CTR164NC01 Pianurë qeramike, me prekje, 7kW

CTR164NC01 Pianurë qeramike, me prekje, 7kW

CTR164NC01/BOL

  • CTR164NC01

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Sipërfaqe qeramike

Dizajni elegant dhe i sofistikuar i jep kuzhinës suaj një pamje ekskluzive. Gatimi me plot kënaqësi i bën gatimet tuaja edhe më të shijshme!

Udhëzime instalimi:

Siguria automatike

Lëreni Samsung që t'ju qetësojë mendjen me mbylljen tonë të sigurisë që garanton që pajisjet tona të fiken kur ju doni që ato të fiken. Ne ofrojmë gjithashtu edhe një bllokim sigurie për fëmijët për t'i mbajtur duart e tyre të vogla larg rreziqeve.

Një fshirje e thjeshtë është i gjithë pastrimi që nevojitet

Me sipërfaqen e gatimit në xham qeramik "e lehtë për t'u pastruar" nga Samsung derdhjet e mëdha nuk janë më problem. Me dizajnin e lëmuar dhe ergonomik, pastrimi i derdhjeve dhe i spërkatjeve të yndyrës është po aq i lehtë sa një fshirje e shpejtë me një leckë të butë. Dhe duke qenë se pianura nuk nxehet aq sa sipërfaqet e tjera elektrike të gatimit, derdhjet nuk digjen mbi të. Prandaj, mund të kaloni më shumë kohë duke pastruar pjatën sesa pianurën.

Zona shumëpërdorimëshe e mban gatimin tuaj në formë.

U thoni miqve tuaj të vijnë të uritur sepse vatrat e gatimit me qeramike nga Samsung përmbajnë zona shumëpërdorimëshe që akomodojnë me lehtësi çdo formë tenxhereje apo tave. Nëse variacioni është vërtet ajo që i jep shije jetës, atëherë zona shumëpërdorimëshe ju ndihmon ta mbani botën tuaj të shijshme.

Specifikimet

  • Numri i bekut 4 EA
  • Neto (GjxLxTh) 575x505x52.6 mm

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
  • Manuali i përdorimit
    ANGLISHT, BULLGARISHT, KROATISHT, MAQEDONISHT, RUMANISHT, SERBISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.