NK7000MM Aspirator me system ajrimi të fuqishëm

NK7000MM Aspirator me system ajrimi të fuqishëm

NK36M7070VB/UR

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Zgjidhni kapacitetin tuaj

Zgjidhni pesha neto tuaj

 • Rifreskon ajrin qetësisht
  Sistem ajrimi i fuqishëm
 • I pandërprerë dhe me stil
  Dizajn premium
 • Qëndron mjaft i pastër
  Filtër alumi që mund të lahet

Rifreskon ajrin qetësisht

Sistem ajrimi i fuqishëm

Ajrimi i përshtatshëm është thelbësor për një mjedis të rehatshëm dhe të shëndetshëm të gatimit, kështu që një Ajrim i fuqishëm pothuajse i qetë me sistemin e Përforcuesit rifreskon ajrin si vetëtima. Kapaciteti thithës i tij prej 729 metra kub në orë largon avullin, tymrat dhe erërat nga kuzhina jashtëzakonisht shpejt dhe qetësisht.

I pandërprerë dhe me stil

Dizajn premium

Dizajn premium Flourishy ndihmon të krijojë një dekor elegant dhe modern të kuzhinës që është i harmonizuar mirë me pajisjet e tjera elektroshtëpiake. Profili i tij i hollë dhe finitura mahnitëse e zezë çelik inox përputhet me stilin elegant dhe modern të produkteve të tjera Samsung për të krijuar një pamje të pandërprerë dhe të efektshme.

Qëndron mjaft i pastër

Filtër alumi që mund të lahet

Një Filtër alumini i qëndrueshëm dhe që mirëmbahet kollaj mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetën e motorrit. Ai thith vajin dhe pluhrin përpara sesa të bllokojë motorrin ose të pengojë rrjedhën e ajrit. Dhe ka nevojë për pastrim vetëm çdo 3-4 javë, gjë që është mjaft e thjeshtë pasi mund të lahet dhe është aq i vogël sa që mund të futet në një pjatalarëse.

Ndriçon më shkëlqyeshëm

Dritat LED

Ndriçimi i shkëlqyeshëm LED e bën të kollajtë të shihni se çfarë po gatuani duke shpërndarë në mënyrë të barabartë dritën mbi të gjithë sobën e gatimit. Dhe dritat LED konsumojnë shumë më pak energji dhe zgjasin shumë të tepër. Kështu që ato ju kursejnë para në faturat tuaja mujore të energjisë dhe koston e zëvendësimit të llampave.

Kontrolli në majën e gishtërinjve

Kontrolli me prekje

Gëzoni kontroll shumë më të thjeshtë me një Kontroll të integruar me prekje. Paneli LED i shkëlqyeshëm i tij është i qartë dhe i thjeshtë për t’u lexuar dhe ka të njëjtat kontrolle intuitive me prekje si një smartfon, në mënyrë që të rregulloni shpejt cilësimet me një prekje të butë. Pamja me stil dhe ekskluzive e tij gjithashtu do të përmirësojë kuzhinën tuaj.

Specifikimet

 • Nxjerrja maksimale (㎥ / orë) 585 ㎥/h
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë B
 • Neto (GjxLxTh) 898 x min1,040 ~ max1,440 x 325 mm
 • Pesha (neto) 23.5kg

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, BULLGARISHT, KROATISHT, DANISHT, HOLANDISHT, FINLANDISHT, FRËNGJISHT, GJERMANISHT, HUNGARISHT, ITALISHT, KAZAKE, NORVEGJISHT, POLONISHT, RUSISHT, SERBISHT, SLLOVENISHT, SPANJISHT, SUEDISHT, TURQISHT, UKRAINISHT, UZBEKE
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.