Pianurë e integruar me gaz 10.3 kW

Pianurë e integruar me gaz 10.3 kW

NA64H3041BS/L1

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Ngrohje e fuqishme

Pjanura me gaz Samsung përmban 4 vatra që ofrojnë një fuqi mbresëlënëse prej 10.1kW - më e madhja në klasin e saj. Kështu që mund të shijoni nxehtësinë ekstreme për gatim të shpejtë dhe intensiv, si për shembull skuqjen dhe përvëlimin. Ose mund të vloni ujë dhe të gatuani ushqim shumë më shpejt. Pra, nëse jeni me nxitim ose doni t’i vendosni vulën e shijes ushqimit tuaj, ka një sobë që i përshtatet nevojave tuaja të gatimit.

Udhezime instalimi:

Fuqi e trefishtë gatimi

Triple Crown Burner i pjanurës me gaz Samsung krijon një nxehtësi të fortë për të gatuar shumë më shpejt dhe për të maksimizuar aromën dhe cilësinë e ushqimit tuaj. Duke kombinuar tre unaza koncentrike të flakës në një vatër të madhe dhe të fuqishme, prodhon nxehtësi të fuqishme dhe të menjëhershme, kështu që është ideale për tiganët e mëdhenj dhe gatimet e shpejta, si skuqjet.

Mos ngri - rrëshqit!

Pjanura me gaz Samsung përmban një grillë me dizajn të pafund që ju lejon të lëvizni enët e kuzhinës me lehtësi dhe siguri. Edhe enët dhe tenxheret më të rënda do të rrëshqasin përgjatë binarëve të saj të pandërprerë, pa u munduar t’i ngrini ato. Shenja të thjeshta treguese gjithashtu tregojnë se janë vendosur në qendër mbi nxehtësinë optimale. Dhe e gjithë grilla mund të pastrohet lehtësisht në një pjatalarëse.

Skuq në mënyrë të sigurtë

Pjanura me gaz Samsung ka një tigan grille të dizenjuar posaçërisht që ju lejon të gatuani duke përdorur një tigan më efikas dhe të sigurtë. Dizajni i saj rrethor i përshtatet fort vatrës, kështu që tigani juaj apo enë të tjera të mëdha mbahen në mënyrë të qëndrueshme dhe nuk do të përmbysen aksidentalisht. Gjithashtu siguron që të jetë gjithmonë në vendin e duhur, në mënyrë që nxehtësia të shpërndahet shpejt dhe në mënyrë të barabartë dhe të shijoni ushqimin e skuqur të shijshëm.

Specifikimet

  • Numri i bekut 4 secila
  • Lloji i instalimit I integruar
  • Neto (GjxLxTh) 600x95x510 mm

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.