Galaxy Tab S2 (8.0, SIM)

Galaxy Tab S2 (8.0, SIM)

SM-T715

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Tab S2 (8.0, SIM) (SM-T715)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1.9GHz, 1.3GHz
 • Lloji i CPU Osmojezgreni
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 8.0" (203.1mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 2048 x 1536 (QXGA)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Ne
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 8.0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 2.1 MP
 • Kamera kryesore - Blici Ne
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos QHD (2560 x 1440)@30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 3 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 32 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 25.2 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MikroSD (do 128GB)
Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Jedna SIM kartica
 • Madhësia e kartës SIM Nano-SIM (4FF)
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900)
 • 4G FDD LTE B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B17(700), B20(800)
Lidhja
 • ANT+ Da
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • MHL Da
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MIMO
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.1
 • NFC Ne
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
 • PC Sync. Smart Switch (PC verzija)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra CRNA / BELA
 • Faktori i formës Tablet
Sensorët
Akselometar, Senzor otiska prstiju, Žiroskop, Geo magnetski senzor, Senzor prostora, Senzor blizine, RGB Senzor
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 198.6 x 134.8 x 5.6
 • Pesha (g) 272
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Do sati: 9
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Do sati: 9
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do sati: 10
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do sati: 14
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 4000
 • E çmontueshme Ne
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do sati: 74
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Do sati: 27
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos UHD 4K (3840 x 2160) @30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Ne
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Në Internet

Ka një numër mënyrash të ndryshme për të na kontaktuar përmes Bisedave të Drejtpërdrejta, Email-it, Twitter, Dërguesit të Mesazheve në Facebook dhe më shumë.


MËSONI MË SHUMË >

Telefononi

Bisedoni me një nga ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar.MËSONI MË SHUMË >

Keni nevojë për një riparim?

Pavarësisht nëse produkti juaj ka garanci apo jo, jemi këtu për t’ju ndihmuar.REZERVONI NJË RIPARIM ME NE >
GJENI NJË QENDËR TË NDIHMËS >