پس از شست وشو، چگونه حالت خشک کن خودکار را تنظیم کنیم؟

آخرین تاریخ به روز رسانی : اوت ۱۸. ۲۰۲۰

با ماشین­ های لباسشویی سامسونگ می ­توانید لباس­ هایتان را بلافاصله پس از شست ‌وشو و بدون هیچ گونه نگرانی خشک کنید. اگر می خواهید لباس­ هایتان را بلافاصله پس از شست ‌وشو خشک کنید، مراحل زیر را انجام دهید.

تنظیم حالت شست‌ وشو و خشک کن همزمان

گزینه ‌ی خشک ­کن، با گرم کردن فضای داخلی ماشین لباسشویی، زمان خشک ­کردن را به حداقل یا به صفر می ‌رساند. پس از انتخاب خودکار برنامه ‌ی‌ شست ‌وشوی استاندارد و شروع آن، امکان تغییر برنامه وجود ندارد.

 

مرحله 1) برای روشن کردن ماشین لباسشویی، دکمه ‌ی پاور را فشار دهید.

مرحله 2) با چرخاندن عقربک انتخاب برنامه، برنامه ‌ی مورد نظر را انتخاب کنید.

مرحله 3) با فشردن دکمه ‌ی Dry level، این گزینه را انتخاب کنید.

مرحله 4) بر اساس حجم لباس ­ها، شوینده و نرم­ کننده را اضافه کنید.

مرحله 5) برای شروع فرایند شست ‌وشو و خشک­ کردن، دکمه Start/Pause را فشار دهید.

در حال بارگیری

نکته:

  • برخی از لباس ­ها را نمی ‌توان در دماهای پایین و به ‌طور کامل خشک کرد، چرا که ممکن است شکلشان تغییر کند. از شست‌ وشوی این نوع لباس ها خودداری کنید.
  • طی شست ‌وشو و خصوصاً، خشک­ کردن ممکن است دور لاستیک لباسشویی، گَرد و غبار جمع شود. در نتیجه، بعد از اتمام فرایند خشک­ کردن، حتماً آن را تمیز کنید.
هشدار: پس از اتمام برنامه خشک کردن، مراقب داغ بودن درب و محفظه باشید.

  • دمای داخل دستگاه در طول فرایند خشک­ کردن بسیار زیاد است. در نتیجه، برای کاهش حرارت، یا باید درب آن را نیمه باز بگذارید یا به مدت 30 تا 45 دقیقه صبر کنید تا فرایند خشک­ کردن تمام شود.
  • اگر پیامی مبنی بر داغ بودن ماشین لباسشویی دریافت کردید بدین معناست که حرارت دستگاه بیش از حد زیاد است. اگر 30 دقیقه صبر کنید، دستگاهِ آماده ­به ­کار خُنک می­ شود و می ­توانید درب آن را باز کنید.
  • توجه داشته باشید که ممکن است قطعات فلزی متصل به لباس ­ها نیز داغ باشند. 

از نظرات شما متشکریم