبی پرقدرت را رقم بزنند. از راه‌اندازی برنامه‌ها گرفته تا بازی‌ها و پخش فیلم‌ها، همه‌چیز سریع و هموار اتفاق می‌افتد و گوشی شما کماکان همانند یک گوشی جدید به کار خود ادامه می‌دهد.

تصویر شبیه‌سازی شده قطعات galaxy s7 edge در زیر صفحه نمایش
 • CPUتا 30% سریع‌تر از محصولات قبلی
  تصویر CPU
 • GPUتا 64% سریع‌تر از محصولات قبلی
  تصویر GPU
 • 4GB RAMارتقا از 3GB رم
  تصویر 4GB RAM

قابلیت افزایش حافظه

با پشتیبانی از microSD، در صورت نیاز می‌توانید ظرفیت محل ذخیره را افزایش دهید. می‌توانید برای مدت طولانی فایل‌ها، عکس‌ها یا ویدیوها را نگه دارید و آنها را حذف نکنید.

سینی SIM کارت در حال وارد شدن به galaxy s7 edge
 • دو SIM کارت در سینی SIM
  Dual SIM
 • یک SIM کارت و یک micro SD در سینی SIM
  Single SIM

سینی SIM کارت را طوری طراحی کرده‌ایم که برای شما کارا باشد. اگر به محل ذخیره بیشتری نیاز دارید، می‌توایند کارت microSD و یک SIM کارت وارد کنید. اگر برای کار و برای استفاده‌های شخصی خط تلفن جداگانه نیاز دارید، از یک سینی می‌توان برای نگه‌داشتن دو SIM کارت استفاده کرد. و هنگام تعویض کارت‌ها نیازی به خاموش کردن تلفن نیست.

* بسته به بازار کشورهای مختلف متفاوت است.

عمر باتری بیشتر

Galaxy S7 و S7 edge باتری‌های بزرگتری دارند که به شما این امکان را می‌دهند تا برای ساعت‌ها، برنامه‌های دلخواه تلویزیونی را مشاهده کنید و به موسیقی گوش کنید. CPU سفارشی و GPU بسیار پیشرفته، این اطمینان را می‌دهند که باتری‌ها با پتانسیل کاملشان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

S7: 3000mAh | S7 edge: 3600mAh
Galaxy s7 بالا نگه داشته شده

سریع شارژ می‌شود

با اینکه باتری‌ها بزرگتر شده‌اند، ولی کماکان می‌توانید به قابلیت‌های شارژ سریع داخلی متکی باشید تا از اتصال‌های طولانی به برق راحت شوید.

S7:‏ 90 دقیقه | S7 edge:‏ 100 دقیقه
تصویر نزدیک از پورت شارژ galaxy s7.

شارژ بدون سیم سریع‌تر از همیشه

این روش به طور مشخص آسان‌ترین راه برای شارژ کردن گوشی می‌باشد. گوشی را کنار گذاشته و عملیات شارژ شروع می‌شود. عملیات شارژ بدون سیم نیز بسیار سریع انجام می‌شود تا با Galaxy S7 یا S7 edge تجربه شارژی فوق‌العاده داشته باشید.

Galaxy s7 edge در حال شارژ با شارژر بدون سیم