NV66M3531BS Dy furra në një, 64 L

NV66M3531BS Dy furra në një, 64 L

NV66M3531BS/OL

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 103ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Dy furra në një

Gatim i dyfishtë

Teknologjia Dual Cook ju dhuron fleksibilitet të plotë në pjekjen e sipërme dhe të poshtme të ushqimit, duke ju krijuar mundësinë ta përdorni në mënyrë të pavarur, me temperaturë dhe kohë të ndryshme pjekje, apo edhe për gatime të mëdha.

Dy furra në një Dy furra në një

Sistem katalitik për pastrim të lehtë

Pastrimi katalitik

Një sistem katalitik e bën të lehtë mbajtjen e furrës të pastër. Konturi katalitik në pjesën e pasme të furrës, absorbon yndyrën nga spërkatjet dhe pikimet gjatë gatimit dhe në temperatura të larta çdo mbetje do të oksidohet.

Sistem katalitik për pastrim të lehtë Sistem katalitik për pastrim të lehtë

Gatuan më shumë dhe ushqime më të mëdha

Kapaciteti 64 litra

Një furrë me kapacitet masiv 64 litra ju lejon të gatuani më shumë ushqim. Ajo mund të mbajë me lehtësi artikuj të mëdhenj, si p.sh. një gjel deti 15 kilogram, por ka njëkohësisht edhe dy zgara të tjera për të vendosur ushqime të ndryshme.

Gatuan më shumë dhe ushqime më të mëdha Gatuan më shumë dhe ushqime më të mëdha

Eficencë mahnitëse energjie

Energjia A

Projektuar për të ofruar eficencë të jashtëzakonshme të klasit A, edhe pse ka një hapësirë shumë të madhe furre. Duke e bërë shtëpinë tuaj më eficente në energji, ndihmon në reduktimin e faturave të energjisë elektrike dhe në kursimin e parave.

Eficencë mahnitëse energjie Eficencë mahnitëse energjie

Specifikimet

 • Konveksion 1200 / 1200 W
 • Kapaciteti i përdorshëm 64 L
 • Jashtë (GjxLxTh) 595 x 595 x 566 mm
 • Pesha (neto) 35.5 kg
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getReviews, 1ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.