NV66M3531BS Dy furra në një, 64 L

NV66M3531BS Dy furra në një, 64 L

NV66M3531BS/OL

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Dy furra në një

Gatim i dyfishtë

Teknologjia Dual Cook ju dhuron fleksibilitet të plotë në pjekjen e sipërme dhe të poshtme të ushqimit, duke ju krijuar mundësinë ta përdorni në mënyrë të pavarur, me temperaturë dhe kohë të ndryshme pjekje, apo edhe për gatime të mëdha.

Sistem katalitik për pastrim të lehtë

Pastrimi katalitik

Një sistem katalitik e bën të lehtë mbajtjen e furrës të pastër. Konturi katalitik në pjesën e pasme të furrës, absorbon yndyrën nga spërkatjet dhe pikimet gjatë gatimit dhe në temperatura të larta çdo mbetje do të oksidohet.

Gatuan më shumë dhe ushqime më të mëdha

Kapaciteti 64 litra

Një furrë me kapacitet masiv 64 litra ju lejon të gatuani më shumë ushqim. Ajo mund të mbajë me lehtësi artikuj të mëdhenj, si p.sh. një gjel deti 15 kilogram, por ka njëkohësisht edhe dy zgara të tjera për të vendosur ushqime të ndryshme.

Eficencë mahnitëse energjie

Energjia A

Projektuar për të ofruar eficencë të jashtëzakonshme të klasit A, edhe pse ka një hapësirë shumë të madhe furre. Duke e bërë shtëpinë tuaj më eficente në energji, ndihmon në reduktimin e faturave të energjisë elektrike dhe në kursimin e parave.

Specifikimet

 • Konveksion 1200 / 1200 W
 • Kapaciteti i përdorshëm 64 L
 • Jashtë (GjxLxTh) 595 x 595 x 566 mm
 • Pesha (neto) 35.5 kg
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, SHQIP, BULLGARISHT, KROATISHT, MAQEDONISHT, RUMANISHT, SERBISHT, SLLOVENISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.