نحوه پشتیبان گیری (Back up) خودکار از اطلاعات گوشی گلکسی

آخرین تاریخ به روز رسانی : مارس ۰۳. ۲۰۲۲

با پشتیبان­ گیری از اطلاعات گوشی هوشمندتان، خود را برای بدترین شرایط آماده کنید. حتی می ­توانید امکان پشتیبان ­گیری خودکار را در گوشیتان ایجاد کنید و از امنیت همیشگی اطلاعاتتان مطمئن شوید.

 

پیش از اجرای راهکارهای پیشنهادی زیر، مطمئن شوید که نرم ­افزار و برنامه ­های مرتبط دستگاهتان به جدیدترین نسخه ارتقا یافته است. لطفاً نرم ­افزار گوشیتان را به ترتیب­ مراحل زیر بروزرسانی کنید.

 

مرحله 1. به قسمت Settings > Software update بروید.

مرحله 2. روی Download and install ضربه بزنید. 

مرحله 3. دستورات روی صفحه را دنبال کنید.

امکان یکپارچه ­سازی وان­ درایو با گوشی­ های سری گلکسی (مجهز به اندروید نسخه 10 به بالا) وجود دارد. در نتیجه، کاربران می ­توانند تصاویر و ویدئوها را مستقیماً از برنامه گالری وارد وان­ درایو کنند. اگر گوشیتان حداقل مشخصات لازم را دارد، می ­توانید به Galaxy Settings بروید و با اتصال حساب وان­ درایوتان، از آن برای پشتیبان گیری استفاده کنید. تمام تصاویر و ویدئوهای موجود در سامسونگ کلود را نیز می ­توانید به وان ­درایو منتقل کنید.

 

مرحله 1. به قسمت Gallery بروید و روی More options (سه نقطه عمودی) ضربه بزنید.  

مرحله 2.  به قسمت Settings بروید و روی Cloud Sync ضربه بزنید.

در حال بارگیری

مرحله 3. پس از متصل کردن حساب وان­ درایو، دستوارت ظاهرشده را دنبال کنید.

نکته: بسته به مدل دستگاه و نسخه نرم­ ­افزاری آن ممکن است تصویر صفحه نمایش و منوها متفاوت باشد.

 

اگر متوجه رفتار غیرعادی گوشی­، تبلت یا لوازم جانبی سامسونگ شدید، سوالتان را از طریق برنامه Samsung Members برای ما ارسال کنید.

 

به کمک این برنامه می ­توانیم موضوع را دقیق ­تر بررسی کنیم. اطلاعات به صورت ناشناس و­ فقط تا زمان پایان بررسی ­ها­ نگهداری خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گزارش خطا به بخش نحوه استفاده از برنامه Samsung Members مراجعه کنید.

 

از نظرات شما متشکریم