با قابلیتAudio 360 بادزهای Galaxy Buds Pro به فایل‌های صوتی گوش دهید.

آخرین تاریخ به روز رسانی : فوریهٔ ۰۹. ۲۰۲۱

صدای گیرا و واقع‌گرایانه ای را احساس کنید که از هر جهت به گوشتان می‌رسد. قابلیت 360 Audio بادز هایGalaxy Buds Pro شما را در بطن ویدئو، فیلم یا سریال موردعلاقتان قرار می‌دهد. وقتی سرتان را حرکت می‌دهید، حسگر هوشمند ردیابی حرکت، اقدام به تشخیص جهت صدا می‌کند و بدین‌ترتیب، حس واقع‌گرایی قدرتمندی را به تجربه ی شنیداریتان می‌بخشد.

قبل از امتحان کردن توصیه‌ های زیر، از بروز‌ بودن سیستم عامل دستگاه‌ و برنامه های مرتبط به آخرین نسخه ی موجود مطمئن شوید. برای بروز‌رسانی سیستم عامل دستگاهتان به مسیر زیر بروید.

گام ۱. به تنظیمات> بروز‌رسانی سیستم عامل بروید.

گام ۲. روی دانلود و نصب بزنید.

گام ۳. دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.

صدای فراگیر با 360 Audio

 

قابلیت 360 Audio برای ایجاد محیطی فراگیر و لذت بردن از فایل‌های رسانه، صدایی سه ‌بعدی و ۳۶۰ درجه‌ را ارائه می‌کند. این قابلیت با دنبال کردن حرکات سرتان، صدای بادز چپ و راست را تغییر می‌دهد تا این‌طور احساس شود که صدا از صفحه شنیده می شود.

در حال بارگیری

نکته: پشتیبانی از قابلیت 360 Audio ممکن است بسته به برنامه و محتوای سازگار با دستگاه سامسونگ دارای One UI 3.1 یا بالاتر متفاوت باشد.

نحوه ی تنظیم قابلیت 360 Audio

گام ۱. برنامه Galaxy Wearable را باز کنید و روی منوی پیشرفته (Advanced) بزنید.

گام ۲. روی 360 Audio بزنید. اکنون می‌توانید از صدای فراگیر ۳۶۰ درجه‌ لذت ببرید.

در حال بارگیری

نکاتی در مورد مشکلات در حین استفاده از قابلیت 360 Audio

چک کنید که بادزها به درستی در گوش‌هایتان قرار گرفته باشند.

در صورت مواجهه با اشکال در پخش صوت هنگام استفاده از قابلیت 360 Audio، از قرارگیری درست و کیپ بودن بادزها در گوش مطمئن شوید. اگر بادزها را درست در گوش قرار ندهید، قابلیت 360 Audio ممکن است کار نکند یا کیفیت صدا پایین باشد.

بادزها را طوری نگه دارید که علامت جهت چاپ‌شده بر روی آن‌ها قابل‌ دیدن باشد. سپس آن‌ها را وارد گوشتان کرده و آنقدر بچرخانید تا به ‌شکلی مناسب و راحت در گوشتان قرار بگیرند. وقتی بادزها را در گوش خود بگذارید، حسگر حساس به لمس به ‌صورت خودکار تشخیص میدهد که بادزها در گوش قرار گرفته‌اند. سپس، بادز صدایی پخش میکند که به شما اطلاع می ‌دهد بادز فعال شده است.

مطمئن شوید که بادزها در فاصله ی نزدیکی از دستگاهِ متصل باشند

از نزدیک بودن فاصله ی بین بادزها و دستگاه متصل مطمئن شوید. توصیه می ‌کنیم این فاصله به اندازه ی طول دستتان باشد (فاصله به حدی باشد که بدون جابجا شدن، بتوانید با دستتان به آن دسترسی داشته باشید). در غیراین‌صورت، ممکن است صدا روان نباشد و گاها قطع شود.

نکته:

  • این قابلیت ممکن است بسته به نحوه ی پخش رسانه پشتیبانی نشود.
  • هنگام قرار گرفتن در مکان‌هایی که سیگنال در آن‌ها ضعیف دریافت می‌شود، اتصال به گوشی موبایل ممکن است موقتاً قطع شود.
  • اسکرین‌شات‌ها و منوی دستگاه ممکن است بسته به مدل دستگاه و نسخه ی  سیستم عامل نصب‌شده متفاوت باشد.

لطفاً روی گزینه ارسال که در زیر مشاهده میکنید کلیک کنید تا نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید. از شما برای مشارکت تان سپاسگزاریم.

از نظرات شما متشکریم