C61R2AAST Pianurë qeramike, 6000 W

C61R2AAST Pianurë qeramike, 6000 W

C61R2AAST/BOL

  • C61R2AAST

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Sipërfaqe Qeramike

Dizajni elegant dhe i sofistikuar i jep kuzhinës suaj një pamje ekskluzive. Kënaqësia në gatim e bën çdo pjatë më të shijshme!

Sipërfaqe Qeramike Sipërfaqe Qeramike

Pastrohet vetëm me një të fshirë

Derdhja e ushqimit nuk është aspak problem për sipërfaqen qeramike të gatimit prej xhami të-lehtë-për-t'u pastruar Samsung. Me një dizajn të butë, ergonomik, pastrimi i ushqimit të derdhur si dhe shenjat e yndyrës pastrohen fare lehtë me një kalim të vetëm të një lecke të butë pastruese. Sipërfaqja e qeramikës madje duke mos u nxehur aq shumë sa pianurat e zakonshme, nuk e than ushqimin. Kështu kohën mund ta shpenzoni duke fshirë pjatën dhe jo pianurën.

Pastrohet vetëm me një të fshirë Pastrohet vetëm me një të fshirë

Kontroll Smart me Prekje

Gatim që përgjigjet! Sipërfaqja jonë qeramike e gatimit veçon 4 zona të teknologjisë së lartë të gatimit me sipërfaqe të fuqishme nxehtësie për ngrohjen e ushqimit tuaj.

Kontroll Smart me Prekje Kontroll Smart me Prekje

Specifikimet

  • Elementi i ngrohësit Qeramikë
  • Lloji i instalimit Inkaso
  • Jashtë (GjxLxTh) 575mm*52.6mm*505
  • Pesha (neto) 7.5kg

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Manuali i përdorimit dhe shkarkimet Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.