Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

با تلفنی آشنا شوید که شکل آینده را تغییر می‌دهد. تلفن تاشونده شماره یک در جهان، این تلفن هوشمند نوآورانه عملکرد قوی، شیشه تاشونده و باتری کافی برای تمام روز را در دستان شما قرار می‌دهد.1, 2

فصل بعدی در فناوری تلفن همراه در حال باز شدن است.

معرفی Galaxy Z Fold2

 • نکته برجسته نقد و بررسی‌های کارشناسی
 • Unbox Therapy - جعبه‌گشایی
 • MKHB - ‏3 ارتقاء عمده!
 • iJustine - جعبه‌گشایی، بازی کردن و احساس اولیه!
×
×
×
×

طراحی

طراحی شده برای متحول ساختن شکل و شمایل آینده

سبک

تخته رنگ ظریف و متشکل از رنگ‌های پیچیده

آینده تلفن همراه در دو رنگ غنی است —Mystic Black و Mystic Bronze. رنگ Mystic Black را برای یک منظر ممتاز و ورای زمان انتخاب کنید یا Mystic Bronze را برای منحصر بودن در جمعیت برگزینید.

دو تلفن Galaxy Z Fold2، یکی به رنگ Mystic Black و دیگری به و Mystic Bronze از هر طرف وارد شده و نیمه‌باز هستند، به‌طوری که تصویر زمینه پروانه روی صفحه آنها مشاهده می‌شود. آنها در وسط به هم می‌رسند، در کنار یکدیگر قرار گرفته و به‌طور کامل تا می‌شوند. اکنون یک Galaxy Z Fold2 از پشت و دیگری از جلو دیده می‌شود، در حالی که تصویر زمینه پروانه روی «صفحه نمایش کاور» آنها مشاهده می‌شود.

*موجود بودن رنگ ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

صفحه نمایش کاور

چندین آسمانخراش‌، دوربین به سمت بالای ساختمان‌ها نگاه می‌کند و آسمان آبی در مرکز روی «صفحه نمایش کاور» دیده می‌شود.
تاشده، یک تلفن هوشمند با عملکرد کامل

Galaxy Z Fold2 هنگامی که کاملاً تا خورده و بسته باشد یک تلفن هوشمند مدرن با صفحه نمایش 6.2 اینچی است.3 صفحه نمایش گسترده فضای بیشتری برای بازی می‌دهد — و برای نوشتن، صحبت و بازی عالی است.

صفحه نمایش اصلی

Galaxy Z Fold2 باز می‌شود تا نشان‌دهنده تصویر آسمان‌خراش در «صفحه نمایش اصلی» باشد.
بازشده، نگاه شما به جهانی بزرگتر

از شیشه فوق نازک سامسونگ ساخته شده است. این صفحه نمایش تاشونده 7.6 اینچی باز می‌شود تا رنگ‌های غنی AMOLED 2X دینامیک ارائه دهد.4 این صفحه نور آبی کمتری ساطع می‌کند تا تجربه تماشای تبلتی داشته باشید و ساعت‌ها با حداقل فشار به چشم لذت ببرید.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

 • حداقل حواس‌پرتی

  در صفحه نمایش Infinity Flex

  حفره دوربین خیلی کوچک، نبود فرورفتگی و لبه پخ باریک‌تر، عوامل حواس‌پرتی بصری را به حداقل رسانده است و به شما امکان می‌دهد که مقدار بیشتری از صفحه نمایش را ملاحظه کنید.

 • سازگار با محتوا

  از 11 هرتز تا 120 هرتز و بیشتر 5

  صفحه نمایش هوشمند آنچه را انجام می‌دهید شناسایی می‌کند و نرخ بازسازی تصویر را تغییر می‌دهد. بنابراین نمایی ایده‌آل دارید و در باتری صرفه‌جویی می‌کنید.

تاشوندگی

حرکت جدید از اینجا آغاز می‌شود

Galaxy Z Fold2 به رنگ Mystic Bronze، نیمه باز شده که از پشت دیده می‌شود تا «لولای مخفی‌شونده» را نشان دهد.

لولای مخفی‌شونده

برای حرکت روان باورنکردنی به‌طور دقیق مهندسی شده است

طراحی لولای شاهکار Galaxy Z Fold2 یک حرکت تاشوندگی روان بدون نقص را ارائه می‌دهد. «لولای مخفی‌شونده» حقیقتاً پیشرفته‌ترین مکانیزم برای فناوری تلفن هوشمند تاشو می‌باشد.

 • فناوری دوربین

  اساس حالت تاشو

  تاشوندگی، باز شوندگی، حالت تاشو — همگی بستگی به فناوری دوربینی دارد که به شما امکان می‌دهد که صفحه نمایش را در زوایای متنوع قفل کنید.2

حالت تاشو

طوری مهندسی‌شده که برای انجام کارهای بیشتر انعطاف‌پذیر باشد

تماشا در حالت تاشو

زاویه مناسب خود را پیدا کنید

«حالت تاشو» به شما امکان می‌دهد تا Galaxy Z Fold2 را در زاویه‌ای تا کنید و هر جور مایلید آن را نگه دارید — یا که اصلاً آن را نگه ندارید.2 کافی است آن را تا کنید تا از «نمای تاشو» در «صفحه نمایش اصلی» استفاده کنید و با تماس تصویری بدون نیاز به دست تماس برقرار کنید. یا اینکه آن را به سمت «نمای کاور» در جلو برگردانید تا به‌طور مطلوبی نمایش مورد علاقه خود را مشاهده کنید.6

Galaxy Z Fold2 برنز مات به‌صورت تاشده و از پشت دیده می‌شود. در خلاف جهت عقربه‌های ساعت می‌چرخد و در حین چرخش باز می‌شود تا اینکه به سمت جلو قرار گیرد و «صفحه نمایش اصلی» در «حالت تاشو» نمایان شود. در این صفحه یک تماس تصویری با 5 مشارکت‌کننده وجود دارد که نشان می‌دهد «حالت تاشو» صفحه را به نیم تقسیم می‌کند و ناحیه تصویر در بالا و کنترل‌ها در پایین قرار می‌گیرند.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

دوربین حالت تاشو

روش کاملاً‌ جدید برای عکس گرفتن

عکس‌ها و ویدیوها را از زاویه‌هایی که اکثر تلفن‌های همراه نمی‌توانند ثبت کنید. نیاز به تجهیزات اضافه نیست.2, 6 «حالت تاشو» با قاب‌بندی خودکار ادغام می‌گردد تا ویدیوبلاگ‌های شما بدون دخالت دست و با برقراری فوکوس صورت گیرد.

Galaxy Z Fold2 با رنگ Mystic Bronze در «حالت تاشو». صفحه نمایش به برنامه «دوربین» تغییر می‌کند و مردی را نشان می‌دهد که بدون دخالت دست با «حالت نمای تصویربرداری» سلفی می‌گیرد و پیش‌نمایش بزرگتری از تصویری که تازه گرفته ارائه می‌دهد.

*عکس گرفته شده با Galaxy Z Fold2 با لایه‌های تصویری شبیه‌سازی شده و برای توضیح است. رابط کاربری واقعی ممکن است تفاوت داشته باشد.

دوربین

زاویه دید شما به جهان خیلی جالب‌تر گردیده است

دوربین سه‌تایی پشت Galaxy Z Fold2 در رنگ Mystic Bronze.

پیش‌نمایش دوتایی

قبل از عکس گرفتن، عالی بودن آن را مشاهده کنید

Galaxy Z Fold2 باز شده به شما امکان می‌دهد که از دو صفحه نمایش استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که قبل از عکس گرفتن همه از عکس گرفتن راضی هستند. با «صفحه نمایش اصلی» قاب‌بندی می‌شود و «صفحه نمایش کاور» به سوژه‌های شما یک پیش‌نمایش برای تغییر وضع قرارگیری خود قبل از زمان عکس گرفتن می‌دهد.

*عکس گرفته شده با Galaxy Z Fold2 با لایه‌های تصویری شبیه‌سازی شده و برای توضیح است. رابط کاربری واقعی ممکن است تفاوت داشته باشد.

Galaxy Z Fold2 به رنگ Mystic Bronze به‌صورت باز با رابط برنامه دوربین و منظره‌ای از دو مرد و یک زن در «صفحه نمایش اصلی» قابل مشاهده است. گوشی برای نشان دادن دوربین عقب و «صفحه نمایش کاور» با همان منظره از دو مرد و یک زن در صفحه نمایش چرخانده می‌شود و نشان می‌دهد که چطور «پیش‌نمایش دوتایی» به سوژه امکان می‌دهد تا پیش‌نمایشی از تصویر قبل از گرفته شدن داشته باشد.

قاب‌بندی خودکار

شما را در مرکز توجه قرار می‌دهد

این فوکوس سطح دوربین است که اکنون در تلفن هوشمند تحول عظیمی به وجود آورده است. کافی است روی نماد «قاب‌بندی خودکار» کلیک کنید تا این قابلیت شما یا سوژه شما را دنبال کند تا در مرکز و فوکوس قرار گیرد. اگر افراد بیشتر ملحق شوند، نما را گسترده‌تر می‌کند تا آنها نیز در قاب قرار گیرند — پس از رفتن آنها قاب دوباره کوچک می‌شود.7

*ویدیو گرفته شده با Galaxy Z Fold2 با لایه‌های تصویری شبیه‌سازی شده و برای توضیح است. رابط کاربری واقعی ممکن است تفاوت داشته باشد.

پخش

رابط برنامه دوربین در بالای ویدیو. مردی در داخل و کنار میز است و دوربین بزرگنمایی می‌کند تا در مرکز قرار گیرد. او دستش را تکان می‌دهد و سپس برای نشستن حرکت می‌کند. زنی وارد قاب می‌شود و دستش را تکان می‌دهد و نما برای در مرکز قرار دادن هر دو نفر در عکس تغییر می‌یابد.

عملکرد

عملکردی که شبیه به هیچ‌یک از تلفن‌های هوشمند قبل از آن نیست

تجربه

تجاربی را به وجود می‌آورد که هرگز ممکن نبود

مالتی تسکینگ

هماهنگ می‌شود تا بتوانید به پیشروی ادامه دهید

با چیدمان ارتقا یافته چند پنجره و پیوستگی برنامه، می‌توانید برنامه‌های مالتی تسکینگ در «صفحه نمایش کاور» داشته باشید و آن را به «صفحه نمایش اصلی» جابجا کنید. نرم افزار سوم را با صفحه تقسیم باز کنید و سپس برای کار کردن یا پخش در هر جایی که لازم است به سادگی آن را لمس کنید.8, 9

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

پانل لبه باز می‌شود و می‌توانید یک برنامه را از این پانل بکشید تا آن را روی صفحه اصلی باز کنید که این نشان می‌دهد که چگونه از «چند پنجره فعال» سه برنامه‌ای در صفحه نمایش اصلی استفاده کنید.
 • App Pair

  چند برنامه را در یک زمان اجرا کنید

  اکنون می‌توانید 3 برنامه را به‌طور همزمان اجرا کنید — و اگر چیدمان را ذخیره کنید، همیشه به همان طریق باز خواهد شد.10

 • کشیدن و رها کردن

  جابجایی آسانتر فایل‌ها

  نیاز به کندوکاو بیشتری در منوها برای جابجایی محتوا از یک برنامه به برنامه دیگر نیست. از انگشت خود استفاده کنید تا به آسانی بین برنامه‌ها کشیدن و رها کردن را انجام دهید.11

لوازم جانبی

جابجایی Galaxy Z Fold2 به سطح بالاتری از کار و اجرا

دو تلفن Galaxy Z Fold2، یکی به‌صورت تاشده و دیگری به صورت تانشده، هر دو از نمای پشت دیده می‌شوند. یکی از آنها دارای «کاور ایستاده آرامید» است، و دیگری دارای «کاور چرمی» است. Galaxy Buds Live به‌ رنگ برنز مات و Galaxy Watch3 به رنگ برنز مات در کنار تلفن‌ها قرار دارند.

*لوازم جانبی به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسد. موجود بودن مدل و رنگ ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

کشف Galaxy Z Fold2 در واقعیت افزوده

هم‌اکنون ببینید

دستی که Galaxy Z Fold2 را نگهداشته و سایت واقعیت افزوده روی صفحه نمایش آن دیده می‌شود.