AIRVECTION Furrë inkaso me dy ventilatorë, 68L

AIRVECTION Furrë inkaso me dy ventilatorë, 68L

NV70K1340BB/OL

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Dy ventilatorë. Dy herë më e shpejtë dhe më efikase.

Ventilatorët dopio sillen në drejtime të kundërta që të përhapin nxehtësinë në mënyrë uniforme nëpër furrë, në mënyrë që të gjitha ushqimet tuaja të piqen me të njëjtën temperaturë dhe me të njëjtën shpejtësi. Gjithashtu arrin më shpejt temperaturën e dëshiruar dhe ka konsum më të lartë energjie.

Pastrim i thjeshtë me sistem katalitik

Sistemi katalitik i pastrimit lehtëson mirëmbajtjen e pastërtisë së furrës. Shtresa katalitike në pjesën e pasme të furrës absorbon yndyrat nga spërkatja dhe pikimi gjatë përgatitjes dhe në temperatura të larta ndodh oksidimi i mbetjeve.

Pjek më shumë dhe porcione shumë më të mëdha

Kapaciteti shumë i madh me 68 litra ju mundëson më shumë fleksibilitet. Për darkat familjare ose festat mund të përgatisni disa ushqime në të njëjtën kohë, siç është tava për ëmbëlsira ose tenxherja me gjellë, ose të vendosni brenda objekte të mëdha siç është pjekja e mishit për festa.

Konsumi i pabesueshëm i energjisë kursen paratë

E projektuar të ofrojë konsum të lartë energjie të kategorisë A, edhe pse vazhdon të ketë një hapësirë të madhe për pjekje. Duke pasur në shtëpinë tuaj efikasitet më të madh energjie do të mundeni të zvogëloni faturat e energjisë elektrike dhe kështu do të kurseni para.

Specifikimet

 • Konveksion 1700 W
 • Kapaciteti i përdorshëm 68 L
 • Jashtë (GjxLxTh) 595x595x566mm
 • Pesha (neto) 32.6kg
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, SHQIP, BULLGARISHT, KROATISHT, MAQEDONISHT, RUMANISHT, SERBISHT, SLLOVENISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.