Galaxy Tab Active / Rubens

Galaxy Tab Active / Rubens

SM-T365

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Tab Active / Rubens (SM-T365)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1.2GHz
 • Lloji i CPU Četvorojezgreni
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 8.0" (203.1mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 1280 x 800 (WXGA)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Madhësia (Ekrani dytësor) N/A (N/A)
 • Suporti S Pen Ne
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 3.1 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 1.2 MP
 • Kamera kryesore - Blici Da
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 1.5 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 16 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 11.2 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MikroSD (do 64GB)
Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Jedna SIM kartica
 • Madhësia e kartës SIM Mikro SIM (3FF)
 • Infra 4G LTE FDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900)
 • 4G FDD LTE B1(2100), B3(1800), B5(850), B7(2600), B8(900), B20(800)
Lidhja
 • ANT+ Da
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • MHL Ne
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz, HT40
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Suporti DLNA Ne
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.0
 • NFC Da
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
 • PC Sync. KIES
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra TITANIUM GREEN
 • Faktori i formës Tablet
Sensorët
Akselometar, Senzor osvetljenja, Senzor blizine
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 213.1 x 126.2 x 9.75
 • Pesha (g) 393
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Do sati: 11
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Do sati: 10
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do sati: 12
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do sati: 11
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 4450
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do sati: 128
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Do sati: 31
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Ne
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush