NA3000H Pianurë me gaz me nxehtësi të fuqishme

NA3000H Pianurë me gaz me nxehtësi të fuqishme

NA64H3010AS/L1

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Nxehtësi e fuqishme për të gatuar më shpejt

Ngrohje e Fuqishme

4 vatra ofrojnë një fuqi mbresëlënëse - Kështu që mund të shijoni nxehtësinë ekstreme për gatim të shpejtë dhe intensiv, ose mund të vloni ujë dhe të përgatitni ushqim shumë më shpejt.

Udhezime instalimi:

Jo më ngritje

Grillë Hekuri e Pafundme

Një Grillë Hekuri e Pafundme që ju lejon të lëvizni enët e kuzhinës lehtë dhe në mënyrë të sigurtë. Edhe enët më të rënda do të rrëshqasin përgjatë binarëve të saj pa lëvizur, pa u munduar t’i hiqni ato. Gjithashtu mund të pastrohet lehtësisht në një pjatalarëse.

Specifikimet

  • Numri i bekut 4 secila
  • Lloji i instalimit I përfshirë
  • Neto (GjxLxTh) 600x95x510 mm

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.