Muse 3 Mikrovalë me dizajn modern, 23L

Muse 3 Mikrovalë me dizajn modern, 23L

MS23F301TAS/OL

 • Përgatisni specialitete të bëra në shtëpi për vetëm disa minuta me ndihmën e një furrë me mikrovalë Samsung Muse 3
 • Teknologji e përparuar, veçori të përparuara dhe dizajn i shkëlqyer ju sigurojnë një ushqim të gatuar në mënyrë të përkryer, duke kursyer kohë dhe energji

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Gatim i thjeshtëzuar me përbërës të freskët

Zëvendësoni ushqimet e gatshme që janë vetëm për ngrohje me ushqime të shëndetshme shtëpie falë furrës me mikrovalë Samsung F300G. Me 20 regjime gatimi të paracaktuara, mund të përgatisni ushqime të freskëta brenda pak minutash.

Zbukuroni pamjen e kuzhinës suaj

Zbukuroni pamjen e kuzhinës suaj me furrën elegante me mikrovalë F300G, e cila ka një xham të zi të përparmë të inkasuar në një pjesë të jashtme me një motiv me fije dhe me dorezë që i përshtatet, një ekran blu kristal, si dhe një disk rrotullues të detajuar ngjyrë argjendi.

Me qeramikën, gjithçka është e pastër

Furra me mikrovalë F300G përmban një pjesë të brendshme qeramike të lëmuar që është e lehtë për t'u pastruar dhe nuk gërvishtet apo nuk e humb ngjyrën me kalimin e kohës. Hapësira e brendshme anti-bakteriale dhe rezistuese ndaj gërvishtjeje është krijuar për të ofruar jetëgjatësi.

Kurseni energji me regjimin ECO

Regjimi ECO në mikrovalën e re Samsung F300G ofron konsumin më të ulët të energjisë në gjendje gatishmërie, duke reduktuar kështu në mënyrë të konsiderueshme përdorimin e energjisë për të kursyer në faturat e energjisë.

Gatuar deri në perfeksion

Realizoni gatime të përkryera çdo herë falë sistemit Triple Distribution - valët në mikrovalë dalin përmes tre pikave në brendësinë e mikrovalës për mbulim më të gjerë dhe për shpërndarje më të saktë të nxehtësisë.

Shijoni recetat e preferuara tradicionale

Zgjidhni një shumëllojshmëri recetash vendase të programuara paraprakisht në furrën me mikrovalë Samsung F300G dhe provoni shijet që njihni me një prekje të thjeshtë të butonit.

Specifikimet

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT
 • Manuali i përdorimit (EU Environmental Regulatory)
  ANGLISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.