وسیله خانگی
خانگی

نمای روبرو از WR9900M که ماشین لباسشویی برای شستشوی انعطاف‌پذیر، با 3 در و طراحی ارگونومیک است نمای روبرو از WR9900M که ماشین لباسشویی برای شستشوی انعطاف‌پذیر، با 3 در و طراحی ارگونومیک است

یخچال

صفحه در دسترس

صفحه در دسترس به کودکان و کاربران صندلی چرخدار کمک می‌کند تا از «هاب خانواده» استفاده کنند.

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.

صفحه در دسترس یخچال یادداشتی با عنوان ‘Good morning’ نمایش می‌دهد صفحه در دسترس یخچال یادداشتی با عنوان ‘Good morning’ نمایش می‌دهد

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.

پیمایش جانبی

کنترل اصلی در قسمت جانبی واقع شده است و مشتریان می‌توانند ارتفاع آن را تنظیم کنند.

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.

پیمایش جانبی یخچال کنترل اصلی را نمایش می‌دهد. پیمایش جانبی یخچال کنترل اصلی را نمایش می‌دهد.

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.

اندازه قلم

اگر متن روی صفحه خیلی کوچک باشد، می‌توانید اندازه قلم دستگاه خود را تنظیم کنید.

اندازه قلم یخچال از فوق‌العاده بزرگ تا فوق‌العاده کوچک متغیر است اندازه قلم یخچال از فوق‌العاده بزرگ تا فوق‌العاده کوچک متغیر است

درجه خاکستری/
رنگ نگاتیو

برای مشاهده بهتر، رنگ‌های صفحه را وارونه کنید یا به درجه خاکستری جابه‌جا شوید.

گزینه‌های متن به گفتار، اندازه قلم، درجه خاکستری، رنگ نگاتیو و صفحه در دسترس در قسمت «دسترسی‌پذیری» در صفحه نمایش داده می‌شوند. گزینه‌های متن به گفتار، اندازه قلم، درجه خاکستری، رنگ نگاتیو و صفحه در دسترس در قسمت «دسترسی‌پذیری» در صفحه نمایش داده می‌شوند.

زیرنویس‌ها/صدا
شرح

زیرنویس‌ها تقریباً برای همه برنامه‌های تلویزیونی بریتانیا ارائه می‌شوند. گفتگو به‌صورت تصویری به‌عنوان متن در صفحه تلویزیون نمایش داده می‌شود.

«نگاه کن! باران بند آمده و خورشید بیرون آمده است. اگر رنگین کمان به وجود بیاید، خوشحال خواهم شد» به‌عنوان متن روی صفحه نمایش داده می‌شود. «نگاه کن! باران بند آمده و خورشید بیرون آمده است. اگر رنگین کمان به وجود بیاید، خوشحال خواهم شد» به‌عنوان متن روی صفحه نمایش داده می‌شود.

دستگیره آسان

«دستگیره آسان» راهی جدید برای باز کردن درها است که امکان دسترسی آسان و بدون دردسر را میسر می‌سازد. این دستگیره نوآورانه به‌طور ماهرانه‌ای طراحی شده است تا باز کردن درب محکم یخچال جدید سامسونگ برای کاربران آسان‌تر شود.

تصویر برجسته برای «دستگیره آسان» برای باز کردن درب‌های اینرکیس و شوکیس تصویر برجسته برای «دستگیره آسان» برای باز کردن درب‌های اینرکیس و شوکیس

هشدار باز بودن در

اگر پانل کنترلی داخل یخچال وجود داشته باشد، چراغ درون یخچال چشمک می‌زند تا هشدار باز بودن در را اعلام کند. این قابلیت برای هشدار دادن به افراد دچار نواقص شنوایی است.

درهای یخچال باز هستند که در آن نوشیدنی، سبزیجات و غذاهای گوناگون وجود دارند. درهای یخچال باز هستند که در آن نوشیدنی، سبزیجات و غذاهای گوناگون وجود دارند.

ماشین لباسشویی

افزودن لباس

وقتی شستن لباس را تازه شروع کرده باشید، اگر جوراب گم‌شده‌ای را پیدا کنید یا در صورتی که متوجه شوید لازم است پیراهنی برای روز بعد تمیز بشود، بسیار آزاردهنده خواهد بود. اما اکنون اگر لباس اضافی برای شستن داشته باشید، لازم نیست نگران باشید. درب «افزودن لباس» ماشین لباسشویی WR9900M سامسونگ به شما امکان می‌دهد به‌راحتی و به‌سرعت هر لباسی را که فراموش کرده‌اید یا شوینده بیشتر را پس از شروع چرخه شستشو به ماشین اضافه کنید. همچنین، این درب به شما امکان می‌دهد به‌راحتی لباس‌هایی را که با دست شسته‌اید و فقط نیاز به آبکشی یا خشک کردن آنها دارید داخل ماشین بیندازید.

در نوآورانه «افزودن لباس™» را باز کنید تا به‌سرعت هرچیز اضافه‌ای را حین شستشو داخل ماشین بیندازید در نوآورانه «افزودن لباس™» را باز کنید تا به‌سرعت هرچیز اضافه‌ای را حین شستشو داخل ماشین بیندازید

اجاق

درب دوگانه

اجاق Samsung Flex Duo درب دوگانه منحصربه‌فردی دارد که از وسط لولا شده و به‌طور کارآمدی به دو قسمت تقسیم شده است و امکان دسترسی مجزا به نیمه بالا و نیمه پایین را فراهم می‌کند و همچنین، به شما امکان می‌دهد در حین استفاده از اجاق، میزان استفاده خود از کل فضای اجاق را بیشینه کنید و در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید.

اجاق سامسونگی با درب دوگانه وجود دارد و درب بالایی آن باز است.c اجاق سامسونگی با درب دوگانه وجود دارد و درب بالایی آن باز است.c

ربات جاروبرقی

تمیز کردن نقطه‌ای

فردی روی صندلی چرخدار می‌تواند از کنترل از راه دور برای پاک کردن نقاط کثیف استفاده کند.

کنترل از راه دور به سمت گرد و خاک گرفته شده است و ربات جاروبرقی در حال نزدیک شدن به گرد و خاک است. کنترل از راه دور به سمت گرد و خاک گرفته شده است و ربات جاروبرقی در حال نزدیک شدن به گرد و خاک است.

القایی

تکنولوژی شعله مجازی™

با استفاده از «تکنولوژی شعله مجازی™»، مشتریان می‌توانند بررسی کنند آیا اجاق روشن است و میزان داغ بودن آن چقدر است.

دیگی با تکنولوژی شعله مجازی روی اجاق القایی است. دیگی با تکنولوژی شعله مجازی روی اجاق القایی است.

محفظه انعطاف‌پذیر و صفحه مغناطیسی

با تشخیص خودکار ظرف، این امکان فراهم می‌شود که نیاز به انتخاب یکی از چراغ‌ها یا درست کردن موقعیت کاسه کاهش یابد. و دستگیره مغناطیسی قابل حمل به شما امکان می‌دهد تنظیمات دمای اجاق را با دقت کنترل کنید.

محفظه انعطاف‌پذیر بلندی در سمت چپ اجاق القایی قرار دارد و صفحه‌ای مغناطیسی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تنظیمات اجاق القایی را کنترل کنید. محفظه انعطاف‌پذیر بلندی در سمت چپ اجاق القایی قرار دارد و صفحه‌ای مغناطیسی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تنظیمات اجاق القایی را کنترل کنید.

عمومی

صدای قابل دسترسی
تجربه کاربری

افراد دارای نواقص بینایی با درجه صدا می‌توانند قابلیت‌ها را تمییز دهند.

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.

یخچالی با هشدار درب با علامت آبی، یخ‌ساز با علامت روشن و مراقبت از فریزر و یخچال در برابر رطوبت را نشان می‌دهد. یخچالی با هشدار درب با علامت آبی، یخ‌ساز با علامت روشن و مراقبت از فریزر و یخچال در برابر رطوبت را نشان می‌دهد.

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.

اشیاء هوشمند

در هر زمان و مکانی می‌توانید وضعیت لوازم خانگی خود را بررسی و اداره کنید و برای کاربرانی با نقص بینایی بازخورد صوتی ارائه کنید.

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.

ربات جاروبرقی به تلفن همراه متصل است. سیستم کنترلی ربات جاروبرقی روی صفحه تلفن همراه است. ربات جاروبرقی به تلفن همراه متصل است. سیستم کنترلی ربات جاروبرقی روی صفحه تلفن همراه است.

*تصویر محصول ممکن است در هر کشور متفاوت باشد.