NK7000MM Aspirator me sistem ventilimi të fuqishëm

NK7000MM Aspirator me sistem ventilimi të fuqishëm

NK24N9804VB/UR

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Zgjidhni kapacitetin tuaj

 • Rifreskon ajrin qetësisht
  Sistemi i ajrimit të fuqishëm
 • Kontroll i kombinuar
  Lidhja Automatike
 • Kontroll pa mundim
  Sensor Automatik
 • Elegant pa ndërprerje
  Dizajn Premium

Rifreskon ajrin qetësisht

Sistemi i ajrimit të fuqishëm

Siguroni një mjedis të rehatshëm dhe të shëndetshëm gatimi me ajrimin e duhur. Një Sistem i ajrimit të fuqishëm pothuajse pa zhurmë rifreskon ajrin në një çast. Duke përdorur Përforcuesin, ka një kapacitet mahnitës të thithjes prej 737 metra kub në orë. Kështu që eliminon avullin, tymrat dhe erërat jashtëzakonisht shpejt dhe qetë.

Udhëzime instalimi:

Kontroll i kombinuar

Lidhja Automatike

Kurseni kohën dhe përpjekjet për kontrollimin veç e veç të aspiratorit dhe sobës. Lidhja Automatike* lidhet me valë dhe tregon gjendjen e tyre. Ju lejon të kontrolloni aspiratorin duke përdorur kontrollet me një prekje të sobës. Mund t’i ndizni dhe fikni ato menjëherë së bashku dhe të gëzoni leverdinë më të fundit.

* E disponueshme vetëm kur përdoret në kombinim me sobën Samsung.

Kontroll pa mundim

Sensor Automatik

Gëzojuni një mjedisi të këndshëm gatimi pa pasur nevojë të kontrolloni aspiratorin. Një Sensor Automatik* optimizon shpejtësinë e ventilatorit duke ndjerë avujt nga soba. Gjithashtu e mban ventilatorin në punë për 10 minuta për të hequr tymërat e mbetur. Kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni kurrë se nuk është duke punuar me shpejtësinë e duhur.

* E disponueshme vetëm kur përdoret në kombinim me sobën Samsung.

Elegant pa ndërprerje

Dizajn Premium

Përmirësoni shtëpinë tuaj dhe krijoni një kuzhinë elegante dhe me pamje moderne. Dizajn Premium ka një profil elegant dhe finiturë mahnitëse me çelik inox të zi. Harmonizohet mirë me mobiljet e kuzhinës tuaj dhe elektroshtëpiaket e tjera, përfshirë produktet Samsung. Kështu që krijon një pamje pa ndërprerje dhe të efektshme.

Qëndron mjaft i pastër

Filtër alumini që mund të lahet

Sigurohuni që aspiratori juaj të japë një performancë të ajrimit të fuqishëm për më gjatë. Një Filtër alumini i fuqishëm dhe i lehtë për t’u mirëmbajtur tërheq vajin dhe pluhrin përpara sesa të bllokojë motorrin ose të pengojë rrjedhjen e ajrit. Ka nevojë të lahet vetëm çdo 3-4 javë. Dhe mund të lahet dhe është aq i vogël sa të futet në lavapjatë.

Kontrolli në majën e gishtërinjve

Kontrolli me prekje

Gëzoni kontroll shumë më të thjeshtë me Kontrollin me prekje. Ekrani i shndritshëm LED është i qartë dhe i kollajtë për t’u lexuar. Gjithashtu ka të njëjtin kontroll intuitiv të ekranit me prekje si një smartfon. Kështu që mund të rregulloni cilësimet shpejt me një prekje të butë. Dhe pamja elegante dhe ekskluzive e tij do të përmirësojë kuzhinën tuaj.

Specifikimet

 • Nxjerrja maksimale (㎥ / orë) 560 ㎥/h
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A+
 • Neto (GjxLxTh) 598 x min1,050~ maks1,486 x 386 mm
 • Pesha (neto) 22.8kg

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, BULLGARISHT, KROATISHT, DANISHT, HOLANDISHT, FINLANDISHT, FRËNGJISHT, GJERMANISHT, HUNGARISHT, ITALISHT, KAZAKE, NORVEGJISHT, POLONISHT, PANXHABI, RUMANISHT, RUSISHT, SERBISHT, SLLOVENISHT, SPANJISHT, SUEDISHT, TURQISHT, UKRAINISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.