Neo QLED

شگفتی پایان نمی‌یابد، تکامل پیدا می‌کند.

Neo QLED تصویر پویا با رنگ آبی در صفحه به نمایش گذاشته می‌شود. Neo QLED تصویر پویا با رنگ آبی در صفحه به نمایش گذاشته می‌شود.
عصر فناوری Neo QLED امروز آغاز می‌شود

جزئیات مخفی و کنتراست پررنگ را آشکار کنید

طراحی انقلابی که حواس‌پرتی را برطرف می‌کند

نوآوری‌های صدا بازتعریف شده است

بدانید که چه چیز صدای Neo QLED را بهتر از همیشه می‌کند

کارهای حیرت‌انگیز بیشتری
با Neo QLED انجام دهید

Neo QLED چگونه می‌تواند زندگی روزانه شما را بهبود بخشد

نوآوری بیشتر را بیافزایید تا تجربه زندگی را کامل کنید

Neo QLED حتی با افزونه‌های صحیح بهتر است

Neo QLED خود را انتخاب کنید

مدل‌های QLED سامسونگ، Q60A‏، Q80A‏، QN90A و QN900A را مقایسه کنید که تصویر شفاف با کیفیتی روی پایه‌های متفاوت تلویزیون مقایسه کنید. مدل‌های QLED سامسونگ، Q60A‏، Q80A‏، QN90A و QN900A را مقایسه کنید که تصویر شفاف با کیفیتی روی پایه‌های متفاوت تلویزیون مقایسه کنید.

* لوازم جانبی (مانند ماوس و صفحه کلید) جداگانه فروخته می‌شود. 

* سرویس Samsung Health در ایالات متحده، کانادا، کره و بریتانیا ارائه می‌شود. دستگاه‌های دارای قابلیت Smart Trainer در کشورهای مختلف فرق می‌کند. شرکای ارائه‌دهنده خدمات و محتوا در هر منطقه فرق می‌کند.

* داشتن لوازم جانبی سازگار تکمیلی (مانند دوربین) الزامی است (برای کسب اطلاعات بیشتر به [*] مراجعه کنید). جداگانه فروخته می‌شود.

* تصاویر شبیه‌سازی شده و فقط برای اهداف نمایشی است. ظاهر و ویژگی‌های طراحی که تأثیری بر عملکرد محصول نمی‌گذارد ممکن است هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.

* تجربه تماشا ممکن است بسته به نوع محتوا و فرمت آن متفاوت باشد. ارتقاء وضوح ممکن است در مورد اتصال کامپیوتر شخصی و حالت بازی صدق نکند.

* برای شارژ کردن کنترل از راه دور با انرژی نوری، کنترل تلویزیون را طوری قرار دهید که صفحه نوری آن رو به بالا باشد. آن را درحالی‌که چراغ‌ها روشن است، در اتاق نشیمن بگذارید. همچنین می‌توانید آن را نزدیک پنجره بگذارید تا غرق در نور طبیعی خورشید شود.

* لطفاً برای هر مدل به صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.