ماشین لباسشویی درب از جلو مدل P149‏، 9 کیلوگرمی

P149SIHU/HAC

The item is in the cart.

فناوری Ecobubble™‎ - روشی بی‌نظیر برای تمیز کردن لباس‌ها

فناوری پیشرفته Ecobubble™‎ کف‌های شوینده‌ای را می‌سازد که سریعتر از مواد شوینده غلیظ در داخل پارچه نفوذ می‌کند. لباس‌ها را در آب سرد با همان اثربخشی آب گرم بشویید. آب سرد برای لباس‌های شما بی‌ضرر است، و از پارچه‌های دافع آب محافظت می‌کند.

فناوری Ecobubble™‎ - روشی بی‌نظیر برای تمیز کردن لباس‌ها

روشی بی‌نظیر برای تمیز کردن لباس‌ها

فناوری پیشرفته Ecobubble™‎ قبل از شروع چرخه، از مواد شوینده به کمک آب و هوا کف‌های شوینده تولید می‌کند که سریعتر از مواد شوینده غلیظ در داخل پارچه نفوذ می‌نماید. لباس‌ها را در آب سرد با همان اثربخشی آب گرم بشویید. آب سرد برای لباس‌های شما بی‌ضرر است، و از پارچه‌های دافع آب محافظت می‌کند. * تست‌شده مطابق با IEC 60456 Ed.5/ ظرفیت شستشوی 4 کیلوگرم/Super Eco Wash در آب سرد (WF80F5E5U4W) در مقایسه با پارچه کتان 40° (WF906). هربار ممکن است نتایج متفاوتی حاصل شود.

روشی بی‌نظیر برای تمیز کردن لباس‌ها

موتور دیجیتال اینورتر - بادوام و کم‌مصرف

موتور دیجیتال اینورتر فاقد بُرس است، بنابراین در مقایسه با موتورهای معمولی، با دماهای سردتر کار می‌کند و انرژی کمتری مصرف می‌نماید. و چون تعداد قطعات متحرک آن کمتر است، از چرخه عمر طولانی‌تری نیز برخوردار می‌باشد. به همین خاطر است که سامسونگ توانسته 10 سال ضمانت برای ماشین‌های لباسشویی نسل بعد ما قرار دهد.

موتور دیجیتال اینورتر  - بادوام و کم‌مصرف

بادوام و کم‌مصرف

موتور اینورتر دیجیتال فاقد بُرس است، بنابراین در مقایسه با موتورهای معمولی، با دماهای سردتر کار می‌کند و انرژی کمتری مصرف می‌نماید. و چون تعداد قطعات متحرک آن کمتر است، از چرخه عمر طولانی‌تری نیز برخوردار می‌باشد. به همین خاطر است که سامسونگ توانسته 10 سال ضمانت برای ماشین‌های لباسشویی نسل بعد ما قرار دهد.

بادوام و کم‌مصرف

سوراخ‌های ریزتر برای مراقبت بیشتر از پارچه!

شکل کارآمد دیگ الماسی جدید به خاطر حرکت در امتداد خط منحصر به‌فرد دیگ، به شستشوی لطیف لباس‌های شما کمک می‌کند. علاوه بر این، حفره های کوچک خروج آب از بهم چسبیدن پارچه‌ها و نهایتاً آسیب دیدن آنها جلوگیری می‌کند. اکنون خیالتان راحت است که حتی با نازک‌ترین و ظریف‌ترین بافت لباس‌هایتان هم در دیگ الماسی‌شکل نوین این لباسشویی به آرامی و لطافت برخورد می‌شود.

سوراخ‌های ریزتر برای مراقبت بیشتر از پارچه!

کارایی طولانی‌تر هیترهای ضد رسوب

مد پوشاک ممکن است هربار عوض شود، ولی هیتر سرامیکی و بادوام سامسونگ به این معناست که لباسشویی شما برای شستشوی سال‌های متمادی آماده کار است. سیستم‌های گرماده سرامیکی از تجمع ترکیبات کلسیم جلوگیری می‌کنند. انباشت کلسیم موجب جذب بیشتر برق بوده و برای پاکسازی ترکیبات کلسیم نیاز به مواد شوینده مخصوص است. قابلیت گرمادهی سریع سیستم‌های گرماده سرامیکی به افزایش راندمان انرژی کمک می‌کند، که خود منجر به کاهش هزینه‌ها در قبض برق بعدی شماست.

کارایی طولانی‌تر هیترهای ضد رسوب

قدرت یکنواخت

فناوری «کنترل ولتاژ سامسونگ» ماشین لباسشویی را از خطرات شوک‌های شدید و حتی ولتاژهای پایین مصون نگه می‌دارد، و همین باعث حفظ طول عمر ماشین لباسشویی می‌شود. همچنین این فناوری برجسته٬ پس از قطعی برق٬ خود به خود از نو شروع به کار می‌کند تا لباس‌های شما نیز سالم بماند.

قدرت یکنواخت

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد