مکان و زبان خود را انتخاب کنید.
Galaxy Z Fold4
این زوایای تازه را امتحان کنید
لایه پخش‌کننده فیلم
 • «Z Fold4 از نظر بهره‌وری و چندوظیفگی همچنان بی‌رقیب است.»

  Forbes Patrick Moorhead

  برگرفته از سایت Forbes.‏ ‎© 2022 Forbes. همه حقوق محفوظ است. بهره‌برداری تحت مجوز است.

  Samsung Galaxy
  Z Fold4 و Z Flip4

  «دستگاه‌های تاشو چیز معمولی نیستند، بلکه واقعاً چشمگیر هستند»

  TechRadar 08/2022
  ×
  ×
  ×
  ×

  انعطاف‌پذیر برای همه چیز

  قسمت بالایی Galaxy Z Fold4 تاشده از جلو دیده می‌شود. صفحه نمایش کاور یک تصویر زمینه رنگارنگ و روبان مانند را نشان می‌دهد. پشت آن Galaxy Z Fold4 دیگری قرار دارد که از پشت دیده می‌شود.

  فرم فاکتور

  برجسته است، ایستاده است، باز شده است
  دست‌هایی که Galaxy Z Fold4 تانشده را در دست گرفته‌اند. صفحه نمایش اصلی صحنه‌ای از ویدیویی از راه رفتن مرد و زن در یکی از خیابان‌های شهر را نشان می‌دهد.

  با صفحه نمایش کاور 6.2 اینچی کارهای زیادی را در یک دست انجام می‌دهد.1 در هر دو دست، صفحه نمایش اصلی 7.6 اینچی آن را به بهترین دستگاه برای انجام کارهای بیشتر تبدیل می‌کند.2 و هنگامی که نیاز به استفاده نکه داشتن آن را دارید، به سادگی یک زاویه خوب پیدا کنید و آن را همان جا رها کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.3

  • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
  صفحه نمایش کاور

  نسبت بعد وسیع‌تر این امکان را فراهم می‌کند که برنامه‌ها به‌راحتی در صفحه جا بگیرند. البته دکمه‌ها همچنان برای کنترل یک-دستی در دسترس قرار می‌گیرد.

  • *در مقایسه با Galaxy Z Fold3 5G.
  مردی Galaxy Z Fold4 را به صورت تانشده در حالی که روی صندلی آرایشگاه نشسته است در دست دارد.

  اندزه و وزن

  تاشو اما همچنان باریک
  لولای Galaxy Z Fold4 تاشده از محافظ Armor Aluminum ساخته شده است. آرم سامسونگ روی این لولا قرار دارد.

  عملاً دو تلفن در یک دستگاه گنجانده شده است ولی وزن دستگاه تقریباً معادل یک تلفن با انعطاف کمتر است. همه بخش‌ها غیر از صفحه باریک شده است. لبه‌های پخ کوچک و مواد سبک باعث شده است که Galaxy Z Fold4 با اندازه جیب سازگارتر شود.

  رنگ‌ها

  پرداخت با ظرافت

  ترکیبی زیبا از فرم فاکتور منحصر به فرد با رنگ‌های کلاسیک طبیعی که با هر باز شدن همه سرها را به سمت شما برمی‌گرداند. از میان سبز خاکستری، مشکی سایه‌دار یا بژ یکی را انتخاب کنید.4

  Galaxy Z Fold4 به رنگ سبز خاکستری که از سه زاویه برای نمایش گوشه، لولا و پشت دیده می‌شود.

  Galaxy Z Fold4 به رنگ مشکی که از سه زاویه برای نمایش گوشه، لولا و پشت دیده می‌شود.

  Galaxy Z Fold4 به رنگ بژ که از سه زاویه برای نمایش گوشه، لولا و پشت دیده می‌شود.

  تعادل کار-زندگی در تلفن همراه

  صفحه نمایش اصلی Galaxy Z Fold4 نیمه باز. صفحه نمایش آن به دو پنجره تقسیم شده است. یک پنجره یادداشتی در Galaxy Notes است. پنجره دیگر ویدیویی است که در برنامه Gallery در حال پخش است.

  چندوظیفگی

  بیشتر از بیشتر انجام دهید

  وظایف را با لمس‌های کمتری پاک کنید. برنامه‌ها را درحین انجام کارهای روزمره برای پیمایش سریع و پرش بین پنجره‌ها به نوار وظیفه، یعنی همان سلاح مخفی چندوظیفگی خود، اضافه کنید.5 و با App Pair، با یک ضربه تا سه برنامه راه‌اندازی می‌شود که همگی یک صفحه نمایش فوق‌العاده کارآمد را به اشتراک می‌گذارند.6

  • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  Galaxy Z Fold4 تانشده با سه پنجره باز در صفحه نمایش اصلی. برنامه Gallery در نیمه سمت چپ صفحه نمایش اصلی باز است. سمت راست به دو برنامه تقسیم شده است. Samsung Notes در بالا سمت راست باز است. برنامه «پیام‌ها» در پایین سمت راست باز است. عکسی از Gallery در Samsung Notes قرار دارد و در گپ «پیام‌ها» به‌اشتراک گذاشته می‌شود.

  نمای چندگانه

  به دکمه برگشت دستگاهتان استراحت دهید

  هنگام جابجا شدن بین متون یا دریافت ایمیل، از صفحه نمایش اصلی گسترده و دارای قابلیت نمای چندگانه بیشترین بهره را ببرید. برنامه‌های بهینه‌شده با One UI منوها و دیگر امکانات را سریع‌تر در اختیار شما قرار می‌دهند و چندوظیفگی را در تلفن هوشمند کارآمدتر می‌سازند.

  • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
  • *در دسترس بودن تنظیم چیدمان صفحه نمایش ممکن است بسته به برنامه متفاوت باشد.
  • *در دسترس بودن ویژگی‌ ممکن است برای هر کشور یا منطقه متفاوت باشد.

  Galaxy Z Fold4 تانشده با دو پنجره باز در صفحه نمایش اصلی. برنامه «Gallery» در سمت چپ باز است. Samsung Notes در سمت راست باز است. عکسی از «Gallery» در Samsung Notes با یک چهره خندان که با دست کشیده شده است در کنار آن قرار دارد.

  S PEN

  هر جا نیاز دارید یادداشت کنید

  فراتر از انگشت با صفحه کار کنید و S Pen را وارد ترکیب کنید.7 با هر لمسی که مثل قلم واقعی روی کاغذ به‌نظر می‌رسد، دقت طبیعی را به‌دست آورید.

  لذت در کنار هم بودن
  کاور ایستاده با Pen8
  برای تماشا بدون استفاده از دست

  Galaxy Z Fold4 به رنگ مشکی که از نمای پشت دیده می‌شود. یک S Pen Fold Edition در امتداد سمت پشت قرار گرفته است.

  نمایش فراگیر

  فراگیر، تأثیرگذار
  Galaxy Z Fold4 تانشده با صحنه‌ای از یک بازی مسابقه‌ای در صفحه نمایش اصلی. یک خودروی اسپورت در بزرگراهی سرعت می‌گیرد و پوششی از داشبورد روی صفحه نمایش قرار دارد. محتوا به‌صورت روان نمایش داده می‌شود.

  اکنون می‌توانید واقعاً تمرکز کنید. حاشیه‌های باریک‌شده به‌علاوه دوربین استتارشده در زیر نمایشگر 7.6 اینچی Infinity Flex به این معنی است که صفحه نمایش بیشتری خواهید داشت و هیچ نقطه تاریکی بین شما و بازی‌های مورد علاقه‌تان وجود ندارد.2, 9, 10

  • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
  آرم Galaxy Z Fold4 VDE. شناسه: 40055329
  آرم تأییدشده BV. شناسه: BVV underscore 10038

  با تجربه صدای فراگیر Dolby Atmos و بلندگوهای استریو، تجربه خودتان را از صفحه نمایش بزرگ بهبود دهید.

  در کنار هم بودن لذت بیشتری دارد
  Galaxy Buds2 Pro11
  برای صدایی بسیار واضح
  رفتن به Galaxy Buds2 Pro

  صفحه نمایش 120 هرتزی

  120 هرتز.
  بازی روان.
  نمایش روان
  دست‌هایی که Galaxy Z Fold4 تانشده را در دست گرفته‌اند. صفحه نمایش اصلی صحنه‌ای از یک بازی مسابقه‌ای را نمایش می‌دهد. یک خودروی اسپورت در بزرگراهی سرعت می‌گیرد و پوششی از داشبورد روی صفحه نمایش قرار دارد. محتوا به‌صورت روان نمایش داده می‌شود.

  کشیدن انگشت در فیدهای خبری یا حرکت در بازی‌ها، همگی به‌صورت روان روی صفحه نمایشی انجام می‌شود که تا 120 هرتز قدرت دارد. این صفحه نمایش با سرعت پاسخگویی بالا حتی نرخ تازه‌سازی را برای بهینه‌سازی تصویر برای شما تنظیم می‌کند.12

  • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
  زنی در کنار آسانسور ایستاده است، یک Galaxy Z Fold4 تانشده را در دست گرفته و با دقت به صفحه نمایش اصلی آن نگاه می‌کند.

  فناوری باورنکردنی، طراحی بسیار مقاوم

  Galaxy Z Fold4 تاشده که در زاویه‌ای دیده می‌شود که صفحه نمایش کاور و کناره‌های پایین را نمایش می‌دهد. صفحه نمایش دارای یک تصویر زمینه گرافیکی رنگارنگ روی صفحه است. آب در حال پاشیدن به اطراف تلفن است.

  IPX8 مقاوم در برابر آب

  اولین تاشو که می‌تواند شرایط سخت را تحمل کند

  ماجراجو باشید. با داشتن یکی از نخستین تلفن‌های هوشمند ضدآب تاشو دنیا، دیگر لازم نیست نگران پیش‌بینی وضع هوا باشید.13

  خارجی

  آماده ضربه

  تمام لایه‌های Galaxy Z Fold4 از درون به بیرون با موادی ساخته شده است که نه تنها خیره‌کننده هستند، بلکه در برابر ضربه‌ها و شرایط سخت روزمره مقاومت می‌کنند. از شیشه گرفته تا فلز، تلفن‌های سامسونگ Galaxy foldables از سخت‌ترین مواد موجود ساخته شده‌اند.

  مجموعه‌ای از چهار تلفن Galaxy Z Fold4. یک تلفن از جلو در زاویه‌ای دیده می‌شود که لایه‌هایی از صفحه نمایش جدا شده است تا قدرت آن را نشان دهد. دو تلفن از کنار برای نشان دادن شکل بیرون‌زده و سه لنز دوربین عقب خطی دیده می‌شود. تلفن چهارم تا حدی باز شده است و صفحه نمایش اصلی آن به سمت جلو است. صفحه نمایش دارای یک تصویر زمینه گرافیکی رنگارنگ روی صفحه است.

  SAMSUNG CARE+‎‎

  حوادث قابل بخشش هستند

  در Samsung Care+‎‎ بدون نگرانی ثبت نام کنید تا تلفتان را از آسیب‌های ناگهانی محافظت کنید.

  در شب انعطاف‌پذیری بیشتری دارید
  دوربین عقب Galaxy Z Fold4 که از پایین با زاویه بسیار باز دیده می‌شود.

  سیستم چنددوربینه

  دوربین درجه یک که روی پای خودش است

  با دوربین عقب ارتقا یافته، Space Zoom و تصویربرداری در شب، برای اولین بار یک کیت حرفه‌ای را به شکل14 تاشو ارائه می‌دهیم. از صفحه نمایش اصلی بزرگ به عنوان نمایاب استفاده کنید تا مهارت‌های عکاسی خود را با فناوری جدید منعطف کنید.

  دوربین عقب در Galaxy Z Fold4.

  12 مگاپیکسل دوربین فوق عریض

  50 مگاپیکسل دوربین زاویه عریض

  10 مگاپیکسل 3 برابر بزرگ‌نمایی اپتیکال دوربین تله‌فوتو

  صفحه نمایش اصلی دوربین در Galaxy Z Fold4.

  4 مگاپیکسل دوربین زیر صفحه نمایش

  دوربین صفحه نمایش کاور در Galaxy Z Fold4.

  10 مگاپیکسل دوربین کاور

  تصویربرداری در شب

  عکس‌های تاریکی متفاوت هستند
  پخش

  مردی در سالنی کم‌نور از S Pen Fold Edition در Galaxy Z Fold4 استفاده می‌کند. Super Night Solution تصویربرداری در شب حرکات را روان، رنگ‌ها را پر جنب و جوش و حتی جزئیات پس‌زمینه را واضح نشان می‌دهد.

  ‎#withGalaxy‎

  وقتی روزهای پرتحرک به شب‌های پرتحرک تبدیل می‌شوند، جزئیات در تاریکی نیز واضح می‌ماند. OIS و VDIS پیشرفته ویدیو را روان می‌کند و Super Night Solution نویز را محدود می‌کند — همه این‌ها کلیپ‌های خیره‌کننده‌ای در نور کم خلق می‌کنند که شما را برای پخش مجدد تشویق می‌کند.

  مردی در کنار راه پله‌ای در سالنی کم‌نور ایستاده و به صفحه نمایش اصلی Galaxy Z Fold4 در دستش نگاه می‌کند. تصویربرداری در شب رنگ‌ها را روشن و جزئیات سوژه و پس‌زمینه را حتی در محیط تاریک واضح می‌کند.
  ‎#withGalaxy‎

  هیچ وقت برای پرتره‌های عالی دیر نیست. دوربین‌های عقب Galaxy Z Fold4 از سخت‌افزار و نرم‌افزار نوآورانه‌ای استفاده می‌کنند تا به کمک هم، نور بیشتری به عکس‌های دارای نور کم ببخشند. از غروب تا سپیده‌دم و پس از آن، یک پردازنده قدرتمند رنگ و وضوح همه عکس‌ها را به‌طور هوشمند بهبود می‌دهد.

  قدرت تفکیک بالا

  جزئیات را کشف کنید

  با دوربین 50 مگاپیکسلی زاویه عریض، حتی عکس‌های سریع نیز به شاهکارهایی با وضوح بالا تبدیل می‌شوند. عمق و وضوح را با ارتقاء‌دهنده جزئیات بالا ببرید و بهترین نماهای عکس‌هایتان را نگه دارید و تاری را کنار بگذارید.

  مردی در یک خیاطی ایستاده و به بازتاب خود در آینه نگاه می‌کند.
  عکسی نزدیک از یک کت و شلوار با دستمال در جیب جلو. خطوط پارچه متمایز هستند و رنگ‌ها به لطف ارتقاء‌دهنده جزییات بسیار زنده هستند.
  سه ژاکت در رنگ‌های مختلف با طرح‌های چارخونه در کنار یکدیگر آویزان شده‌اند. وضوح بالای عکس باعث می‌شود که بافت پارچه به وضوح دیده شود.
  ‎#withGalaxy‎

  SPACE ZOOM ‏30 برابر

  بهترین بزرگ‌نمایی Fold تاکنون

  با Space Zoom ‏30 برابر نزدیک بروید. بزرگ‌نمایی اپتیکال 3 برابر دوربین تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی با وضوح فوق‌العاده ترکیب می‌شود تا شما را بیشتر از قبل در Fold به صحنه نزدیک کند.14

  نمایی رو به بالا از پلکان مدور یک ساختمان بزرگ و امروزی. در طبقات بالاتر، مردی در‌حالی‌که به نرده‌ها تکیه داده است، دیده می‌شود. مرد دیگری دیده می‌شود که دستش را از روی نرده‌ها برای گرفتن کلاه زردی که ظاهراً در حال افتادن است دراز کرده است. سپس، نمای نزدیک از مردی در بالای پلکان دیده می‌شود. با Space Zoom ‏30 برابر، حالت غافلگیری مرد در واکنش به افتادن کلاهش ثبت می‌شود.
  ‎#withGalaxy‎

  ضروریات دوربین

  • پیش‌نمایش دوتایی

   اجازه دهید سوژه شما، برای کارگردانی خلاق بازی کند. پیش‌نمایش روی صفحه نمایش کاور ظاهر می‌شود و به آن‌ها فرصت می‌دهد تا قبل از عکس گرفتن، خود را تنظیم کنند و به بهترین شکل ظاهر شوند.15

  • نمای عکس گرفتن

   نمای عکس گرفتن، مثل یک مانیتور عکس در جیب شما، پیش‌نمایش عکس‌هایی را که به‌تازگی گرفته‌اید را به شما نشان می‌دهد، بنابراین می‌توانید به‌راحتی بررسی کنید و دوباره عکس بگیرید.

  • سلفی دوربین عقب

   با کیفیت بالا سلفی بگیرید. صفحه نمایش کاور به‌عنوان نمایاب عمل می‌کند و به شما امکان می‌دهد با دوربین عریض 50 مگاپیکسلی بهترین زاویه خود را ثبت کنید.

  • Expert RAW

   وقتی Expert RAW را دانلود می‌کنید، سطح عکاسی حرفه‌ای ارتقا پیدا می‌کند. روی عکس‌هایتان کاملاً کنترل داشته باشید و فایل‌های RAW را مستقیماً در Gallery خود ذخیره کنید.16

  • ویرایش با هوش مصنوعی

   اکنون مرحله پس‌تولید روی تلفن شما انجام می‌شود. با استفاده از «ریمستر عکس» به‌راحتی عکس‌ها را روتوش کنید و چیزهایی را که نمی‌خواهید با «پاک‌کن اشیا» حذف کنید.

  QUICK SHARE

  عکس‌ها عالی هستند. اکنون آن‌ها را به‌اشتراک بگذارید

  خاطرات را بلافاصله به‌اشتراک بگذارید. قبل از تمام شدن شب، فایل‌های بزرگ مانند فیلم‌ها و عکس‌های با وضوح بالا را برای دوستان خود ارسال کنید. کافی است پنل اشتراک‌گذاری را بالا بکشید، نام‌ها را انتخاب کنید و برای ارسال ضربه بزنید.17

  • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

  رفتن به تجربه متصل
  Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4 هر در حالت تانشده در صفحه نمایش اصلی خود دیده می‌شوند. روی صفحه نمایش Galaxy Z Fold4 برنامه Gallery با پانل Quick Share نمایش داده می‌شود. روی صفحه نمایش Galaxy Z Flip4 صفحه شناور Quick Share در حال نمایش است که عکسی از Gallery تلفن دیگری را در حال دانلود از طریق Quick Share نشان می‌دهد.

  قدرت متصل Samsung Galaxy

  *Galaxy Z Flip4،‏ Galaxy Watch5 و Galaxy Buds2 Pro جداگانه فروخته می‌شوند.

  Smart Switch

  کار را از جایی که ترک کرده‌اید ادامه دهید

  مهم نیست چه دستگاهی را برای استراحت کنار گذاشته‌اید، برنامه‌ها، عکس‌ها، پیام‌ها و حتی تنظیمات مورد علاقه خود را تنها با چند مرحله ساده به Galaxy Z Fold4 جدید منتقل کنید.18

  • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
  رفتن به Smart Switch
  یک دستگاه تاشوی قدیمی‌تر که از پشت دیده می‌شود و یک Galaxy Z Fold4 تاشده از سمت صفحه نمایش کاور دیده می‌شود. تلفن‌ها پشت به پشت قرار گرفته‌اند و نماد Smart Switch در مرکز قرار دارد. در صفحه نمایش Galaxy Z Fold4 برنامه Smart Switch اجرا شده است که نشان می‌دهد انتقال داده‌ها از دستگاه قدیمی در حال انجام است.
  GALAXY EXCELLENCE مهارت ذاتی است
  • پردازنده 4 نانومتری

   قدرت بیشتر در اختیار شما

   از تماس‌های ویدیویی گرفته تا ویرایش‌های سریع، کارهای روزمره شما باید بدون دردسر انجام شود. و با قدرتمندترین تراشه در سامسونگ Galaxy foldable این اتفاق خواهد افتاد.19

  • باتری دوگانه هوشمند

   توانی فراتر از آرزوها

   به نحوی طراحی شده است تا نیاز روزانه شما را برآورده کند. دو باتری مجموعاً 4400 میلی‌آمپر ساعت (معمولی) برای تأمین انرژی روزانه شما، سپس با قابلیت شارژ سریع در یک چشم به هم زدن سوخت‌گیری کنید.20, 21, 22

  • حافظه

   فضای کافی برای الهامات ذهنی شما

   از شر کیفتان خلاص شوید و فایل‌ها، عکس‌ها و هر چیز دیگری را با خود در دستتان داشته باشید. با فضای ذخیره‌سازی بسیار زیاد، فرصت کافی برای ایجاد تعادل بین کار و زندگی خواهید داشت.23

  • اثر انگشت کناری

   دسترسی VIP با یک لمس

   ماسک زده‌اید؟ عینک آفتابی زده‌اید؟ مشکلی نیست — صفحه نمایش اصلی فقط با یک لمس باز می‌شود. تنها با قرار دادن یک انگشت در کنار صفحه، قفل تلفن به سرعت و با دقت باز می‌شود.

  • SAMSUNG KNOX

   امنیت چندلایه

   با Samsung Knox داده‌های خصوصی خود را خصوصی نگه دارید. امنیت چند لایه از طریق سخت‌افزار و نرم‌افزار، حفاظتی در سطح صنایع دفاعی ارائه می‌دهد.

  • One UI

   آنچه شما نیاز دارید، در جایی که به آن نیاز دارید

   صاحبان Fold می‌دانند منحصر به فرد بودن به چه معناست. One UI به شما امکان می‌دهد تجربه دیجیتال خود را مطابق با سبک و نحوه استفاده از تلفن Android سفارشی کنید.

  پرسش‌های متداول

  • Galaxy Z Fold4 در سه رنگ سبز خاکستری، مشکی و بژ عرضه می‌شود. هر کدام را که انتخاب کنید، نباید این رنگ‌ها را ازدست دهید.

   رفتن به رنگ‌ها
  • Galaxy Z Fold4 سبک‌تر و بادوام‌تر از نسل قبلی خود است. اکنون این تلفن دارای سریع‌ترین پردازنده در سری Samsung Galaxy Z Fold است. Galaxy Z Fold4 با برنامه‌های بیشتر که برای صفحه نمایش بزرگ و تاشوی آن بهینه‌سازی شده است کامل‌ترین دستگاه چندوظیفگی شماست.6

  • دوربین عریض Galaxy Z Fold4 به 50 مگاپیکسل افزایش یافته است و دوربین تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی اپتیکال 3 برابری بهبود یافته است و Space Zoom‏ را با بزرگ‌نمایی 30 برابری ارائه می‌کند که بالاترین بزرگ‌نمایی ارائه‌شده توسط ما است. اکنون با15 عکس‌های روشن‌تر و دقیق‌تر در نور کم می‌توانید از تجربه برتر تصویربرداری در شب لذت ببرید.

   رفتن به دوربین
  • بله، می‌توانید از S Pen Fold Edition و S Pen Pro در Galaxy Z Fold4 استفاده کنید. اما قلم‌های S Pen مربوط به مدل‌های دیگر ممکن است باعث آسیب به صفحه نمایش شود و نباید در Galaxy Z Fold4 استفاده شود.7

   رفتن به S pen
  • اندازه صفحه نمایش اصلی Galaxy Z Fold4 ‏‏7.6 اینچ و صفحه نمایش کاور آن به‌صورت قطری 6.2 اینچ است. هنگام محاسبه گوشه‌های گرد، صفحه نمایش‌ها به ترتیب 7.4 اینچ و 6.1 اینچ هستند.1, 2

   رفتن به نمای فراگیر
  • Galaxy Z Fold4 برای چندوظیفگی عالی است. این تلفن به شما امکان می‌دهد صفحه را برای استفاده هم‌زمان از حداکثر سه برنامه تقسیم کنید و حتی از کشیدن و رها کردن بین برنامه‌ها نیز پشتیبانی می‌کند.6 با نوار وظیفه بهبودیافته، به‌سرعت بین برنامه‌ها جابه‌جا شوید و با نمای چندگانه، تعداد بیشتری از برنامه‌های مورد علاقه‌تان را مشاهده کنید.5

   رفتن به چندوظیفگی

  مشاهده Galaxy Z Fold4 در واقعیت افزوده

  باز کردن در واقعیت افزوده

  چرا Galaxy

  Galaxy شما. آنگونه که شما می‌خواهید.

  دستگاه‌های Galaxy راه‌های بیشتری برای اتصال به شما می‌دهند و این آزادی را به شما می‌دهند تا تجربه‌تان را دقیقاً مطابق میل خود بسازید.

  بررسی بیشتر