33" ~ 65" Mini Mbajtëse Muri WMN650M

33" ~ 65" Mini Mbajtëse Muri WMN650M

WMN650M/XC

Zgjidhni tuaj

Ngjyra :

Instalim i thjeshtë dhe i lehtë

Varja e TV tënd në mur sapo u bë më e lehtë. Mbajtësja e murit Samsung WMN650M është e lehtë, e sigurtë dhe e shpejtë për t'u instaluar. Me manualin e lehtë për t'u ndjekur, nuk duhet të shqetësoheni për vida të gabuara ose për incidente të tjera. Tani kaloni më shumë kohë duke shikuar TV tuaj sesa duke e vënë atë në vend.

Dizajn më i zgjuar për TV Samsung

Samsung ka krijuar një dizajn më të zgjuar të vendosjes në mur që i përshtatet një shumëllojshmërie të madhësive të ekranit dhe ngjitjeve. Mbajtvsja e murit WMN650M mund të vendoset 17mm ose 40mm nga muri, në varësi të TV tuaj dhe madhësiveë të kabllit. Pra, mos u shqetësoni për lidhjen e atyre kabllove ekstra.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.