با مراکز مجاز دریافت و ارسال موبایل و تبلت سامسونگ آشنا شوید

بدینوسیله  مراکز مجاز دریافت و ارسال گوشی های موبایل و تبلت سامسونگ معرفی میگردند. 

پیرو جدیدترین طرح شرکت سامسونگ در راستای ساده‎  تر کردن روند خدمات رسانی به کاربران تلفن همراه و به منظور فراهم ساختن امکان دسترسی به خدمات پس از فروش، حتی در دورافتاده ترین نقاط کشور،  این مراکز با نام مراکز دریافت و ارسال گوشی های موبایل و تبلت گشایش یافته و آغاز به کار خواهند کرد.

این مراکز پس از تشخیص نوع ایراد، دستگاه نیازمند تعمیر را مطابق استانداردهای سامسونگ و با در نظر گرفتن تمامی مسائل ایمنی دستگاه، از جمله بیمه معتبر و بسته بندی مناسب در جعبه های مختص ارسال و دریافت گوشی تلفن همراه، به مراکز اصلی خدمات پس از فروش ارسال می نمایند. در مرحله بعد دستگاه توسط تکنسین های مجرب سامسونگ تعمیر شده و در خاتمه به مراکز مذکور بازگردانده می شود تا به مشتریان تحویل گردد.

با هدف تامین آرامش خاطر کاربران از بابت دریافت خدمات در سطح استاندارد جهانی، کنترل کیفیت و استفاده از قطعات اصلی سامسونگ، برآن شدیم تا نشان ویژه ای برای مراکز مجاز مخصوص دریافت و ارسال گوشی ها و تبلت های سامسونگ طراحی کنیم تا این مراکز از سایر فروشگاه های متفرقه ارائه دهنده تعمیرات متمایز گردند.

نشان اختصاصی این مراکز که حاوی کد مرکز دریافت و ارسال مورد نظر میباشد (طرح ذیل)  برروی شیشه مراکز مجاز دریافت و ارسال نصب گردیده است و از این پس مشتریان محترم تلفن همراه سامسونگ خواهند توانست با خیالی آسوده دستگاه های خود را جهت تعمیر به این مراکز تحویل دهند.

نشان اختصاصی مراکز مجاز دریافت و ارسال موبایل و تبلت سامسونگ

نشان اختصاصی مراکز مجاز دریافت و ارسال موبایل و تبلت سامسونگ

برای اطلاع از نزدیک ترین مراکز رسمی خدمات پس از فروش موبایل سامسونگ کافی است تا با مرکز تماس موبایل سامسونگ به شماره ۴۲۱۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات مکانی، از ساعات فعالیت این مراکز نیز آگاه شوید.

مرکز تماس سامسونگ همچنین پاسخگوی سوالات فنی و عمومی کاربران در مورد تلفن همراه و صحت و اعتبار ضمانت نامه دستگاه خواهد بود. علاوه براین کاربران گوشیهای سامسونگ به کمک نرم افزار Smart Tutor میتوانند از طریق اینترنت به کارشناسان مجرب مرکز تماس موبایل سامسونگ متصل شوند و مشکلات فنی خود را از راه دور و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز خدمات، برطرف کنند.