راه حل مشکل نمایش علامت تعجب روی صفحه نمایش گلکسی فیت

آخرین تاریخ به روز رسانی : اوت ۰۹. ۲۰۲۰

به کمک صفحه AMOLED تمام ­رنگی می­ توانید اطلاعات مربوط به سلامتیتان را به صورت بلادرنگ و به سرعت دریافت کنید. با این حال، گاهی اوقات علامت تعجبی روی صفحه پدیدار می ­شود و باقی می­ ماند. در ادامه، مفهوم علامت تعجب در گلکسی فیت و نحوه به­ روزرسانی و راه­ اندازی مجدد دستگاه بلااستفاده توضیح داده شده است.

 

پیش از اجرای راهکارهای پیشنهادی زیر، مطمئن شوید که نرم ­افزار و برنامه ­های مرتبط دستگاهتان به جدیدترین نسخه ارتقا یافته است. لطفاً نرم ­افزار گوشیتان را به ترتیب­ مراحل زیر به ­روزرسانی کنید.

 

مرحله 1. به قسمت Settings > Software update بروید.

مرحله 2. روی Download and install ضربه بزنید. 

مرحله 3. دستورات روی صفحه را دنبال کنید.

مفهوم علامت تعجب روی صفحه نمایش گلکسی فیت

 

علامت ! وقتی پدیدار می­ شود که به ­روزرسانی نرم­ افزار از طریق اتصال بلوتوثی بین گلکسی فیت و گوشی با مشکل مواجه می ­شود.

در حال بارگیری

نحوه به روزرسانی دستگاه گلکسی فیت

 

به کمک سرویس به ­روزرسانی از راه دور نرم ­افزار (FOTA) و از طریق برنامه ابزارهای پوشیدنی گلکسی می ­توانید گلکسی فیت را مستقیماً به جدیدترین نسخه نرم­ افزاری ارتقا دهید. از طریق برنامه ابزارهای پوشیدنی گلکسی می­ توانید نرم­ افزار گوشی متصل­ شده را نیز ارتقا دهید.

 

مرحله 1. برنامه Galaxy Wearable را باز کنید و از طریق این برنامه دوباره به گوشی وصل شوید.

مرحله 2. نرم ­افزار مچ­ بند را در برنامه Galaxy Wearable دانلود و نصب کنید. برای این کار، روی Home > Update band software > Download and install ضربه بزنید.

در حال بارگیری

مرحله 3. دستورات ظاهرشده را دنبال کنید.

مرحله 4. برای تکمیل فرایند به­ روزرسانی نرم ­افزار، گلکسی فیت به صورت خودکار راه­ اندازی می ­شود.

نکته:

  • برای جلوگیری از قطع ارتباط با گوشی در طول به­ روزرسانی مچ ­بند، گوشی را به مچ ­بند نزدیک کنید.
  • بسته به مدل دستگاه و نسخه نرم­ افزاری آن ممکن است تصویر صفحه نمایش و منوها متفاوت باشد. 

اگر متوجه رفتار غیرعادی گوشی، تبلت یا ابزارهای پوشیدنی سامسونگ شدید، سوالتان را از طریق برنامه اعضای سامسونگ  برای ما ارسال کنید.

 

به کمک این برنامه می ­توانیم موضوع را دقیق ­تر بررسی کنیم. اطلاعات به صورت ناشناس و­ فقط تا زمان پایان بررسی­ ها­ نگهداری خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گزارش خطا به بخش نحوه استفاده از برنامه اعضای سامسونگ مراجعه کنید.

از نظرات شما متشکریم