همه چیز با Galaxy بهتر است

نحوه و مکان تماشای فیلم و تلویزیون تغییرات زیادی کرده است و همین موضوع برای Galaxy نیز رخ داده است. تمام نوآوری‌ها برای بهتر شدن تجربه سرگرمی شما طراحی شده‌اند. Galaxy با باتری بادوام‌تر و فراگیرترین صفحه نمایش ما تا به امروز، شما را از رفت‌وآمد صبح تا تماشای فیلم در شب زیر ستاره‌ها همراهی می‌کند.

اژدهای سیاهی را می‌بینیم که داخل تلفن Galaxy پرواز می‌کند و از دهانش آتش خارج می‌شود و ردی از آتش پشت خود به‌جای گذاشته است. اژدهای سیاهی را می‌بینیم که داخل تلفن Galaxy پرواز می‌کند و از دهانش آتش خارج می‌شود و ردی از آتش پشت خود به‌جای گذاشته است.

«این ششمین تلفن Galaxy من است و بدون هیچ عیبی کار می‌کند. عمر باتری خوب است، و صفحه نمایش آن معرکه است.»

مردی را می‌بینیم که سوار اسکوتر است و کوله‌پشتی به دوش دارد و ایستاده تا تلفنش را بررسی کند. مردی را می‌بینیم که سوار اسکوتر است و کوله‌پشتی به دوش دارد و ایستاده تا تلفنش را بررسی کند.

صفحه نمایشی که ممکن است غرق در آن شوید

صفحه نمایش سینمایی Galaxy برای پخش فیلم در نور روز و حتی در تاریکی شب ساخته شده است. صفحه نمایش Dynamic AMOLED‏‏‏1 فشار وارده بر چشم را به‌واسطه نور آبی کمتر، کاهش می‌دهد‏‏2، در حالی که قابلیت HDR10+‎‏‎‏‏3‎‎ مشاهده رنگ‌ها و کنتراست بی‌نظیر را در تمامی صحنه‌ها را ممکن می‌کند. همچنین با صفحه نمایش سینمایی Infinity-O‏‏‏4، تجربه سرگرمی بدون محدودیت را خواهید داشت، فرقی نمی‌کند در جاده باشید، یا روی کاناپه دراز بکشید.

زنی را می‌بینیم که هدفون روی گوش‌هایش دارد و روی کاناپه در تاریکی دراز کشیده و به صفحه نمایش تلفن نورانی خود نگاه می‌کند. زنی را می‌بینیم که هدفون روی گوش‌هایش دارد و روی کاناپه در تاریکی دراز کشیده و به صفحه نمایش تلفن نورانی خود نگاه می‌کند.

1 صفحه نمایش Galaxy S10e،‏ S10،‏ S10 5G،‏ S10+‎،‏ Note10،‏ Note10+‎ موفق به کسب «گواهینامه توانایی تولید 100 درصد حجم رنگ تلفن همراه DCIP3 ‏(Digital Cinema Initiatives)» با نسبت کنتراست 2,000,000:1 از سوی مؤسسه VDE آلمان شده است.
2 صفحه نمایش Galaxy S10e،‏ S10،‏ S10 5G،‏ S10+‎،‏ Note10، و Note10+‎ به‌دلیل توانایی بسیار بالا در کاهش تأثیرات مخرب نور آبی موفق به کسب «گواهینامه راحتی چشم» از سوی ‏TUV Rheinland، مؤسسه‌ای جهانی و شناخته‌شده در زمینه اعطای گواهینامه، شده است. این گواهینامه را می‌توانید در سایت www.tuv.com با شناسه 1419064785 برای سری S10، و با شناسه 1419071436 برای سری Note 10 پیدا کنید.
3 در Galaxy S10e،‏ S10،‏ S10 5G،‏ S10+‎،‏ Note10، و Note10+‎ موجود است. سازگاری ممکن است بسته به سرویس یا کشور متفاوت باشد
4 در Galaxy S10e،‏ S10،‏ S10 5G،‏ S10+‎،‏ Note10، و Note10+‎ موجود است.

باتری‌ای که آماده است پا را از مرز فراتر بگذارد

باتری هوشمند Galaxy‏5 خود را مطابق با برنامه روزانه شما بهینه می‌کند. این تلفن هنگام تماشای فیلم، باتری را برای برنامه‌های پس‌زمینه هدر نمی‌دهد، تا وقتی در راه هستید هم برای استفاده زیاد از گوشی شارژ کافی داشته باشید. همچنین با شارژ فوق‌العاده سریع، می‌توانید به‌سرعت باتری خود را شارژ کنید یا از طریق قابلیت «اشتراک‌گذاری شارژ بی‌سیم»6 از تلفن دوستتان شارژ بگیرید و به تماشای فیلم ادامه دهید.

مردی را می‌بینیم که تلفنی در دست دارد و در حال رد شدن از خیابانی شلوغ در شهر است. مردی را می‌بینیم که تلفنی در دست دارد و در حال رد شدن از خیابانی شلوغ در شهر است.

5در Galaxy S10e،‏ S10،‏ S10 5G،‏ S10+‎، ‏Note10،‏ Note10+‎، و A80 موجود است.
6محدود به تلفن‌های هوشمند Samsung یا سایر برندهایی است که دارای قابلیت شارژ بی‌سیم WPC Qi هستند که از جمله آن‌ها گوشی‌های Galaxy Note10،‏ Note10+‎،‏ S10e،‏ S10،‏ S10 5G،‏ S10+‎،‏ S9،‏ S9+‎،‏ S8،‏ S8+‎،‏ S8 Active،‏ S7،‏ S7 edge،‏ S7 Active،‏ S6،‏ S6 edge،‏ S6 Active،‏ S6 edge+‎،‏ Note9،‏ Note8،‏ Note FE،‏ Note5 و دستگاه‌های پوشیدنی مانند ساعت‌های مچی Galaxy Watch Active2،‏ Galaxy Watch Active،‏ Gear Sport،‏ Gear S3،‏ Galaxy Watch و هدفون‌های Galaxy Buds است. اگر شارژ باتری کمتر از %30 باشد، ممکن است قابلیت «اشتراک‌گذاری شارژ بی‌سیم» کار نکند. ممکن است با برخی از لوازم جانبی، کاورها، یا دستگاه‌های سایر برندها کار نکند. ممکن است بسته به محیط شبکه شما بر دریافت تماس یا خدمات داده تأثیر بگذارد.

حافظه‌ای هماهنگ با فهرست فیلم‌هایی که باید ببینید

ما در حال حاضر، در «عصر طلایی سرگرمی» زندگی می‌کنیم که به معنی پخش برنامه‌های جدید در هر هفته است. با سینی کارت حافظه microSD‏7، تلفن Galaxy همان حافظه قابل ارتقائی را دارد که برای تماشای تمام برنامه‌های جدید و پیشنهادی دوستانتان به آن نیاز دارید.

زنی را روی صندلی کنار پنجره هواپیما می‌بینیم که لبخندی روی لب دارد و به تلفنش نگاه می‌کند. زنی را روی صندلی کنار پنجره هواپیما می‌بینیم که لبخندی روی لب دارد و به تلفنش نگاه می‌کند.

7در Galaxy S10e،‏ S10،‏ S10+‎، و Note10+‎ موجود است. کارت MicroSD جداگانه به فروش می‌رسد. موجود بودن آن ممکن است بسته به کشور و سازنده متفاوت باشد.

انتخاب شما چیست؟

حرکت هوشمندانه را انجام دهید

ما انتقال همه موارد دلخواهتان از تلفن قدیمی به تلفن جدید Galaxy را آسان کرده‌ایم. با قابلیت انتقال هوشمند (Smart Switch)، تنها کافی است در یک مرحله همه چیز، حتی تنظیماتتان را به‌سرعت انتقال دهید تا بتوانید به‌سادگی گوشیتان را بردارید و به حرکتتان ادامه دهید.

لوگوی انتقال هوشمند Samsung. لوگوی انتقال هوشمند Samsung.

مراقبت همیشه فعال برای دستگاه شما

دستگاهی که همیشه آماده خدمت است، و پشتیبانی آن همیشه در کنارتان است. Samsung با ارائه پشتیبانی همیشه فعال از طریق خطوط تلفنی 24 ساعته در 7 روز هفته خدمات دائمی و بدون دردسری را برای مشتریان Galaxy فراهم می‌کند.

نماد 24/7. نماد 24/7.